Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 14
Like Tree2Likes

Thread: ποιοσ mourinho? The greeks και πάσης ελλάδος!!!!!!

  1. #1
    Apprentice dragonomicon's Avatar
    Join Date
    Nov 2016
    Location
    https://t.me/pump_upp
    Posts
    195

    ποιοσ mourinho? The greeks και πάσης ελλάδος!!!!!!

    Αυτό που θα δείτε έγινε πρίν λίγο..... Είναι η δεύτερη φορά που τον κερδίζω και σίγουρα θα τον έχουν κερδίσει και άλλοι αλλά τέτοια ξεφτίλα δεν πρέπει να την έχει ξαναδεί κανείς!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Και είναι made in Greece!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    ποιοσ mourinho? The greeks και πάσης ελλάδος!!!!!!-screenshot_1.jpgποιοσ mourinho? The greeks και πάσης ελλάδος!!!!!!-screenshot_2.jpgποιοσ mourinho? The greeks και πάσης ελλάδος!!!!!!-screenshot_3.jpgποιοσ mourinho? The greeks και πάσης ελλάδος!!!!!!-screenshot_4.jpgποιοσ mourinho? The greeks και πάσης ελλάδος!!!!!!-screenshot_5.jpgποιοσ mourinho? The greeks και πάσης ελλάδος!!!!!!-screenshot_6.jpgποιοσ mourinho? The greeks και πάσης ελλάδος!!!!!!-screenshot_7.jpgποιοσ mourinho? The greeks και πάσης ελλάδος!!!!!!-screenshot_8.jpgποιοσ mourinho? The greeks και πάσης ελλάδος!!!!!!-screenshot_9.jpg
    Last edited by dragonomicon; 11-27-2016 at 10:24 PM.

  2. #2
    Apprentice
    Join Date
    Apr 2016
    Posts
    203
    Μπράβο!! Πως και έχει τόσο δυνατή ομάδα?? Δεν τον έχω κερδίσει ποτέ 2-3 φορές που έχω παίξει. Κερδίζεις κάτι αν τον νικήσεις?

    Στάλθηκε από το ZTE Blade A460 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  3. #3
    Apprentice dragonomicon's Avatar
    Join Date
    Nov 2016
    Location
    https://t.me/pump_upp
    Posts
    195
    Οχι φίλε μου, δεν κερδίζεις ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟΛΥΤΩΣ, είναι η δεύτερη φορά που του τη φοράω αλλά αυτή η φορά είναι η καλύτερη απ όλες. Κάποτε μου είπε ο nic οτι είχε διαγωνισμό αλλά ήταν παλιά αυτό.

  4. #4
    Rookie nickosps's Avatar
    Join Date
    Dec 2015
    Posts
    79
    Είναι προφανές ότι πλέον, που δεν υπάρχει ο διαγωνισμός, δεν είναι και κάτι ιδιαίτερο η ομάδα του Mourinho. Από περιέργεια έπαιξα πριν λίγο μαζί του και κέρδισα 3-0
    ποιοσ mourinho? The greeks και πάσης ελλάδος!!!!!!-untitled.jpg

  5. #5
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    έχω να παίξω μαζί του πριν βγει η νέα έκδοση, κανά χρόνο και βάλε.
    Μπορεί τώρα με τα μπόνους να έχουν αλλάξει οι ισοροπίες.
    Πάντα έχανα εγώ και επειδή δεν κέρδιζα τίποτα, σταμάτησα να παίζω πια.
    Ε, και να κερδίσεις δηλ. πάλι δεν έχει κάτι εξτρά οπότε προτιμώ να πάω για τα εύκολα.
    Τις οδηγίες είχες ?
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

  6. #6
    Apprentice dragonomicon's Avatar
    Join Date
    Nov 2016
    Location
    https://t.me/pump_upp
    Posts
    195
    4-1-2-2-1 v πολύ αμυντική, κάθετες, κέντρο, αντεπιθέσεις, πρεσάρισμα στο μισό, σκληρά τάκλιν, ενας με έναν, χωρίς οφσάιντ. dr-dc-dc-dl dmc mc-mc aml-amr -st
    Nick Lizas likes this.

  7. #7
    VIP Nick Lizas's Avatar
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    1,375
    Quote Originally Posted by dragonomicon View Post
    4-1-2-2-1 v πολύ αμυντική, κάθετες, κέντρο, αντεπιθέσεις, πρεσάρισμα στο μισό, σκληρά τάκλιν, ενας με έναν, χωρίς οφσάιντ. dr-dc-dc-dl dmc mc-mc aml-amr -st
    τον μουρινιο και εγω τον κερδιζα παλια τωρα καθολου ο δικος μου ειναι πολυ δυνατος με το 3-5-2 που παιζει
    ποιοσ mourinho? The greeks και πάσης ελλάδος!!!!!!-screenshot_229.jpgποιοσ mourinho? The greeks και πάσης ελλάδος!!!!!!-screenshot_230.jpg

  8. #8
    Pro
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    833
    Toν επαιξα με συστημα/ρυθμισεις του Dragonomicon. Nαι...καλα..Ενταξει.

    ποιοσ mourinho? The greeks και πάσης ελλάδος!!!!!!-screenshot_10.jpg

  9. #9
    Pro
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    833
    εδιτ.....ειπα να δοκιμασω αυτες τις ρυθμισεις στον σημερινο μου αντιπαλο στο cl. πρωτη πρωτη φαση, κοκκινη καρτα και πεναλτυ. μας εσκισε το σκληρο μαρκαρισμα. ]απορω πως τη βγαζετε ετσι καθαρη μερικοι μερικοι με τετοιες ρυθμισεις....

    [attach=config]74054[/attach
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails ποιοσ mourinho? The greeks και πάσης ελλάδος!!!!!!-screenshot_11.jpg  

  10. #10
    Apprentice dragonomicon's Avatar
    Join Date
    Nov 2016
    Location
    https://t.me/pump_upp
    Posts
    195
    Το συγκεκριμένο σύστημα επειδή τυγχάνει να το έχω δουλέψει όσο δεν παίρνει για το συγκεκριμένο αντίπαλο στο ΤΣ.Λ δεν έπρεπε να το παίξεις όπως έπαιξα το μουρίνιο. Οι κάθετες μπαίνουν (πάντα όπως το έχω κοστολογήσει μιλάω) ΜΟΝΟ στην περίπτωση που ο άλλος σου ρίχνει 10% τουλάχιστο στο κεφάλι. Τα βελάκια τα αφήνεις ίδια. Εκτός αν παίζεις με κατώτερο αντίπαλο που αφαιρείς απο τους μέσους τα αμυντικά. Για να μην πολυλογώ όμως επειδή ετοιμάζω αφιέρωμα σε αυτό το σύστημα σε λίγες μέρες θα σου πω τούτο. Στον επαναληπτικό παίξε με τα ίδια βελάκια και ως εξης : Πολύ αμυντικά - πλάγια - μεικτή - στο μισό το πρες - ηπιο τάκλιν - ενας με έναν - αντεπιθέσεις - χωρίς οφσάιντ και πιστεύω οτι θα του ρίξεις στ αυτιά...

Page 1 of 2 12 LastLast