Results 1 to 3 of 3
Like Tree2Likes
  • 1 Post By Cloverfield
  • 1 Post By nikolgiorgos

Thread: google account+facebook

  1. #1
    VIP Nick Lizas's Avatar
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    1,375

    google account+facebook

    εχει δοκιμασει καποιος να συνδεσει τον google account with facebook ?
    το ρωταω γιατι μετα απο ψαξιμο βρηκα αυτο
    How to Connect your Google+ Account with Twitter and Facebook — Michael E. Henderson, Novelist

    εαν καποιος ξερει κατι παραπανω να μας πει, ο λογος που το ψαχνω μπας και συνδεσουμε την 2 ομαδα απο το google στο facebook

  2. #2
    Famous Cloverfield's Avatar
    Join Date
    Aug 2016
    Posts
    1,766
    Εγώ τις 2 ομάδες τις ξεκίνησα με fb, και μετα συνδεθηκα με την καθεμία μέσα απο το παιχνιδι και σε αντίστοιχα google.

    Αρα τις έχω συνδεδεμένα και στα 2.

    Δεν παιζει και το ανάποδο;

    Δλδ όταν είσαι συνδεδεμένος με g+ πήγαινε απο παιχνίδι στις ρυθμίσεις>social accounts και χωρίς να αποσθνδεθεις , πατά connect και στο fb που θες ( το οποίο προφανώς δεν είναι συνδεδεμένο με αλλη ομάδα)
    Last edited by Cloverfield; 05-07-2017 at 09:04 AM.
    Nick Lizas likes this.
    ♣----------------------------------------------------------------------------♣
    [First team] Clover 13 - Panathinaikos FC Legends
    -->Team Showcase<--
    ♣----------------------------------------------------------------------------♣
    [Second team] Angry Sheep FC
    ♣----------------------------------------------------------------------------♣

  3. #3
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    ναι, εύκολο είναι.
    το έχω κάνει σε μια πειραματική μου ομάδα στο google.
    Αφού κάνεις έναν gmail νέο λογαριασμό, κάνεις και το google account (το τελευταίο είναι περιτό, τέλος πάντων).
    Μετά πας και κάνεις έναν fb λογαριασμό με αυτό το gmail.
    Μετά πας στο παιχνίδι, και σε καποιες πράξεις του παιχνιδιού, πετάγεται ο Μουρίνιο και σου προτείνει να συνδέσεις την google ομάδα σου με το fb.
    Δέχεσαι , πας εκεί και βάζεις το mail που είχες κάνει (δεν θυμάμαι μόνο αν βάζεις το password του mail ή του fb λογαριασμού, δοκίμασε).
    Έτσι η ομάδα σου συνδέθηκε με αυτό το fb.
    Μάλιστα την 1η φορά σου δίνει και 5 τοκεν δώρο.
    Αν τώρα κάνεις τους δύο fb λογαριασμούς φίλους, θα είναι και γίνουν "φίλες" και οι ομάδες σου.
    Αλλά αν είναι κοντινό επίπεδο, δεν θα παίζουν μαζί η δεν θα κάνεις απευθείας διαπραγματεύσεις, γιατί η google σου ομάδα, κατά 99% ξεκίνησε σε άλλον σέρβερ.
    Last edited by nikolgiorgos; 05-07-2017 at 09:10 AM.
    Nick Lizas likes this.
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html