Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 13
Like Tree13Likes

Thread: ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΛΕΦΤΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΤΟΠ11 ΔΥΣΤΥΧΩΣ

  1. #1
    Newbie Aris Taxydromos's Avatar
    Join Date
    Jun 2014
    Location
    ATHENS
    Posts
    22

    ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΛΕΦΤΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΤΟΠ11 ΔΥΣΤΥΧΩΣ

    Παίζω Top11 σχεδόν 40 μήνες.
    Στην λίγκα πριν 4 μήνες εμφανίστηκε παίκτης ο οποίος προφανώς βάζει πολλά λεφτα και έχει ,ανεβάσει τους παίκτες του κατα πολύ, να φανταστείτε ότι αν εμείς έχουμε ποιότητα για παράδειγμα 100 αυτός έχει μια 11 άδα 107 και φυσικά ανα λίγκα βλέπω ότι αναβάζει αναλόγως και τους παίκτες.
    Φυσικά κερδίζει πάντα πρωταθλήματα και δεν χάνει η αν χάσει φροντίζει το σύστημα να χάνουν και όλοι οι άλλοι προκειμένου ο καλός πελάτης να ευχαριστηθεί.
    Μήπως περνάτε τον κόσμο για μ@λ@κα η ψάχνετε μ@λ@κες ήθελα να ήξερα σε αυτό το παιχνίδι ?
    Έχω κάνει συνεχώς παράπονα και οι απαντήσεις είναι συνεχώς οι ίδιες και οι ίδιες ότι μπαίνουν συνέχεια στην λίγκα οι ίδιοι γιατί δεν υπάρχουν παίκτες.
    Ποιόν κοροιδεύετε ?
    Για να πάρετε τα λεφτά είσαστε μόνο και να ευχαριστούνται οι όποιοι φραγκάτοι σας τα σκάνε?
    Τόση ΚΟΡΟΙΔΙΑ ?
    Δεν ντρέπεστε ?
    Να τα βλέπει ο κόσμος και να προστατευτεί.
    Ντροπή μόνο αυτό θα πώ.
    Αυτό το παιχνίδι είναι ΠΡΟΜΕΛΕΤΗΜΕΝΟ και όποιος πιστεύει το αντίθετο είναι βαθείά νυχτωμένος

  2. #2
    Famous Cloverfield's Avatar
    Join Date
    Aug 2016
    Posts
    1,766
    Ειχα κληρωθεί 2 συνεχομενες χρονιες με αντιπαλο 8~9 αστέρια. Προφανως έπαιρνε τα πάντα αερα.

    Αποφασισα να μείνω κατηγορία για να τον αποφύγω.

    Παρολαυτα νομίζω και αυτό στα πλαίσια του παιχνιδιού ειναι.
    Ξέρεις αν δεν έβγαζε λεφτα η nordeus προφανως θα εμενε μια μέτρια μη εξελιξιμη εφαρμογή.
    Σίγουρα βγάζει πολλα, αλλα νομίζω διορθώνουν bugs συνεχως και μαλιστα δινουν πολυ συχνά νεα features.

    Το πόσα και αν θα σκασει κάποιος ειναι προσωπικό ζήτημα του καθενός αλλα νομιζω μπορείς να χαρεις το παιχνίδι και χωρις να βαλεις λεφτά.

  3. #3
    Rookie nickosps's Avatar
    Join Date
    Dec 2015
    Posts
    79
    Συχνά κάνω παράπονα μέσω των διαγωνισμών, για κληρώσεις με 7άστερες ομάδες, ειδικά στο level 55 που είμαι. Για να το αντιμετωπίσω αυτό, 2 σεζόν πριν έμεινα κατηγορία και την προηγούμενη βγήκα 3ος και πήγα champions league. Είναι δικαίωμα του κάθε παίχτη να βάζει ή να μη βάζει λεφτά και το πως θα "ζήσει" το παιχνίδι. Συμφωνώ με τον cloverfield, ότι μπορείς να το χαρείς και χωρίς λεφτά.

  4. #4
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    αποφασισα να μείνω κατηγορία για να τον αποφύγω.
    και εγώ το 'χω κάνει αυτό.
    μια φορά πέρσυ που ξεκίνησαν ένα σύστημα και βάζαν στα πρωταθλήματα ίσου επιπέδου ομάδες (εγώ ξεκινώ με 5*-6*) οπότε λέω δεν μπαίνω σε αυτό το τριπάκι.
    μένω σεζόν, μαζεύω, δυναμώνω και ξαναανεβαίνω.
    και μια ακόμα φορά που έπεφτα συνέχεια με 2 ιταλούς που είχαν 7*-8* ομάδες.
    μια στο πρω, μια στο ch.l. .έμεινα και ησύχασα από δαύτους.
    τώρα στα μεγάλα λέβελ που είσαι στην κορυφή του σέρβερ, εκεί υπαρχει όντως θέμα.
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

  5. #5
    VIP Nick Lizas's Avatar
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    1,375
    Quote Originally Posted by Cloverfield View Post
    Ειχα κληρωθεί 2 συνεχομενες χρονιες με αντιπαλο 8~9 αστέρια. Προφανως έπαιρνε τα πάντα αερα.

