Results 1 to 3 of 3
Like Tree3Likes
  • 2 Post By Nick Lizas
  • 1 Post By Cloverfield

Thread: Απιστευτο παιχνιδι

  1. #1
    VIP Nick Lizas's Avatar
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    1,375

    Απιστευτο παιχνιδι

    ειναι απο τα λιγα παιχνιδια που πραγματικα ευχαριστιεσαι να
    παιζεις τοπ ηλεβεν
    επαιζα με δυνατοτερο αντιπαλο αλλα εχω προπονησει πολυ δυνατα τους παικτες
    και δεν ειχαν πολυ καλη φυσικη κατασταση, διοτι αυτη την σαιζον δεν με ενδιαφερει το πρωταθλημα
    και κανω διαφορους πειραματισμους .ο δικος μου σερβερ για καποιο λογο βγαζει συνεχεια μικρους
    18-20 χρονων με πολυ καλη ποιοτητα ετσι λοιπον πηρα με 10 τοκεν 10 απο αυτους και τους προπονω
    για την επομενη σαιζον.τωρα για το παιχνιδι προηγηθηκκα με 0-3 αλλα ηξερα λογω φυσικης καταστασης
    δεν θα μπορουσα να κρατησω το σκορ παντως παρολο αυτα οι μικροι εβγαλαν ματια και στο 90 με κλεψιμο
    και αντεπιθεση παρα λιγο να παρουμε την νικη οdmc απο το κεντρο εκανε μεγαλη μπροστινη μπαλια στον aml
    ο οποιος εφυγε μονος σε αυτες τις περιπτωσεις ειναι παντα γκολ αλλα σουταρε δυνατα αλλα λιγο εξω απο το δεξι δοκαρι
    το εχασε μαλλον λογω απειριας χα,χα
    Απιστευτο παιχνιδι-screenshot_193.jpgΑπιστευτο παιχνιδι-screenshot_192.jpg
    nikolgiorgos and Cloverfield like this.

  2. #2
    Famous Cloverfield's Avatar
    Join Date
    Aug 2016
    Posts
    1,766
    Σήμερα είχα κι εγώ ένα τρομερό παιχνίδι τακτικής.

    Πρωτάθλημα, αυτός πρώτος με διαφορά 2 πόντων. Ισάξιες ομάδες.

    1. Πριν το ματς έχει στημένο 4-5-1v. Στήνω κι εγώ 4-5-1v
    2. Λίγο πριν αρχίσει ο αγώνας το αλλάζει σε 4-4-2nd. Το βλέπω και αλλάζω σε 3-1-3n-2w-1.
    3. Ξεκινάει το ματς, έχω λίγο περισσότερη κατοχή και λίγα περισσότερα σουτ.
    4. Αλλάζει σύστημα και βάσει 4-1-4-1 αντί για ML βάζει AML.
    5. Τα πλάγια AM μου υπολειτουργούσαν, βγάζω τα βελάκια μπροστά για να βοηθήσουν πίσω. Βγάζω γκολ 1-0. 67'
    6. Αντίπαλος το αλλάζει σε 4-1-2-2-1. Eπιμένω με 4-5-1v
    7. Κάνω αλλαγή το AML που έφτασε απόδοση 6.1 (έλεος). Πριν γίνει η αλλαγή κάνει πεναλτι στον αντίπαλο 1-1. 76'
    8. Βγάζω γκολ στο 87' με τον DR μου !

    Συνέχεια στην τσίτα να κοιτάζω την τακτική του αντιπάλου για να τον κοντράρω.
    Τελικά ίσως οι συνεχείς αλλαγές του μπορεί να του κόστισαν το παιχνίδι γιατι τα ratings των παικτών του ήταν καλά και τα στατιστικά μου ελαφρώς καλύτερα.
    Nick Lizas likes this.

  3. #3
    VIP Nick Lizas's Avatar
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    1,375
    πολλες φορες οταν αλλαζουμε συνεχεια το συστημα δεν ειναι καλο μπερδευεται το μηχανημα και καμμια φορα σου
    βγαζει μυνημα και ο βοηθος που λεει [δεν ξερω που το πατε σημερα πρεπει να παιξεται πιο συγκροτημενα]