Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 20 of 20
Like Tree19Likes

Thread: Προτεινομενοι "παιχταραδες" απ τον βοηθο.

  1. #11
    Rookie nichio's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Posts
    135
    Για μένα παιδιά τα πράγματα είναι λίγο πιο απλά...
    Ο υποψήφιος για αγορά παίκτης θα πρέπει να είναι τουλάχιστον +15/20% στη θέση του σε σχέση με το μέσο όρο του πχ επιθετικός με μέση αξία 90% θα πρέπει στα επιθετικά του skills να έχει μέσο όρο 105-110%. Τότε ναι, είναι ξεχωριστός παίκτης...
    Τώρα όσον αφορά τις αγορές με τα πολλά τόκεν, αν σκοπεύει κάποιος να μείνει και μια σαιζόν στα ίδια πιθανώς να αξίζει (μέχρι 50 τόκεν μιλάμε πάντα, πιο πάνω με τίποτα) αφού αγοράζεις κάτι που θα κάνει ΑΜΕΣΩΣ μεγάλη διαφορά...


    Sent from my iPad using Tapatalk

  2. #12
    Pro
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    833
    Quote Originally Posted by nichio View Post
    Για μένα παιδιά τα πράγματα είναι λίγο πιο απλά...
    Ο υποψήφιος για αγορά παίκτης θα πρέπει να είναι τουλάχιστον +15/20% στη θέση του σε σχέση με το μέσο όρο του πχ επιθετικός με μέση αξία 90% θα πρέπει στα επιθετικά του skills να έχει μέσο όρο 105-110%. Τότε ναι, είναι ξεχωριστός παίκτης...
    Τώρα όσον αφορά τις αγορές με τα πολλά τόκεν, αν σκοπεύει κάποιος να μείνει και μια σαιζόν στα ίδια πιθανώς να αξίζει (μέχρι 50 τόκεν μιλάμε πάντα, πιο πάνω με τίποτα) αφού αγοράζεις κάτι που θα κάνει ΑΜΕΣΩΣ μεγάλη διαφορά...



    Sent from my iPad using Tapatalk
    Αγοραζεις κατι με 49 τοκεν ελπιζοντας να πιανει το ενα σουτ στα 4 αντε στα 3. Τα πιο πολλα τερματα που κυκλοφορουν τα τρωνε χαλαρα τα γκολ ακομη κιαπο τη σεντρα. (Καλα στις ομοσπονδιες δεν λεω τι γινεται στο γηπεδο..οργια απλα.) 4στα 4, 5 στα 5.......

  3. #13
    Pro axd23's Avatar
    Join Date
    Dec 2016
    Posts
    849
    Quote Originally Posted by nichio View Post
    Για μένα παιδιά τα πράγματα είναι λίγο πιο απλά...
    Ο υποψήφιος για αγορά παίκτης θα πρέπει να είναι τουλάχιστον +15/20% στη θέση του σε σχέση με το μέσο όρο του πχ επιθετικός με μέση αξία 90% θα πρέπει στα επιθετικά του skills να έχει μέσο όρο 105-110%. Τότε ναι, είναι ξεχωριστός παίκτης...
    Τώρα όσον αφορά τις αγορές με τα πολλά τόκεν, αν σκοπεύει κάποιος να μείνει και μια σαιζόν στα ίδια πιθανώς να αξίζει (μέχρι 50 τόκεν μιλάμε πάντα, πιο πάνω με τίποτα) αφού αγοράζεις κάτι που θα κάνει ΑΜΕΣΩΣ μεγάλη διαφορά...


    Sent from my iPad using Tapatalk
    Νομίζω έχεις πολύ δίκιο σ'αυτό. Κοίτα για παράδειγμα παίκτη που πήρα σε δημοπρασία με γύρω στα 15-16 Tokens. Χωρίς αμφιβολία ο πιο πολύτιμος μου παίκτης αυτή τη σεζόν.

    Προτεινομενοι "παιχταραδες" απ τον βοηθο.-screenshot_20170225-183036.jpg

    Προτεινομενοι "παιχταραδες" απ τον βοηθο.-screenshot_20170225-183040.jpg
    nichio likes this.
    Manager of Παναθηναϊκός Α.Ο (Panathinaikos A.O) currently playing at level 18.


  4. #14
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    Προτεινομενοι "παιχταραδες" απ τον βοηθο.-survivor-vote-2.jpg
    trojan, nichio, axd23 and 4 others like this.
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

  5. #15
    Rookie nichio's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Posts
    135
    Quote Originally Posted by axd23 View Post
    Νομίζω έχεις πολύ δίκιο σ'αυτό. Κοίτα για παράδειγμα παίκτη που πήρα σε δημοπρασία με γύρω στα 15-16 Tokens. Χωρίς αμφιβολία ο πιο πολύτιμος μου παίκτης αυτή τη σεζόν.

