Page 4 of 9 FirstFirst ... 23456 ... LastLast
Results 31 to 40 of 89
Like Tree102Likes

Thread: ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΣΕΖΟΝ 88

  1. #31
    Pro axd23's Avatar
    Join Date
    Dec 2016
    Posts
    849
    Το σταθερό μου σύστημα εδώ και 2 σεζόν είναι 4 στην άμυνα, 1 αμυντικό χαφ (βελάκι κάτω), 2 κεντρικοί μέσοι, 1 κεντρικός επιθετικός μέσος (βελάκι πάνω) και 2 επιθετικοί. Δεν το αλλάζω παρά μόνο σε ειδικές περιπτώσεις ή όταν το ματς έχει κριθεί για rotation και ξεκούραση των βασικών.
    Στα παιχνίδια με ισχυρότερους αντιπάλους παίζω με 4-1-3-2 (βελάκια κάτω σε όλους εκτός από τον μεσαίο κεντρικό μέσο που τον βάζω με βελάκι πάνω και τους επιθετικούς) ή 5-1-2-2 (και με τα βελάκια όπως το άλλο σύστημα).

    Νοοτροπία: Κανονική
    Εστίαση πάσας: Μεικτή ή άμα χρειαστεί από το κέντρο
    Στυλ πάσας: Κοντινές ή άμα δεν βγαίνει βάζω μεικτή
    Επιβολή αντεπιθέσεων: Ναι (και ανάλογα πως πάει μπορεί και όχι)
    Στυλ πίεσης: Ήπιο (με καλύτερους αντίπαλους έντονο για να μην μπορούν να κάνουν τόσο εύκολα παιχνίδι)
    Στυλ τάκλιν: Κανονικό (με καλύτερους αντίπαλους σκληρό αν και δεν το συνηθίζω και πολύ συχνά ούτε τότε από φόβο για κάρτες και κοντινά φάουλ)
    Στυλ μαρκαρίσματος: Ένας εναντίον ενός
    Χρήση τεχνητού οφσάιντ: Ναι (μόνο αν οι αντίπαλοι είναι πιο αργοί από τους παίκτες μου)
    Last edited by axd23; 01-17-2017 at 09:00 PM.
    Nick Lizas likes this.
    Manager of Παναθηναϊκός Α.Ο (Panathinaikos A.O) currently playing at level 18.


  2. #32
    Rookie
    Join Date
    Sep 2016
    Posts
    147
    Λοιπόν έχουμε και λέμε. Από την αρχή φαινότανε πως θα γίνει στραβή. 1-0, 1-1, 2-1, 2-2, 2-3, 3-3. ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΣΕΖΟΝ 88-.jpgΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΣΕΖΟΝ 88-1.jpgΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΣΕΖΟΝ 88-2.jpgΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΣΕΖΟΝ 88-3.jpg

    Αυτός εντάξει. Λες πάλι το τέρμα ήταν σε κακή μέρα!! ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΣΕΖΟΝ 88-4.jpgΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΣΕΖΟΝ 88-5.jpgΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΣΕΖΟΝ 88-6.jpgΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΣΕΖΟΝ 88-7.jpg

    Επόμενος. ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΣΕΖΟΝ 88-9.jpgΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΣΕΖΟΝ 88-10.jpgΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΣΕΖΟΝ 88-11.jpgΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΣΕΖΟΝ 88-12.jpg

    Το ωραίο είναι πως. Συνέχεια τους έχω 99%, τέρμα ηθικό, 10% το μπόνους προπόνησης, τα παιχνίδια ήταν και με 3 άτομα υποστήριξη. Α, και με 15Μ μπόνους νίκης μόνιμα σε όλους τους αγώνες.

  3. #33
    Newbie Alexandros Zwkas's Avatar
    Join Date
    Apr 2016
    Posts
    28
    τι οδηγίες βάζεις στο 4 5 1v?

