Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 34
Like Tree2Likes

Thread: Aλλη μια σεζον αρχισε με το δεξι...

  1. #1
    Newbie
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    42

    Aλλη μια σεζον αρχισε με το δεξι...

    Αλλη μια σεζον πετυχημενη ξεκινησε.....Παλι Ζantac και Malox για το στομαχι θα χρειαστω..
    Παλι με σπασμενο στομαχι θα καταληξω. Δηλαδη τι πρεπει να κανεις για να κερδισεις σ αυτο το γ@μοπαιχνιδο????
    Η να την αφησω παλι να μεινει κατηγορια?? @#$%&*#%@
    A...ξεχασα....με 10 παικτες απο το 30 επαιζε ο φιλος.
    Δε γ@μιομαστε ν ασπρισουμε λεω γω.

    Aλλη μια σεζον αρχισε με το δεξι...-screenshot.11.jpg
    Aλλη μια σεζον αρχισε με το δεξι...-screenshot.12.jpg
    Aλλη μια σεζον αρχισε με το δεξι...-screenshot.13.jpg
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails Aλλη μια σεζον αρχισε με το δεξι...-screenshot.11.jpg  
    Last edited by Νικος Ευαγγελου; 06-01-2016 at 06:39 PM.

  2. #2
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    καμιά φορά βγάζει πρόβλημα στην "απεικόνιση" του αγώνα.
    τι εννοώ, πχ εδώ ήταν λάθος το στήσιμο της ομάδα.
    αντί αυτού όμως, το κακό αποτέλεσμα φαίνεται ότι οφείλεται στην σούπερ απόδοση του αντίπαλου gk.
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

  3. #3
    Famous Ποσιδονας's Avatar
    Join Date
    Oct 2015
    Posts
    1,938
    Εγώ μπερδεύτηκα.
    Πόσες ομάδες έχεις και πόσα ονόματα έχεις στο φόρουμ

  4. #4
    Pro
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    833
    2 ομαδες 3 ονοματα.Γιατι μπερδευτηκες?
    1 ονομα που εχω απο οταν ξεκινησα και εκανα λογαριασμο κατευθειαν στο t11 (nikose), και απο 1 απο τον αντιστοιχο λογαριασμο FB καθε ομαδας.Oι ομαδες ειναι Renia FC κατηγορια 8 (αντι 36) και Wolves κατηγορια 9 αντι 50φευγα. Βλεπεις το game μας παει αιμα απο την αρχη που ξεκινησαμε και αναγκαστικα ξαναρχιζουμε απ την αρχη με αλλες ασημαντες ομαδουλες.
    Last edited by Nikose; 06-02-2016 at 10:04 AM.

  5. #5
    Pro
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    833
    Quote Originally Posted by nikolgiorgos View Post
    καμιά φορά βγάζει πρόβλημα στην "απεικόνιση" του αγώνα.
    τι εννοώ, πχ εδώ ήταν λάθος το στήσιμο της ομάδα.
    αντί αυτού όμως, το κακό αποτέλεσμα φαίνεται ότι οφείλεται στην σούπερ απόδοση του αντίπαλου gk.
    Να ρωτησω κατι?? Εσενα ποσες φορες πηρε ο GK σου 10?? Ποσες φορες κερδισες ενω ειχες το 1/4 της κατοχης του αντιπαλου, και το 1/5 σε σουτ ολικα και on target?? Ποσες φορες κερδισες πολυ δυνατοτερη ομαδα ενω σε επαιζε μονοτερμα επι 90 λεπτα και ησουν με 10 παικτες?? Εγω που παιζω το game σχεδον 5 χρονια ΠΟΤΕ δεν μου συνεβηκε κατι απο αυτα. Αντιθετως μαλιστα ειμαι παντα στην αντιπερα οχθη. Και η ομαδα απο που κι ως που ηταν στημενη λαθος?? Αφου το ιδιο παιζαμε. Γιατι δηλαδη ημουν εγω στημενος λαθος απεναντι του, ενω αυτος απαναντι μου ηταν στημενος σωστα?? Παιδια να μην γραφουμε οτι ναναι. Απλα ΕΠΡΕΠΕ να χασω. Αυτο αποφασισε ο server 3 λεπτα πριν ξεκινησει ο αγωνας και αυτο θα γινοταν με τον ενα η τον αλλο τροπο. Και 200 σουτ να ειχα με τα 199 on target παλι αυτο θα γινοταν.
    Ολα για τα τοκενς γινονται. Στην περσινη σεζον με πηγε αιμα απο την αρχη. 8 σερι ηττες απο ολους τους τυχαρπαστους με γελοια αποτελεσματα ( 6αστεροι vs 3αστεροι -4αστεροι) με αναγκασαν να πουλησω ΟΛΗ την ομαδα και να ξαναστησω αλλη απ την αρχη. Μεχρι του τελους του πρωταθληματος μοιραζα 7αρες προς καθε κατευθηνση. Πραγμα απολυτως φυσιολογικο συμφωνα με την δυναμικη της ομαδας. Με αυτα και με αυτα τερματισα 4ος με ισοβαθμια αλλα πηρα τη θεση λογω διαφορας γκολ. Αποτελεσμα??? Πηραν οι Σερβοι καμμια 300 Τοκενς. Ελα πες μου τωρα εσυ Mod οτι ολα αυτα ειναι τυχαια.
    Και ξαναρχιζει τωρα η σεζον και παλι τα ιδια, και με κερδιζει ο καραπουθενας εντος εδρας, και παιρνει 10 0 GK του ο οποιος ακομα πιανει. Ε...θελουν γ@μοσταυριδια η όχι?
    Last edited by Nikose; 06-02-2016 at 05:17 PM.

