Results 1 to 6 of 6
Like Tree2Likes
  • 2 Post By nikolgiorgos

Thread: Σοβαρα τωρα??

  1. #1
    Pro
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    833

    Σοβαρα τωρα??

    Παιζαμε χτες τελικο στις ομοσπονδιες. Μου επεσε ενας ευκολος αντιπαλος. Ολη στην ομαδα ηταν 4αστεροι. Ενταξει λεω τον εχω. Στηνω την ομαδα καλα, φουλ ηθικο,φυσ.κατασταση κλπ κανονικη επιθετικοτητα. Ηξερα οτι δεν θα μπορουσα να μπω μιας και εκει που θα ημουν ηταν μαυρη τρυπα και δεν εχει 3g το κινητο. Μπαινω μετα και βλεπω οτι εφαγα 2 στην εδρα του, παιζοντας τον μονοτερμα και εχοντας κανει αυτος μονο 2 φασεις. Ουτε αυτος ειχε μπει στο ματς.Ε... Τα κουλα της Nordeus λεω .Οκ. Θα τον περιποιηθω το βραδυ. Ξεκιναει το βραδυ το ματσακι και με το που ξεκιναει βλεπω ολη μου την ομαδα να γινεται κοκκινη. Μπα λεω...τι συμβαινει γαμωτο?? Αλλαγη στην αλλαγη, αλλες τακτικες, αλλες οδηγιες, παλι μονοτερμα τον παιζαμε, 3 φασεις εκανε 2 γκολ εβαλε. Και τι δεν δοκιμασα. Τελικα κατωρθωσα να χασω μονο με 0-2. Παλι δεν ηταν μεσα αυτος. Βye bye πρωτη θεση. Ασε που με σακατεψε και στα φαουλ. και να σημειωσω οτι οι ML και MR ηταν παικτες απο αλλες θεσεις. Δηλαδη οκ. Θελει κατι να μας πει η Nordeus?? Nα μας ριχνουν 4 γκολ οι αποντες πουθεναδες??

    Σοβαρα τωρα??-screenshot_7.jpg

    Σοβαρα τωρα??-screenshot_5.jpg

    Σοβαρα τωρα??-screenshot_6.jpg

  2. #2
    Pro axd23's Avatar
    Join Date
    Dec 2016
    Posts
    849
    Τα λόγια πιστεύω είναι περιττά...
    Manager of Παναθηναϊκός Α.Ο (Panathinaikos A.O) currently playing at level 18.


  3. #3
    Dreamer
    Join Date
    Dec 2016
    Posts
    352
    ΑΔΕΡΦΕ,ΜΟΥ ΣΥΝΕΒΕΙ ΚΙ ΕΜΕΝΑ.ΒΕΒΑΙΑ Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑ ΤΕΡΜΑΤΗΣΕ 1η.ΑΛΛΑ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΑ ΑΝΤΙΠΑΛΟ ΑΜΙΓΩΣ 4ΑΣΤΕΡΟ,ΕΦΑΓΑ ΤΕΣΣΑΡΑ ΞΕΓΥΡΙΣΜΕΝΗ ΣΤΗΝ ΕΔΡΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΕΔΡΑ ΜΟΥ ΗΡΘΕ 1-1.
    ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΟΙ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΕΣ.ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΕΙΣ ΤΥΧΑΙΝΕΙ ΦΟΡΕΣ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ 30-40% ΙΣΧΥΡΟΤΕΡΟΣ ΚΑΙ ΒΓΑΙΝΕΙ Η ΠΑΝΑΓΙΑ ΝΑ ΚΕΡΔΙΣΩ.
    ΜΑΛΛΟΝ ΕΧΟΥΝ ΑΛΛΑΞΕΙ ΤΟΥΣ ΑΛΓΟΡΙΘΜΟΥΣ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΠΛΕΟΝ ΕΥΚΟΛΟΤΕΡΟ ΝΑ ΧΑΣΕΙΣ ΑΠΟ ΑΔΥΝΑΜΟ ΑΝΤΙΠΑΛΟ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΝΑ ΚΕΡΔΙΣΕΙΣ ΚΑΠΟΙΟΝ ΙΣΧΥΡΟΤΕΡΟ.

  4. #4
    Pro
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    833
    Πρεπει να ειναι τελειως κουτουρου οι νεοι τους αλγοριθμοι τοτε. Ναι να σε κερδισει ο τετραστερος, συμβαινει. Αλλα να εχει μια κατοχη, να εχει μερικα σουτ, να εχει φασεις, καλυτερες βαθμολογιες, κατι τελος παντων καλυτερο απο σενα που να δικαιολογει το αποτελεσμα. Οχι απλα αντι να τελειωσει το ματς στο 5-0 να τελειωνει στο 0-3. Δεν γινονται ετσι αυτα φιλε μου. Δεν ειναι προγραματισμος αυτος. Ετσι προγραμματιζω κι εγω που καθαριζω ψαρια.
    Last edited by Nikose; 02-14-2017 at 08:13 AM.

  5. #5
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    βάλε το ότι είναι αρχή της σεζόν
    βάλε και την νέα αναβάθμιση
    πολλαπλασίασε τα Χ2 (λόγω των ομοσπονδιών)
    βάλε και λίγο από την γκαντεμιά του nikose
    νά το το αποτέλεσμα
    χαχα
    Nikose and snart1 like this.
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

  6. #6
    Pro
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    833
    Quote Originally Posted by nikolgiorgos View Post
    βάλε το ότι είναι αρχή της σεζόν
    βάλε και την νέα αναβάθμιση
    πολλαπλασίασε τα Χ2 (λόγω των ομοσπονδιών)
    βάλε και λίγο από την γκαντεμιά του nikose
    νά το το αποτέλεσμα
    χαχα
    Χαχαχαχαχα!! Σωστοοοος!!!!!