Results 1 to 8 of 8
Like Tree1Likes
  • 1 Post By nikolgiorgos

Thread: Πρόταση φιλίας από αντίπαλο

  1. #1
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714

    Πρόταση φιλίας από αντίπαλο

    Παίζοντας σε διάφορες διοργανώσεις, δεν ξέρω αν σας έχει τύχει να σας στείλουν πρόταση φιλίας κάποιοι αντίπαλοι.
    Τι κάνετε ?
    Χ κατευθείαν ? δέχεστε ? τον έχετε σε αναμονή ώσπου να τελειώσουν τα μεταξύ σας παιχνίδια ?

    Εγώ έπαιξα σήμερα στον 1ο γύρο νοκ άουτ με ένα Ινδονήσιο.
    Έχει 1-2 μέρες που βγήκε η κλήρωση και κάθε μέρα μου στέλνει αίτημα.
    Τον έχω στην απόριψη και γιατί δεν θέλω να με κατασκοπεύσει στους αγώνες του πρω αλλά και γιατί είναι 0 lv υποστηρικτής οπότε από υποστηρίξεις τίποτα.
    Ένας άλλος αντίπαλος στο CH.L. στο γκρουπ, επίσης μου έστειλε (ο KASSEM).
    Δέχτηκα και γιατί είναι lv4 υποστηρικτής αλλά και είναι στον άλλο κλάδο των νοκ άουτ.
    Πρόταση φιλίας από αντίπαλο-ch-l-ko-1.jpg

    Εσείς τι κάνετε ?
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

  2. #2
    Apprentice Alexinho's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    297
    Δεν του απανταω καν.

  3. #3
    Apprentice Fcgrfr's Avatar
    Join Date
    Feb 2016
    Posts
    277
    Το χα και εγώ απορία αυτό γιατί πίστευα ότι το σύστημα αναγνωρίζει τα επίσημα ματς μεταξύ φίλων ως "φιλικά" η ίσως κατα καποιο τροπο επηρεάζει αυτό την απόδοση, μέχρι τώρα δέχομαι κ δεν έχω αντιληφθεί κάτι περίεργο... αν ο άλλος δεν υποστηρίζει η δεν στέλνει πακετάκια όμως πριν την νέα σεζον τον διαγράφω ειδικά όταν ειναι δυνατός σε ποιότητα για να μην κληρωθώ μαζί του

  4. #4
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    Καμιά φορά δεν ξέρεις τι να κάνεις.
    Σου τυχαίνει κάποιος πχ στο πρωτάθλημα και αρχίζει να στέλνει φιλιά σε αυτούς που συμμετέχουν.
    Λέω τώρα, τι να κάνω, αν δεν δεχτώ, θα αρχίσει να μπαίνει εναντίον μου στα ματς με τους υπόλοιπους.
    Όχι ότι θα με επηρεάσει δηλ. απλώς θα μου σπάει τα νεύρα.
    Σε ένα πρωτάθλημα, αποδέχτηκα την φιλία κάποιου.
    Όταν πλησίαζε ο αγώνας μας, μου έκανε φιλικά και με κέρδιζε.
    Στο κανονικό μας αγώνα (που ήμουν παρών βέβαια) του έριξα μια τεσσάρα

    Πρόταση φιλίας από αντίπαλο-friendly-espaex-1.jpg
    Michael Doubakis likes this.
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

  5. #5
    Apprentice Fcgrfr's Avatar
    Join Date
    Feb 2016
    Posts
    277
    Α όχι τέτοια αν αντιληφθώ ότι το αίτημα του ήταν πονηρό για να τεστάρει την ομάδα μου τότε διαγραφή.... νομίζω από αντι φανς δεν έχεις να φοβηθείς τπτ .... μιας κ έχεις πιστούς φανς....

  6. #6
    Famous Cloverfield's Avatar
    Join Date
    Aug 2016
    Posts
    1,766
    Όσο υπάρχουν ανοικτές παρτίδες δεν δέχομαι εκτος αν θέλω να τον κατασκοπευσω κι εγώ.

    Πλεον φιλιες προσπαθω να κανω σε καλους παικτες ενος ή δυο επιπεδων πιο πανω μηπως βρω να τους αγορασω κανα καλο παικτακι

  7. #7
    Rookie Michael Doubakis's Avatar
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    125
    Συνήθως δέχομαι φιλία από παίκτες, είτε μικρότερης δυναμικότητας, είτε μεγαλύτερης. Το θέμα είναι ότι τώρα τευελευταία έχει την τάση να σε βάζει με τους φίλους σου στο πρωτάθλημα.
    Είχα λοιπόν έναν Αυστραλό, ο οποίος είχε ρίξει πολύ χρήμα και είχε φοβερή ομάδα. Τον είχα δυο σερί χρονιές (4 ήττες) στο πρωτάθλημα. Με το που ξεκινάει το 2ο πρωτάθλημα μου κάνει αίτημα φιλίας (δεν νομίζω να με φοβόταν). Τον αποδέχτηκα, τον υποστήριξα και με υποστήριξε, πήρε και το πρωτάθλημα (μου έδωσε και τη μαύρη γάτα) και μόλις τελείωσε το πρωτάθλημα τον "έδιωξα" για να μη μου κάτσει ξανά.
    Ευτυχώς δεν τον έχω ξαναδεί 2 σεζόν τώρα...

  8. #8
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    ναι, αυτό συνέβαινε και πολύ παλιά (εννοώ πριν από 1 χρόνο).
    ήταν ένα ωραίο κολπάκι να μαζέψεις στο πρω σου έτσι μεσαίες ομάδες (αρκει να μην είχαν βέβαια και αυτοί δυνατούς φίλους και τους έφερναν μαζί τους χαχα)
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html