    Αποφασισα να μείνω κατηγορία για να τον αποφύγω.

    Παρολαυτα νομίζω και αυτό στα πλαίσια του παιχνιδιού ειναι.
    Ξέρεις αν δεν έβγαζε λεφτα η nordeus προφανως θα εμενε μια μέτρια μη εξελιξιμη εφαρμογή.
    Σίγουρα βγάζει πολλα, αλλα νομίζω διορθώνουν bugs συνεχως και μαλιστα δινουν πολυ συχνά νεα features.

    Το πόσα και αν θα σκασει κάποιος ειναι προσωπικό ζήτημα του καθενός αλλα νομιζω μπορείς να χαρεις το παιχνίδι και χωρις να βαλεις λεφτά.
    συμφωνω απολυτα εαν κοιταξουμε και στο αληθινο ποδοσφαιρο δεν μπορει ο ολυμπιακος η οποιαδηποτε ελληνικη ομαδα να παρει
    το τσαμπιον λινγκ απο την Ρεαλ γιατι απλουστατα ειναι πιο φραγκατοι απο εμας !!!!!!
    Ποσιδονας likes this.

  6. #6
    Famous Ποσιδονας's Avatar
    Join Date
    Oct 2015
    Posts
    1,938
    εμφανίστηκε παίκτης ο οποίος προφανώς βάζει πολλά λεφτα και έχει ,ανεβάσει τους παίκτες του κατα πολύ, να φανταστείτε ότι αν εμείς έχουμε ποιότητα για παράδειγμα 100 αυτός έχει μια 11 άδα 107 και φυσικά ανα λίγκα βλέπω ότι αναβάζει αναλόγως και τους παίκτες.
    Φυσικά κερδίζει πάντα πρωταθλήματα και δεν χάνει η αν χάσει φροντίζει το σύστημα να χάνουν και όλοι οι άλλοι προκειμένου ο καλός πελάτης να ευχαριστηθεί.
    Μήπως περνάτε τον κόσμο για μ@λ@κα η ψάχνετε μ@λ@κες ήθελα να ήξερα σε αυτό το παιχνίδι ?
    τι μου θυμίζει, τι μου θυμίζει ...
    α ναι, το Ελληνικό πρωτάθλημα
    Judge likes this.

  7. #7
    Apprentice
    Join Date
    Apr 2016
    Posts
    203
    Λέμε ξανά τα ίδια και τα ίδια.... Το παιχνίδι είναι καταναλωτικό προϊόν και στον καπιταλισμο πληρώνεις για να απολαύσεις το πνευματικό προϊόν καποιου αλλού. Στην πραγματικότητα δεν είναι free to play γιατι βλέπουμε ένα σωρό διαφημίσεις και χαλαμε ένα σωρό χρόνο για να τις βλέπουμε και ως γνωστόν ο χρόνος είναι χρήμα στο οικονομικό σύστημα που ζούμε επειδη καταναλώνουμε χρόνο που θα μπορούσε να μας χρησιμεύσει σε παραγωγικες δραστηριότητες. Επομένως πληρώνεις είτε με χρόνο είτε με χρήμα. Προφανώς αυτός που πληρώνει με χρήμα είναι πιο καλός πελάτης και δεν είναι δυνατόν να παίζει με τους ίδιους όρους με τους υπόλοιπους. Εν κατακλείδι το οικονομικό σύστημα του παιχνιδιού είναι τόσο δίκαιο όσο και ο κόσμος που ζούμε, ας μην διαμαρτυρομαστε μόνο για το παιχνίδι υπάρχουν πιο σημαντικά πράγματα για να το κάνουμε.....

    Στάλθηκε από το ZTE Blade A460 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  8. #8
    Rookie nickosps's Avatar
    Join Date
    Dec 2015
    Posts
    79
    Για να μην γκρινιάζετε, σας παραθέτω τον επόμενο αντίπαλο μου στο κύπελλο... Απλά διασκεδάστε το παιχνίδι!
    ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΛΕΦΤΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΤΟΠ11 ΔΥΣΤΥΧΩΣ-untitled.jpg
    nikolgiorgos likes this.

  9. #9
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    Εύκολος, του ρίχνεις 3 αστέρια
    χαχα
    nickosps likes this.
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

  10. #10
    Famous Cloverfield's Avatar
    Join Date
    Aug 2016
    Posts
    1,766
    Βαλε λεωφορείο στο τερμα χαχαχ
    nickosps likes this.

Page 1 of 2 12 LastLast