  4. #34
    Newbie Alexandros Zwkas's Avatar
    Join Date
    Apr 2016
    Posts
    28
    To 4 5 1V vs 4 4 2 , 4 3 3, 4 3 2 1,3 2 3 2,εχει θέμα

  5. #35
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    έτσι είναι
    με το 4-4-2 τα βρίσκω μπαστούνια (ιδίως αν ο άλλος είναι απών).
    καλύτερα 4-1-4-1, 4-2-2-2 hex, 4-2-3AM-1
    dsio likes this.
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

  6. #36
    Rookie
    Join Date
    Sep 2016
    Posts
    147
    χμμ ξέχασα να βαλω τη φωτο με την τακτικη.. νοοτροποια κονονικη η αμυντικη, πασες απο τα πλάγια, μικτη η μακρυνες, ανεπιθεσεις ναι και πρεσαρισμα εντονο. τι να πω ρε παιδια. εχω τρελαθει. στο πρω εχω εναν παιζει 5-3-2 και συνεχεια 4 γκολ βαζει. και οι παιχτες δεν ειναι καινουργοι να πεις δεν ξερει ο ενας τον αλλον. το αλλο κουλο ειναι με την ειδικοτητα φαουλ και κορνερ οι παιχτες μου λες και δεν την εχουν ειναι.. το απολυτο μηδεν. πφφφφ

  7. #37
    VIP Nick Lizas's Avatar
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    1,375
    Quote Originally Posted by axd23 View Post
    Το σταθερό μου σύστημα εδώ και 2 σεζόν είναι 4 στην άμυνα, 1 αμυντικό χαφ (βελάκι κάτω), 2 κεντρικοί μέσοι, 1 κεντρικός επιθετικός μέσος (βελάκι πάνω) και 2 επιθετικοί. Δεν το αλλάζω παρά μόνο σε ειδικές περιπτώσεις ή όταν το ματς έχει κριθεί για rotation και ξεκούραση των βασικών.
    Στα παιχνίδια με ισχυρότερους αντιπάλους παίζω με 4-2-3-2 (βελάκια κάτω σε όλους εκτός από τον μεσαίο κεντρικό μέσο που τον βάζω με βελάκι πάνω και τους επιθετικούς) ή 5-1-3-2 (και με τα βελάκια όπως το άλλο σύστημα).

    Νοοτροπία: Κανονική
    Εστίαση πάσας: Μεικτή ή άμα χρειαστεί από το κέντρο
    Στυλ πάσας: Κοντινές ή άμα δεν βγαίνει βάζω μεικτή
    Επιβολή αντεπιθέσεων: Ναι (και ανάλογα πως πάει μπορεί και όχι)
    Στυλ πίεσης: Ήπιο (με καλύτερους αντίπαλους έντονο για να μην μπορούν να κάνουν τόσο εύκολα παιχνίδι)
    Στυλ τάκλιν: Κανονικό (με καλύτερους αντίπαλους σκληρό αν και δεν το συνηθίζω και πολύ συχνά ούτε τότε από φόβο για κάρτες και κοντινά φάουλ)
    Στυλ μαρκαρίσματος: Ένας εναντίον ενός
    Χρήση τεχνητού οφσάιντ: Ναι (μόνο αν οι αντίπαλοι είναι πιο αργοί από τους παίκτες μου)
    4-2-3-2 και 5-1-3-2 καποιο λαθος κανεις
    axd23 likes this.

  8. #38
    Pro axd23's Avatar
    Join Date
    Dec 2016
    Posts
    849
    Quote Originally Posted by Nick Lizas View Post
    4-2-3-2 και 5-1-3-2 καποιο λαθος κανεις
    Ωχ, έχεις δίκιο το μυαλό μου ταξίδευε αλλού και τα έβγαλα λάθος χαχαχα. Διορθώθηκε το λάθος.
    Nick Lizas likes this.
    Manager of Παναθηναϊκός Α.Ο (Panathinaikos A.O) currently playing at level 18.


  9. #39
    Pro axd23's Avatar
    Join Date
    Dec 2016
    Posts
    849
    Κέρδισα τον in-game φίλο και αρχηγό της Ομοσπονδίας μου στο Champions League και εξασφάλισα την 1η θέση ενώ παράλληλα τον βάζω σε μπελάδες καθώς κινδυνεύει να "υποβιβαστεί" στο Nivea Men League (αυτό το αναφέρω για να μην υποννοήσει κανείς ότι στήνω. Όλα δίκαια και ξεκάθαρα.)

    ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΣΕΖΟΝ 88-untitled45.png
    Nick Lizas likes this.
    Manager of Παναθηναϊκός Α.Ο (Panathinaikos A.O) currently playing at level 18.


  10. #40
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    ευκαιρία να πάει για το nivea.
    ενα τέτοιο πρέπει να έχεις.
    είναι "συλλεκτικό"
    axd23 likes this.
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

Page 4 of 9 FirstFirst ... 23456 ... LastLast