Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 33
Like Tree5Likes

Thread: Τροφη για σκεψη Νο2.

  1. #1
    Pro
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    833

    Τροφη για σκεψη Νο2.

    Ναι ναι ξερω. Μονο σε μενα συμβαινουν. Επαναληπτικος κυπελου. Πρωτο ματς στην εδρα μου κερδισα 3-1 με χαμενο πεναλτυ, και το δυαστερο dr του, man of the match με 9αρακι παρακαλω. . Ιδια συστηματα και τοτε. Μαλλον φυσαγε νοτιας σημερα ομως.


    Τροφη για σκεψη Νο2.-screenshot_3.jpg

  2. #2
    Pro
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    833
    Θα αρχισω να στελνω μπινελικια στο support, δεν παει αλλο. Θελω να πω...και με 2-0 παλι θα ειχα μεινει εξω, αλλα θα ειχα μεινει εξω ΑΞΙΟΠΡΕΠΩΣ. Αυτα τα 4αρια και τα 5αρια να τα βαλουν στον κολο τους.
    Last edited by Nikose; 11-14-2016 at 12:26 PM.

  3. #3
    Famous Cloverfield's Avatar
    Join Date
    Aug 2016
    Posts
    1,766
    Η αλήθεια είναι ότι, αν και δεν βλέπω τα στατιστικά, επειδή είναι ισορροπημένες ομάδες και ίδια συστήματα μου φαίνεται τραγική η 5αρα

  4. #4
    Pro
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    833
    Oριστε.

    Τροφη για σκεψη Νο2.-screenshot_19.jpg

  5. #5
    Famous Cloverfield's Avatar
    Join Date
    Aug 2016
    Posts
    1,766
    Δεν βρίσκω τίποτα το περίεργο στα στατιστικά για να δικαιολογεί 5αρα

    Οκ έχεις κάπως χαμηλά ποσοστά στις ολοκληρομένες πάσες ίσως έπαιζες με μακρινές ενώ ο αντίπαλος με πιο κοντινές αλλά και πάλι δεν νομίζω να είναι στοιχείο πο να δικαιολογεί τέτοιο αποτέλεσμα.

    Έστω να σου δώσει ένα γκολ από τα 8 κόρνερ ή από τα 8 εύστοχα σουτ.

    Τρολάρισμα θα το χαρακτήριζα. Μαλακία

  6. #6
    Pro
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    833
    διαβαζω και για τον φιλο Nickfotis διπλα, που σε 5 σεζον εχει 4 προ, 4 κυπελλα, 1 cl χωρις να πληρωνει τ και τρελαινομαι. αλλα ξερω γιατι με τρολαρουν ετσι. επειδη τους τα χωνω αγρια!!

    Τροφη για σκεψη Νο2.-screenshot_18.jpg
    Last edited by Nikose; 11-14-2016 at 06:01 PM.

  7. #7
    Apprentice Alexinho's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    297
    Ναι μεν ησουνα ατυχος εδω, αλλα την ατυχια μπορεις να την νικησεις βαζοντας καλυτερο συστημα απο τον αντιπαλο.
    Εγω εχω 6 χρονια εμπειρια, εχω κατακτησει παρα πολλους τιτλους και εχω περιορισει την ατυχια στο 1 ματς καθε 2-3 σεζονς, απλα κανοντας σωστες κινησεις, ειτε στις τακτικες ειτε στο κτισιμο της ομαδας.
    Σπανια εχω δωσει λεφτα σε αυτα τα 6 χρονια, αλλα ηταν μονο γιατι εμπαινα σε πολεμους δημοπρασιας και ηθελα να χω παντα τοκενς στη διαθεση μου.
    Δεν επαιρνα τιτλους λογω αυτων των ελαχιστων αγορων που εκανα, αλλα γιατι ηξερα τι να κανω για να νικαω.

    Με αυτο δε λεω οτι δεν εχει προβληματα το παιχνιδι.
    Εχει και αρκετα μαλιστα.
    Αλλα μερικοι υπερβαλλετε με τοσες διαμαρτυριες, ενω απλα δεν ειστε τοσο καλοι μανατζερς και γι'αυτο χανετε.
    Βαζετε τυχαια συστηματα και οδηγιες και ελπιζετε απλα η τυχη να ειναι με το μερος σας.
    Αν ειναι με το μερος σας, ολα καλα και ωραια, ενω αν χανετε, φταιει το παιχνιδι.
    Χαρακτηριστικο παραδειγμα εδω σε αυτο το ματς, που βαζεις το ιδιο συστημα με τον αντιπαλο.
    Σαν να βαζεις να παιξουν σκακι 2 υπολογιστες στο ιδιο επιπεδο. Αρα 50-50 για το ποιος θα κερδισει (εξαιρωντας την ισοπαλια).
    Ναι μεν ειχες τις πιθανοτητες με το μερος σου λογω του χθεσινου 3-1, αλλα κανονικα πρεπει να κανεις τα παντα για να τις αυξησεις οσο το δυνατον περισσοτερο.
    Αν ησουνα καλος μανατζερ, θα εβαζες κλασικο 4-4-2 και θα ειχες καλυτερες πιθανοτητες.