  6. #6
    Famous Ποσιδονας's Avatar
    Join Date
    Oct 2015
    Posts
    1,938
    μάλλον εννοεί - γιατί και εγώ έτσι παίζω, αλλάζω σύμφωνα με το στήσιμο του αντιπάλου ,
    ότι θα έπαιζα με 3dc -1dmc -2mc - aml/c/r -st.

    αν δεν μου "βγαίνει" η σεζόν , τότε αποφασίζω να μείνω παρά να δώσω τόσα τοκεν.
    δυναμώνω την ομάδα, κάνω οικονομία και δεν χαλάω τη ζαχαρένια μου.
    παραπάνω από 60 τοκεν δεν έχω δώσει και ούτε πρόκειται.

  7. #7
    Pro
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    833
    Ki εγω αλλαζω συμφωνα με το στησιμο του αντιπαλου. Όμως σε τετοια κουλα συστηματα αφου ημουν πολύ πιο δυνατος επαιξα με ακριβως με το ιδιο συστημα. Απλα αντι για 5 αμυντικούς ειχα 4 + 1 DMC. Γιατι δηλαδή δεν είναι καλο για μενα και είναι καλο για τον αντιπαλο?? Οσο για το... "δυναμωνω την ομαδα" Αμα εισαι 6αστερος και χανεις 8 σερι αγωνες από 3-4αστερους, που ακριβως θα σε βοηθησει η δυναμωση της ομαδας μου λες?? Οσο για συστηματα...ασε μη μου λες εμενα για συστηματα, είμαι καμενος. Για δες εδώ λοιπον μιας και λεμε για συστηματα. Και ναι ηταν πολύ πιο αδύνατος από εμενα.


    Aλλη μια σεζον αρχισε με το δεξι...-screenshot_18.jpg
    Last edited by Nikose; 06-02-2016 at 11:00 AM.

  8. #8
    Pro
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    833
    Τι ειχες Γιαννη? Τι ειχα παντα??

    Edit.. Σημερα για το αποτέλεσμα εφταιγε μαλλον ο καιρος, επειδή φυσουσε από δεξια. Φυσιολογικο το αποτέλεσμα δηλαδή.


    Aλλη μια σεζον αρχισε με το δεξι...-screenshot_20.jpg
    Aλλη μια σεζον αρχισε με το δεξι...-screenshot_21.jpg
    Last edited by Nikose; 06-02-2016 at 03:44 PM.

  9. #9
    Pro
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    833
    Σημερα η καντινα του γηπεδου δεν ειχε παγωτο ξυλακι. Αρα φυσιολογικο το αποτελεσμα παλι. Σημειωτεων οτι μεχρι το 85 χαναμε 0-2.!!!!

    Μ αρεσει που λες οτι τα troll games ειναι 1-2 φορες τη σεζον φιλε NikolGiorgos. Ε, λοιπον σε συμβουλευω να το αλλαξεις. Καντο 10-15 φορες καλυτερα.


    Aλλη μια σεζον αρχισε με το δεξι...-screenshot_10.jpg
    Aλλη μια σεζον αρχισε με το δεξι...-screenshot_25.jpg
    Last edited by Nikose; 06-03-2016 at 05:17 PM.

  10. #10
    Rookie nickosps's Avatar
    Join Date
    Dec 2015
    Posts
    79
    Quote Originally Posted by Nikose View Post
    Σημερα η καντινα του γηπεδου δεν ειχε παγωτο ξυλακι. Αρα φυσιολογικο το αποτελεσμα παλι. Σημειωτεων οτι μεχρι το 83 χαναμε 0-2.

    Μ αρεσει που λες οτι τα troll games ειναι μια δυο φορες τη σεζον φιλε NikolGiorgos. Ε, λοιπον σε συμβουλευω να το αλλαξεις. Καντο 10-15 φορες καλυτερα.

    Attachment 67946


    Click image for larger version. 

Name:	Screenshot_10.jpg 
Views:	23 
Size:	76.2 KB 
ID:	67944
    Click image for larger version. 

Name:	Screenshot_25.jpg 
Views:	23 
Size:	82.4 KB 
ID:	67945
    Άσχετο: πώς γίνεται να παίζουν στο ίδιο πρωτάθλημα, ομάδα level 26 με ομάδα level 9 (ή κάτι δεν έχω καταλάβει σωστά);
    Σχετικό: επειδή το έχω πει ξανά, έχεις παρατηρήσει αν ο αντίπαλος σε κάποια από αυτά τα παιχνίδια, έχει π.χ. 10 φίλους-υποστηρικτές (που του δίνουν κατοχή και άλλα);

Page 1 of 4 123 ... LastLast