Results 1 to 7 of 7
Like Tree1Likes
  • 1 Post By nikolgiorgos

Thread: Χανουν ηθικο την νυχτα στον υπνο??

  1. #1
    Newbie
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    42

    Χανουν ηθικο την νυχτα στον υπνο??

    τους προπονω αμεσως μετα το ματς, τους φτιαχνω το ηθικο αν απαιτειται (πολυ καλο, οχι αριστο) και την αλλη μερα που μπαινω 3-4 παικτες εχουν παλι ηθικο πεσμενο!! Wtf?? ειναι ολοι νεαροι 18-22, με 5-6 αστερια και απο τους πολυ ακριβους σε καθε σεζον!! γιατι μου στεναχωρουνται τα παλληκαρακια μου??

  2. #2
    Newbie
    Join Date
    Oct 2015
    Posts
    41
    Λογικά το ηθικό υπολογίζεται στις 04:00. Κοίταξες μήπως βγαίνουν έξω τα βράδια;

  3. #3
    Newbie
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    42
    Αμ δεν ειναι μονο η νυχτα..... Επαιζα στις 18.20. Νικησα 4-0. 5 παικτες με το ηθικο κατω μετα τον αγωνα...... Τουλαχιστον με το παλιο συστημα η νικη τους ανεβαζε ηθικο......τωρα δουλευουμε για τους Σερβους.

  4. #4
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    Παιδιά μην τρελένεστε με το ηθικό.
    Εγώ δεν βάζω ποτέ πακέτο αν δεν πεσει το ηθικό πολύ κάτω.
    (χαμηλό ή πολύ χαμηλό).
    Ακόμα και ο Μουρίνιο λέει ότι τα μπλε είναι για να ανεβάζουν το ηθικό (αλλά δεν λέει ότι με γεμάτο ηθικό οι παίκτες θα έχουν καλύτερη απόδοση ).
    Να και τα πακέτα των 3 ομάδων μου.
    Χανουν ηθικο την νυχτα στον υπνο??-morale-packs.jpg
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

  5. #5
    Newbie
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    42
    ok. Να πω την αληθεια δεν εχω τσεκαρει αν το κιτρινο η το κοκκινο ηθικο τους επηρεαζει αρνητικα. Απλα αυτο μου ελεγε η λογικη μου. Δεν θα τους ξαναδωσω μηπως πιασω κι εγω τη χιλιαδα!! ΠΩ ΠΩ ΜΠΛΕ ΡΕ ΓΙΩΡΓΗ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Πες μας τωρα οτι τους εχεις απο 2.000 κοκκινα και 3.000 πρασινα να τρελαθουμε τελειως!!

  6. #6
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    τα κόκκινα είναι καμιά 200άρα.
    τα πράσινα λιγότερα
    μια ανταλλαγή 2 μπλε για 1 πράσινο θα την έκανα χαχα
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

  7. #7
    Rookie
    Join Date
    Jan 2014
    Location
    Athens, Greece, Greece
    Posts
    96
    Εννοείται, άμα τσακωθεί κανένας παίχτης με τη δικιά του περιμένεις να έχει ηθικό ?16 σερί νίκες είχα και ξέμενα απ'τα πακέτα ηθικού που τους έβαζα!!!! Κάνετε κάτι ερωτήσεις λες και βρίσκετε λογικό το παιχνίδι γενικώς!!! Ουδεμία σχέση με την πραγματικότητα το παιχνιδάκι, είμαι έτοιμος να το σουτάρω