    Ξαναλεω, μεγαλη ατυχια. Μπορει να το παθαινα κι εγω με το σωστο συστημα.
    Απλα μου συμβαινει καθε 2-3 μηνες, οχι συνεχεια σαν κι εσενα.
    Πιστεψε με, δεν τα'χει συγκεκριμενα μαζι σου το παιχνιδι. Αυτες ειναι απλα φαντασιωσεις και δικαιολογιες.

  8. #8
    Pro
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    833
    "Σαν να βαζεις να παιξουν σκακι 2 υπολογιστες στο ιδιο επιπεδο. Αρα 50-50 για το ποιος θα κερδισει (εξαιρωντας την ισοπαλια)." Μα.......με 5-0???????? Σοβαρα τωρα??????
    Φιλε Αlexinho ξαναριξε μια ματια στα στατιστικα, και μετα πες μου οτι δεν τον αντιμετωπισα με σωστο συστημα!! Μα δεν βλεπεις οτι τα μισα απ τα σουτ του γινανε γκολ?? Δεν ειδες το 4,9 του GK μου?? Το συστημα εφταιγε για αυτο δηλαδη?? Θα τρελαθουμε τωρα????
    Oταν τον επαιξα στην εδρα μου, γιατι δεν εβαλα 5 γκολ εγω δηλαδη??? Γιατι πηρε 9αρι ο 2αστερος DR του ενω θα επρεπε να φαει 6αρα??? Επειδη δεν ημουν καλος manager εγω?? Ελα τωρα......

    "Βαζετε τυχαια συστηματα και οδηγιες και ελπιζετε απλα η τυχη να ειναι με το μερος σας."

    Καλο. Μα δεν ποσταρα επειδη εχασα. Ποσταρα επειδη μου φανηκε εξωφρενικο το 5-0. Τωρα εσενα αν δε σου φαινεται....ειναι επειδη εισαι καλυτερος manager.

    Tην δεχομαι την κριτικη σου παρ ολα αυτα. Μπορει να διαφωνω καθετα αλλα τη δεχομαι. Eιναι η αποψη σου. Σε παρακαλω ομως διαβασε και ολα τα παραπανω που εχουν ειπωθει.
    Και να ξερεις, δεν ποσταρω ολες μου τις ηττες εδω περα. Ματσακι παιζεις, και η ηττα ειναι μεσα. Μονο τα παραλογα ποσταρω. Αμ ελα μου που ειναι πολλα!! Παρα πολλα!!


    EDIT.. Αρχισε και το προοο.....
    Πρωτος πρωτος αγωνας. Μετα βιας κερδισαμε τον (μετα βιας) 3αστερο με γκολ στο 84!!.. Το οτι ο δυαστερος !!!!!!!!!!!! GK του ακομα σωζει γκολ, δεν ειναι θεμα της απαραδεκτης μηχανης του παιχνιδιου αλλα αποτελεσμα σιγουρα κακου μανατζαρισματος απ την πλευρα μου!!Το συστημα μου ηταν ακαταλληλο σιγουρα!!!. Για να μη μιλησω καθολου για τα ποσοστα.

    Κι αυτουνου εδω τα μισα του σουτ γινανε γκολ και τα λοιπα και τα λοιπα...bla bla bla..δεν χρειαζεται να τα ξαναγραψω.
    Αυτα.
    Οι φαντασιωσεις μου και οι δικαιολογιες μου σταματουν εδω.

    Ε....οταν γινω κι εγω καλος μανατζερ σαν εσενα φιλε Αλεξ, θα τους κερδιζω πιο ευκολα τους 2αστερους και οχι με το στανιο και σπασμενο στομαχι!!!!!
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails Τροφη για σκεψη Νο2.-screenshot_010.jpg   Τροφη για σκεψη Νο2.-screenshot_18.jpg  
    Last edited by Nikose; 11-15-2016 at 12:02 PM.

  9. #9
    Apprentice Fcgrfr's Avatar
    Join Date
    Feb 2016
    Posts
    277
    στα στατιστικά κ τις βαθμολογίες που σου βγάζει μετά από κάθε "στραβού" αγώνα μην μένεις, ειναι η ετυμηγορία του "φονιά"...τι θα πει ο φονιάς ? ναι σκότωσα κ το ήθελα οριστε κ οι αποδειξεις.... καταδικάστε με? απλά καταλαβαίνω ότι θες να πεις οτι οι φτιαγμένες στραβές της μηχανής ειναι τραβηγμένες ... συμβαίνει ναι
    Last edited by Fcgrfr; 11-15-2016 at 07:54 AM.

  10. #10
    Pro
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    833
    Quote Originally Posted by Fcgrfr View Post
    στα στατιστικά κ τις βαθμολογίες που σου βγάζει μετά από κάθε "στραβού" αγώνα μην μένεις, ειναι η ετυμηγορία του "φονιά"...τι θα πει ο φονιάς ? ναι σκότωσα κ το ήθελα οριστε κ οι αποδειξεις.... καταδικάστε με? απλά καταλαβαίνω ότι θες να πεις οτι οι φτιαγμένες στραβές της μηχανής ειναι τραβηγμένες ... συμβαίνει ναι
    Στον Αlexinho πεστα που εχει μονο μια "στραβη" καθε 3 σεζον!

Page 1 of 4 123 ... LastLast