Results 1 to 4 of 4

Thread: Μια ηττα ακομη.

  1. #1
    Pro
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    833

    Μια ηττα ακομη.

    Χασαμε απ τον προτελευταιο, που ηταν για τα μπαζα. Δεν ειναι η ηττα.... (που ειναι, αλλα τελος παντων) ειναι οτι χασαμε την πρωτια στο προ.

    Μια ηττα ακομη.-screenshot_13.jpg

    Μια ηττα ακομη.-screenshot_16.jpg

    Αυτα ειναι που δε μπορω να τα καταπιω με τιποτα.

    Ωραιο παιχνιδακι βρε...χαλαρο και διασκεδαστικο. Να το χαιρομαστε!!
    Last edited by Nikose; 11-01-2016 at 08:53 AM.

  2. #2
    Addicted Tesla's Avatar
    Join Date
    Jun 2016
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    640
    Αυτές οι ήττες είναι μέσα στο παιχνίδι! Προφανώς ο αντίπαλος σε διάβασε και με την βοήθεια της τύχης σε νίκησε. Και γώ το έχω κάνει, όπως επίσης το έχω πάθει κιόλας. Μην νομίζεις ότι έχει κάτι η nordeus μαζί σου! Αν "έπρεπε" να νικήσεις μόνο και μόνο επειδή έχεις επενδύσει ενώ ο αντίπαλος όχι, τότε το παιχνίδι δεν θα είχε νόημα!

  3. #3
    Pro
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    833
    Eγω παιζω απο το 2010 και ποτε μα ποτε δεν εχω νικησει ενεργο αντιπαλο που οι παικτες μου ολοι εχουν να εχουν 2 αστερια κατω απο αυτον. εγω με 3 αυτος με 5 η εγω με 5 κι αυτος με 7. αφου το εχεις κανει εσυ..... για την ιστορια να πω οτι ειναι παρατημενος, επαιζε με ανορθοδοξο συστημα απο αυτα του 20% κατοχη, και οτι ηταν 3 απο το τελος.

  4. #4
    Famous Cloverfield's Avatar
    Join Date
    Aug 2016
    Posts
    1,766
    αφού έπαιζε με 3-4-3 χωρίς κανένα πλάγιο πουθενά έπρεπε η άμυνα σου να είναι στημένη αναλόγως.
    δηλαδή έπρεπε να παίξεις 3dc -1dmc- 3mc κατά τη γνώμη μου.

    μπροστά ήσουν μια χαρά γιαυτό και έκανες τόσες ευκαιρίες.

    παρόλαυτα κι εμένα μου τη δίνει όταν έχω διπλάσια σουτ στο τέρμα και ο αντίπαλος μου βάζει περισσότερα με κάτι απίστευτα ποσοστά ευστοχίας.
    αλλά αυτό είναι ρεαλιστικό (βλέπε παοκ-παναθηναϊκό στα τελευταία ματς, έχουν τραγικά ποσοστά ευστοχίας)

    νομίζω τη διαφορά πάντως εδώ την έκαναν τα τέρματα. 6 επεμβάσεις αντιπάλου είναι πολλές σε σχέση με τη 1 του δικού σου.
    εκεί σηκώνω τα χέρια ψηλά... με τις αποδόσεις των τερμάτων επικρατεί σουρεαλισμός..
    Last edited by Cloverfield; 11-01-2016 at 02:20 PM.