Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 20
Like Tree19Likes

Thread: Προτεινομενοι "παιχταραδες" απ τον βοηθο.

  1. #1
    Pro
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    833

    Προτεινομενοι "παιχταραδες" απ τον βοηθο.

    ....................... με τα παλτα που μας προτεινουν καθε λιγο και λιγακι οι βοηθοι. δεν νοειται να πληρωνεις 49 τοκεν εναν "παιχταρα" και στα 5 ματς να εχει 5 7αρια με 0 γκολ και 1 ασιστ. μια ασιστ μου βγαζει σε 5 ματς και ο dc μου. γιατι να ξοδεψω 49 τoκεν δηλαδη?? εχω διωξει παλτα εγω τους τελευταιους μηνες....... στους τελευταιους που αγορασα πετυχα 2 μετριους που τους εχω ακομη,(2γκολ 1 ασιστ στα 5 ματς) και εχω απολυσει και καμμια 10αρια παλτα ακομη (aml-st). πανε σχεδόν 500 τοκεν τζαμπα. ..................................
    Last edited by nikolgiorgos; 02-24-2017 at 09:13 PM.
    pgatzas likes this.

  2. #2
    Rookie
    Join Date
    Sep 2016
    Posts
    147
    Μήπως έτυχε? Εγώ πήρα 2 παίχτες με 79 τόκεν και βγήκαν παιχταράδες.

    Προτεινομενοι "παιχταραδες" απ τον βοηθο.-1.jpgΠροτεινομενοι "παιχταραδες" απ τον βοηθο.-2.jpgΠροτεινομενοι "παιχταραδες" απ τον βοηθο.-3.jpgΠροτεινομενοι "παιχταραδες" απ τον βοηθο.-4.jpg
    nikolgiorgos likes this.

  3. #3
    Pro
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    833
    Πως ακριβως είναι παιχταράς ο Σκαρος??? με 0 γκολ 0 ασιστ σε 19 αγωνες?? Παλτο απ τα λιγα είναι. Για βαρυ χειμωνα.
    Και τι εννοεις ετυχε?? Ποσους πρεπει να παρω δηλαδή για να σταματησει να τυχαινει??
    Last edited by Nikose; 02-24-2017 at 08:11 PM.

  4. #4
    Dreamer
    Join Date
    Nov 2014
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    421
    .......................
    Last edited by nikolgiorgos; 02-24-2017 at 09:14 PM.

  5. #5
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    λογοκρισία
    είπαμε όχι απαγορευμένες ουσίες και κόλπα
    Nikose and trojan like this.
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

  6. #6
    VIP Nick Lizas's Avatar
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    1,375
    Quote Originally Posted by Nikose View Post
    Πως ακριβως είναι παιχταράς ο Σκαρος??? με 0 γκολ 0 ασιστ σε 19 αγωνες?? Παλτο απ τα λιγα είναι. Για βαρυ χειμωνα.
    Και τι εννοεις ετυχε?? Ποσους πρεπει να παρω δηλαδή για να σταματησει να τυχαινει??
    πριν απαντηστε κοιταχτε το ποστ του ανθρωπου ο σκαρος ειναι γκολκηπερ
    trojan likes this.

  7. #7
    Famous Cloverfield's Avatar
    Join Date
    Aug 2016
    Posts
    1,766
    Gk δεν θεωρω οτι αξιζει να παρεις εκτος αν εχεις πολλα στην ακρη τοκεν και ολα τα τερματα σου βγήκαν μαπα.

    Τα am/st οταν στα δινει 19χρονων ειναι καλες περιπτώσεις, καθως σου δίνει διθεσιτη με ΕΙ ετοιμο 7αστερο. Αν εχεις τα τοκενς και ελλειψη αξιζουν.

    Μεχρι τωρα recommended μαπα δεν εχω βρει αλλα εχω παρει εναν με τη δευτερη που σαν st δεν τραβαει μια και σαν amc παιρνει συνεχομενα mom.

    Για αλλες θεσεις μολις χθες για πρωτη φορα στο παιχνιδι μου εδωσε mr , δεν τον ηθελα αλλα ηταν πολυ περιεργο γιατι δεν μου εχει δωσει θεση κεντρου ποτε
    Last edited by Cloverfield; 02-25-2017 at 12:35 PM.
    trojan likes this.
    ♣----------------------------------------------------------------------------♣
    [First team] Clover 13 - Panathinaikos FC Legends
    -->Team Showcase<--
    ♣----------------------------------------------------------------------------♣
    [Second team] Angry Sheep FC
    ♣----------------------------------------------------------------------------♣

  8. #8
    Pro
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    833
    Quote Originally Posted by Nick Lizas View Post
    πριν απαντηστε κοιταχτε το ποστ του ανθρωπου ο σκαρος ειναι γκολκηπερ
    Σωστος. My bad.
    Nick Lizas likes this.

  9. #9
    Dreamer
    Join Date
    Nov 2014
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    421
    Quote Originally Posted by nikolgiorgos View Post
    λογοκρισία
    είπαμε όχι απαγορευμένες ουσίες και κόλπα
    Γιατί Γιώργο? οι ξένοι είναι πιο μάγκες που μας κλέβουν?
    Από κει και πέρα εγώ πιστεύω ότι αν κάποιος ξέρει ένα κόλπο καλό είναι να το μοιράζεται και είναι στην κρίση του καθενός αν θα το χρησιμοποιήσει

  10. #10
    Rookie
    Join Date
    Sep 2016
    Posts
    147
    Όπως είπε και ο Νικ πιο πάνω, ο Σκάρος είναι τερματάς. Και μάλιστα πολύ καλός.
    Προτεινομενοι &quot;παιχταραδες&quot; απ τον βοηθο.-.jpg
    Έχω και αυτόν, αλλά μόνο ποσοστά είναι. Κάθε κόρνερ του αντιπάλου ήταν γκολ. Όπως και τα μακρινά σουτ. Πλέον παίζει σε κανένα rotetion. Εχθές μάλιστα έφαγε 2 γκολ από τον προτελευταίο. Με τον Σκάρο βρήκα την υγειά μου. Στο πρω είμαι πρώτος με καλύτερη επίθεση (69) και καλύτερη άμυνα (7). Τον θεωρό από τις καλύτερες μεταγραφές που έχω κάνει μιας και βγάζει τα πάντα.

    Και γω έλεγα δεν αξίζουν τόσα τοκεν για το τέρμα, αλλά με αυτόν άλλαξα γνώμη. Τώρα έτυχε να βγει καλός, δεν ξέρω.
    Nick Lizas likes this.

Page 1 of 2 12 LastLast