Results 1 to 8 of 8
Like Tree2Likes
  • 1 Post By nikolgiorgos
  • 1 Post By Fcgrfr

Thread: Τα ιδια Παντελακι μου....

  1. #1
    Pro
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    833

    Τα ιδια Παντελακι μου....

    Τα ιδια Παντελακι μου....-screenshot_3.jpg
    Χασαμε μονο 2-0. Χαλαρα. Θα μπορουσε να ειναι και 5-0. Αυτος δευτερος απ το τελος, χωρις νικη μεχρι σημερα, και με 8 γκολ παθητικο. Εμεις πρωτοι και αηττητοι μεχρι σημερα με γκολ 16/1. Οτι ναναι.

  2. #2
    Apprentice Fcgrfr's Avatar
    Join Date
    Feb 2016
    Posts
    277
    Όταν έχεις καλή ποιότητα ομάδας κ είσαι βασικός διεκδικητής του τίτλου κάπου κοντά στο μέσον του πρώτου γύρου στο πρω σου έρχονται "1-2 " στραβά κ παραξενα αποτελέσματα κ συνήθως με ομάδες αρκετά κατώτερης ποιότητας (για να σου σπάσουν τα νεύρα...) έτσι ώστε να μην πάρεις σημαντική διαφορά στη βαθμολογία κ να χει το πρω ακόμη ενδιαφέρον... δν είσαι ο μόνος που την πατάς έτσι. ειναι στη πολιτική της εταιρείας για να υπάρχει συναγωνισμός να ξυπνήσουν κ οι άλλοι μάνατζερ να χαλάσουν τοκενς κτλπ
    Last edited by Fcgrfr; 10-22-2016 at 06:58 AM.

  3. #3
    Famous Cloverfield's Avatar
    Join Date
    Aug 2016
    Posts
    1,766
    Πάντως τακτικά ήταν μια χαρά στημμένη η ομάδα για να παίξει εναντίον το 4-4-2nd του αντιπάλου.

    Μπορείς να μας πεις και τα σεταρίσματα;

    Εδώ και 2 χρονιές παρατηρώ το εξής στα παιχνίδια με τους εύκολους.
    Όταν ξεκινώ normal mentality συνήθως από κατώτερο αντίπαλο τρώω γκολ και δυσκολεύομαι πάρα πολύ στο σκοράρισμα.
    Όταν γυρίζω σε attacking μη σου πω hard attacking τότε τον παίρνω σβάρνα, κλέβω όλες τις μπαλιές πριν περάσει το κέντρο και βγάζω πολλές επιθέσεις.

    Κάπως έτσι έχω γυρίσει πάρα πολλά ματς και συνήθως πλέον επιλέγω να παίζω επιθετικά με κατώτερους αντιπάλους.

  4. #4
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    E ναι, έτσι εύκολα νομίζεις ότι πέφτει το κάστρο της Μίνας Τίριθ ?
    Το τέρμα την έκανε την ζημιά, θα είχε φαίνεται την βοήθεια του Σάουρον

    Τουλαχιστον ήταν παιχνίδι πρω, δες τι έπαθε ένας φίλος στον τελικό του CH.L.
    ** και εκεί το τέρμα την έκανε την δουλειά

    Τα ιδια Παντελακι μου....-aek-ch-l-final.jpg
    Nikose likes this.
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

  5. #5
    Pro
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    833
    Quote Originally Posted by Fcgrfr View Post
    Όταν έχεις καλή ποιότητα ομάδας κ είσαι βασικός διεκδικητής του τίτλου κάπου κοντά στο μέσον του πρώτου γύρου στο πρω σου έρχονται "1-2 " στραβά κ παραξενα αποτελέσματα κ συνήθως με ομάδες αρκετά κατώτερης ποιότητας (για να σου σπάσουν τα νεύρα...) έτσι ώστε να μην πάρεις σημαντική διαφορά στη βαθμολογία κ να χει το πρω ακόμη ενδιαφέρον... δν είσαι ο μόνος που την πατάς έτσι. ειναι στη πολιτική της εταιρείας για να υπάρχει συναγωνισμός να ξυπνήσουν κ οι άλλοι μάνατζερ να χαλάσουν τοκενς κτλπ
    Με κατι τετοια,(1 ηττα και 2 ισοπαλιες ολες με τριαστερους) κουτσα κουτσα μας καβαλησε η Minas Tirith, αλλα και η Persib, αλλα και η HALKONES. (Oλες τριαστερες) Ειναι μωρε που χανουμε απ τους πουθεναδες για να μη παρουμε σημαντικη διαφορα στην βαθμολογια.....

    Τα ιδια Παντελακι μου....-screenshot_6.jpg

  6. #6
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    βρε μπας και τους έχεις ψοφήσει στην προπόνηση και έχουν κλατάρει ?
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

  7. #7
    Apprentice Fcgrfr's Avatar
    Join Date
    Feb 2016
    Posts
    277
    ναι σου βγάζει μεν την ψυχη αλλά στο τέλος δν παίρνει το πρω η 3αστερη, η χειρότερη μου ειναι να κληρώνομαι με τέτοιες ομάδες ειδικά όταν ειναι εγκαταλελειμένες κ κ τις χειρίζεται πλέον η μηχανή...
    Nikose likes this.

  8. #8
    Pro
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    833
    Ναι. Μπορει να μην παιρνει τελικα το πρω η τριαστερη αλλα μεχρι το τελος σου εχει σπασει το στομαχι μ ολα αυτα που βλεπεις.