Results 1 to 4 of 4
Like Tree1Likes
  • 1 Post By Cloverfield

Thread: Ακομα δουλευομαστε??

  1. #1
    Pro
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    833

    Ακομα δουλευομαστε??

    παιχταρας αγορασμενος την προηγουμενη σεζον79 τοκενς. Sε 16 αγωνες ειχε 4γκολ/5 ασιστ. φετος τα παει λιγο χειροτερα. το δουλεμα απ την εταιρια καλα κρατει. ( εκτος και αν θελει 5-6 σεζον να παρει μπρος οποτε παω πασο) μετα σας πειραζουνε τα vpn παλιογυφτοι. Oταν μας τα τρωτε με το ετσι θελω ειναι καλα. Bρε ουστ!!

    Ακομα δουλευομαστε??-screenshot_4.jpg

    Ακομα δουλευομαστε??-screenshot_6.jpg
    edit. Aυτο παλι που οταν πας να τον αγορασεις οι βαθμολογιες του ειναι 9-10-9-8-10 με γκολ 30 σε 20 αγωνες, και μολις τον παρεις σε φλομωνει στο 6 και στο 7 και ξεχναει που ειναι το τερμα..... μετα βεβαια ειμαστε εμεις οι κλεφτες που χρισημοποιουμε vpn. Aυτοι...ειναι παναγιες.

    Edit2. Αυτο τωρα ειναι marketing?? Προκειται δηλαδη εγω να ξαναδωσω 69 και 79 Τοκενς για να παρω παλτο?? Δεν το νομιζω Βελτσο μου. Για κανε τα μαθηματικα να δεις ποιος θα ειναι ο χαμενος.
    Last edited by Nikose; 10-21-2016 at 10:44 PM.

  2. #2
    Apprentice Fcgrfr's Avatar
    Join Date
    Feb 2016
    Posts
    277
    οι συγκεκριμενοι παίχτες από σκαουτ, 1 στους 3 δεν βγαίνει σούπερ, επίσης δν αποδίδουν τα αναμενόμενα όταν τους βάζεις καθαρο st δηλαδή στην περίπτωση σου ειναι καλύτερο να τον χρησιμοποιεις ως amc κ να βρεις ενα st καθαρό από την αγορά αν κ δύσκολα σκοράρουν αυτοί τελευταία ειναι λαχείο να βρεις καλό

  3. #3
    Famous Cloverfield's Avatar
    Join Date
    Aug 2016
    Posts
    1,766
    Νομίζω έχουμε κλασσική πρίπτωση βλάβης-STεδώ. Εγώ έχω δύο πολύ καλά ST, έναν από scout και έναν nordeus.

    Πλέον με το θέμα που έχουν με την απόδοση τους οι STs νομίζω η καλύτερη ειδική ικανότητα που μπορεί να έχει ο επιθετικός σου είναι σπεσιαλίστας φάουλ.
    Λόγω θέση έχουν υψηλό σουτ και τελείωμα και συνήθως τα σκάνε καλά (σε μένα ισχύει και για τους 2)

    Γενικά το rating τους αν δεν σκοράρουν δεν είναι πολύ υψηλό όταν παίζουν σε αυτή την θέση.

    Ίσως να φταίει και το σύστημα δεν ξέρω.. εγώ παίζωμε πλάγια AM και έναν επιθετικό ST από πλάγια. Εκεί το παιχνίδι σίγουρα δίνει βάρος στους πλάγιους. (και 2 ST με πλάγιους πάλι το βάρος πέφτει στους πλαγίους)
    Ίσως σε σύστημα με 2-3 επιθετικούς από το κέντρο οι επιθετικοί να λειτουργούν καλύτερα. Αλλά σπάνια παίζω από κέντρο άρα δεν μπορώ να βγάλω συμπέρασμα.

    Το σίγουρο είναι ότι επιθετικός=καλύτερος σκόρερ πλέον δεν ισχύει για το παιχνίδι εδώ και πολλές σεζόν
    nikolgiorgos likes this.

  4. #4
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    Το σίγουρο είναι ότι επιθετικός=καλύτερος σκόρερ πλέον δεν ισχύει για το παιχνίδι εδώ και πολλές σεζόν
    όντως είναι αλήθεια αυτό.
    Το είχα γράψει στο αγγλικό φόρουμ εδώ και ένα χρόνο σχεδόν (από τότε που ξεκίνησε το live).

    http://forum.topeleven.com/top-eleve...rs-lately.html

    Επίσης έγραψα ότι με αυτήν την κατάσταση δεν αξίζει να επενδύσεις πολλά σε ST.
    Το καλύτερο είναι να του δώσεις διπλή θέση και να παίζει εναλλάξ σε πλάγιος.
    Επίσης να του δωσεις να χτυπάει όλα τα στημένα (φάουλ, πέναλτυ).
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html