    Click image for larger version. 

Name:	Screenshot_20170225-183036.jpg 
Views:	35 
Size:	90.6 KB 
ID:	78178

    Click image for larger version. 

Name:	Screenshot_20170225-183040.jpg 
Views:	35 
Size:	89.2 KB 
ID:	78179
    Παικταράς ο δικός σου...
    Για 2 σαιζόν βρήκες αστέρι ειδικά αν ανεβάζει και ποσοστά σχετικά γρήγορα...
    Εμένα ένας αντίστοιχος, στην 3η του χρόνια έχει ακόμα συντελεστή σκοραρίσματος 1.5...
    Για όσο το παιχνίδι ευνοεί aml & amr στο σκοράρισμα, ορμάτε στα εξτρέμ...


    Sent from my iPad using Tapatalk
    axd23 likes this.

  6. #16
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    είχα πάρει για κανά 2 σεζόν την ομάδα ενός φίλου από τις ομοσπονδίες (επειδή δεν μπορούσε να παίξει), του Άλεξ.
    Πήρα ένα προτεινόμενο, δεν θυμάμαι τώρα με πόσα Τ, 45 ή 55.
    Πήρε και το όνομα του Λεβαντόφσκι.
    Παικταράς.
    και γκολ και άσιστ από τα κόρνερ και καλός στα φάουλ.
    Εδώ όπως τον βλέπω από την δική μου ομάδα (ήταν 6*-7*)
    Τα χαρακτηριστικά του μοιρασμένα στις 3 κατηγορίες

    Προτεινομενοι "παιχταραδες" απ τον βοηθο.-levantovski-2.jpg
    trojan and axd23 like this.
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

  7. #17
    Pro axd23's Avatar
    Join Date
    Dec 2016
    Posts
    849
    Quote Originally Posted by nichio View Post
    Παικταράς ο δικός σου...
    Για 2 σαιζόν βρήκες αστέρι ειδικά αν ανεβάζει και ποσοστά σχετικά γρήγορα...
    Εμένα ένας αντίστοιχος, στην 3η του χρόνια έχει ακόμα συντελεστή σκοραρίσματος 1.5...
    Για όσο το παιχνίδι ευνοεί aml & amr στο σκοράρισμα, ορμάτε στα εξτρέμ...


    Sent from my iPad using Tapatalk
    Κι έβαλε άλλο ένα χατ τρικ για το πρωτάθλημα που έπαιζα πριν. Αν θυμάμαι καλά όταν τον πήρα ήταν γύρω στο 92-93%.
    Manager of Παναθηναϊκός Α.Ο (Panathinaikos A.O) currently playing at level 18.


  8. #18
    Pro
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    833
    Να ποσταρω κι εγω τους δικους μου αυτους που κρατησα δηλαδη. Μπολικοι ηδη εχουν φυγει νυχτα, μαζι με τις κρεμαστρες τους. Μολις βγουν τιποτα καινουριοι θα φυγει κι ο ενας απ αυτους. Μαλλον ο περσινος.

    Προτεινομενοι "παιχταραδες" απ τον βοηθο.-screenshot_7.jpg
    Προτεινομενοι "παιχταραδες" απ τον βοηθο.-screenshot_8.jpg

  9. #19
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    απαπα, μόλις βλέπω ε.ι. πέναλτυ , ΄ Χ κατευθείαν.
    ο άλλος ο Ισπανός, δεν κατάλαβα, τι περίπτωση είναι ?
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

  10. #20
    Apprentice Fcgrfr's Avatar
    Join Date
    Feb 2016
    Posts
    277
    Τώρα τελευταία έχουν αυξηθεί οι "σκάρτοι" ειδικά όταν ειναι πάνω από 19 χρονών... θέλει ρέγουλα πάντως γτ αν αγοράζεις συνέχεια δν πρόκειται να δεις στην αγορά καλό και γρήγορα παίχτη στην ίδια θέση, που μπορείς να τον αποκτήσεις κ με ενα μόνο τοκεν, ποτέ ξανά....επισης ειναι το παιχνίδι έτσι προγραμματισμενο έτσι ώστε να μην αναδεικνύονται όλοι ως αστέρια όταν ειναι μαζί στην ομάδα
    Last edited by Fcgrfr; 03-04-2017 at 08:28 AM.

Page 2 of 2 FirstFirst 12