Page 5 of 6 FirstFirst ... 3456 LastLast
Results 41 to 50 of 53
Like Tree9Likes

Thread: Μονο για τους γνώστες του παιχνιδιού...

  1. #41
    Apprentice
    Join Date
    May 2016
    Posts
    157
    OK αλλάζω το 9 γιατι μάλλον καποιος μου εχει δωσει λαθος screenshot...
    (μαλλον ήταν αλλο λέβελ ή και πρεπει να το καρατσεκαρω ή η Nordeus δεν δίνει τα ιδια σε όλους και εδώ ίσως υπάρχει θεμα αν πχ μαγειρέυει τα ποσα αναλογα με την ομάδα τη θεση της κλπ... Θα το εξακριβώσω πριν αναφερθώ τελικα γιατί ακόμα έχω τις αμφιβολίες μου, ότι όντως ισχύει αυτο. Το πιο πιθανό είναι να έxω λαθος data...και ίσως γι' αυτο να φταίει το XLS που είχαν δημοσιεύεσει παλαιότερα στο αγγλικο φόρουμ απ' όπου πήρα καποια λεβελς στην αρχη, γιατι έχω δει μερικά παράξενα... σε αυτα που περνω όσο αναφορα τα ποσά...)
    Last edited by snart1; 02-23-2017 at 02:38 PM.

  2. #42
    Apprentice
    Join Date
    May 2016
    Posts
    157
    Θενκς για τη διόρθωση Γιώργο....
    Last edited by snart1; 02-23-2017 at 02:43 PM.

  3. #43
    Apprentice
    Join Date
    May 2016
    Posts
    157
    Οκ δικό μου το λάθος ... είχα βάλει τα ποσα στο λεβελ 7 αντι για το 9 οποτε το επομενο (8) εβγαινε με μικροτερα ποσά και τρελάθηκα! :P
    Ολα καλά τωρα αλλα όντως καποια ποσα που ειχα παρει απο το αγγλικο xl ειναι λαθος. Μαλλον όταν τα εγραψε αυτος που τα εγραψε ήταν πριν μπει η νεα βερσιον και αλλαξουν τα ποσά...

  4. #44
    Apprentice
    Join Date
    May 2016
    Posts
    157
    μπορει να τσεκαρει καποιος τα ποσα εδω αν βρισκεται στο 5 ή στο 6 και να μου στείλει τα σωστα για το cup?
    κάποιο από τα 2 είναι λαθος....
    Μονο για τους γνώστες του παιχνιδιού...-screenshot_2.jpg
    Last edited by snart1; 02-23-2017 at 04:21 PM.

  5. #45
    Apprentice
    Join Date
    May 2016
    Posts
    157
    Quote Originally Posted by axd23 View Post
    Επίπεδο 7 θα είμαι από την επόμενη σεζόν. Αν κάποιος μέχρι τότε δεν ποστάρει, θα το κάνω εγώ.
    axd23 ανεβαζεις το CHL του 6 αν οντως ειναι 6 γιατι αυτο που μου εχουν στειλει για το 6 ειναι ή του 8 ή του 7 οπότε ειναι λαθος

  6. #46
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    το παλιο αρχείο είναι αρκετά ακριβές κι το χρησιμοποιώ ακόμα.
    Το μόνο που έχει αλλάξει είναι οι αμοιβές των τροπαιούχων στο κύπελλο και στο τσου-λου, και οι αμοιβές στις θέσεις 1-8 στο πρω.
    Στο κύπελλο επίσης, πρέπει να αφαιρέσεις την αμοιβή του 1ου γύρου γιατι πλέον είναι 64 οι ομάδες.

    Ετσι βρήκα ότι στο ταμπλώ μου πιο πάνω, παίζω στο lv10 του κυπέλλου και όχι στο 9 που είμαι,
    και ότι οι πάνω τιμές είναι για το 6 και όχι για το 5.
    Δυστυχώς, μόνο όταν αποκλειστεί κάποιος αό το κύπελλο, μπορεί να δει τι lv έπαιζε, γι'αυτό προφανώς εκεί παίρνεις λάθος τιμές κάποιες φορές.
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

  7. #47
    Apprentice
    Join Date
    May 2016
    Posts
    157
    Απ' οτι τσεκαρα κι εγω έχεις δικιο....

    Οποτε αν θελει καποιος ας μου στείλει του 5 το Κύπελο....

  8. #48
    Apprentice
    Join Date
    Oct 2016
    Posts
    194
    Quote Originally Posted by snart1 View Post
    axd23 ανεβαζεις το CHL του 6 αν οντως ειναι 6 γιατι αυτο που μου εχουν στειλει για το 6 ειναι ή του 8 ή του 7 οπότε ειναι λαθος
    Δεν φταιω εγω ρε που η ρημαδα η nordeus με εβαλε chl level+1 ή 2
    snart1 likes this.

  9. #49
    Pro axd23's Avatar
    Join Date
    Dec 2016
    Posts
    849
    Την προηγούμενη σεζόν ήμουν σε Τσου Λου επιπέδου 5 και αυτή τη σεζόν είμαι πάλι σε Τσ. Λιγκ με ομάδες του ίδιου επιπέδου οπότε λογικά είναι επίπεδο 6 και η διοργάνωση.

    Μονο για τους γνώστες του παιχνιδιού...-screenshot_20170223-194044.jpg
    Manager of Παναθηναϊκός Α.Ο (Panathinaikos A.O) currently playing at level 18.


  10. #50
    Apprentice
    Join Date
    May 2016
    Posts
    157
    Μπράβο ρε φίλε axd23!!
    Σ' ευχαριστώ πολύ

Page 5 of 6 FirstFirst ... 3456 LastLast