Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 21
Like Tree6Likes

Thread: Δημοπρασίες θάνατος

  1. #1
    Dreamer
    Join Date
    Dec 2016
    Posts
    352

    Δημοπρασίες θάνατος

    Σε πολλους απο εμας εχει τυχει να χασουμε να χασουμε 1 ή 2 ή και 22 δημοπρασιες,ειναι μεσα στο παιχνιδι.
    Αλλα αυτο που συμβαινει αν μπλεξεις με Αλβανους και Τουρκους στις δημοπρασιες δεν εχει προηγουμενο.Οι συντριπτικα περισσοτεροι απο αυτους(οχι ολοι εννοειται) ειναι ικανοι να πουληθουν στο Αλγερι για να χτυπησουν μεχρι οσο μπορει να παει μια δημοπρασια εξαντλωντας ή τα τοκεν ή το χρημα,οτι τελειωσει πρωτο.Μου ετυχε την προηγουμενη σεζον να θελω εναν παικτη για να κλεισω το ροστερ και μπηκα 1 on 1 με εναν Αλβανο.Εφαγα 36 τοκεν και εχασα γιατι δεν ειχα αλλα.Φυσικα εκανα μεγιστη μαλακια απο πλευρας μου που παρασυρθηκα σε τετοια ιστορια,δε χωραει αμφιβολια.
    Φετος λοιπον σχεδον ιδια περιπτωση,2 on 1 με Αλβανο και Τουρκο.Θελω εναν σχετικα εξελιξιμο DC-DMC για να κλεισω ροστερ.
    Μπαινω λοιπον,αφου ειχαν πεσει 3 προσφορες και στο τελευταιο δευτερολεπτο το φονικο διδυμο κανει προσφορα.
    Αποσυρθηκα στην 8η αγωνιστικη.Δειτε παρακατω που το φτασανε,ποσο αξια ειχε ο παικτης και ποσο αγοραστηκε τελικα απο τον Τουρκο.Του Αλβανου θεωρητικα του τελειωσανε τα τοκεν.Αν ειχε κι αλλα θα χτυπιοντουσαν μεχρι το 15αυγουστο.Ειναι τραγικοι.Δημοπρασίες θάνατος-20170309_112939_2017-03-09_23_15_12.jpgΔημοπρασίες θάνατος-20170309_112956.jpg
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails Δημοπρασίες θάνατος-20170309_112939_2017-03-09_23_16_40.jpg  
    nikolgiorgos likes this.

  2. #2
    Rookie
    Join Date
    Sep 2016
    Posts
    147
    Έχω έναν Τουρκο στο λέβελ μου, ο Θεος να σε φιλάει. Εγώ έκανα μέγιστη βλακεία(δε βάζω φώτο στα πόσα τοκεν τον πήρε γιατί θα με κράξει όλο το φορουμ).... Απλά χτυπούσε παίχτη που δεν τον είχε ανάγκη.
    Οι Τούρκοι και οι Βιετναμέζοι βαράν αβέρτα τόκεν.
    Δημοπρασίες θάνατος-17122107_1047553332015432_1758846407_o.jpgΔημοπρασίες θάνατος-17198148_1047554228682009_116219106_n.jpg

  3. #3
    Famous Cloverfield's Avatar
    Join Date
    Aug 2016
    Posts
    1,766
    Οχι παιδια μην τα κανετε αυτα δεν αξίζει χίλιες φορές να πατε να τα σκασετε σε negotiation..

    Γενικα πρεπει να βρειτε τις ωρες που ειναι ενεργοι στον σερβερ σας οι δυνατοι και να τις αποφεύγετε.
    Αλβανία Τουρκία εχουν σχεδόν ιδιο timezone αρα πολυ πρωινες ωρες ειναι καλες ωρες

    Εγω ευτυχώς την ωρα που ξυπνάω για δουλεια (6.30) επικρατεί μια νεκρα και χτυπαω ότι θέλω
    nikolgiorgos likes this.
    ♣----------------------------------------------------------------------------♣
    [First team] Clover 13 - Panathinaikos FC Legends
    -->Team Showcase<--
    ♣----------------------------------------------------------------------------♣
    [Second team] Angry Sheep FC
    ♣----------------------------------------------------------------------------♣

  4. #4
    Rookie
    Join Date
    Sep 2016
    Posts
    147
    Quote Originally Posted by Cloverfield View Post
    Οχι παιδια μην τα κανετε αυτα δεν αξίζει χίλιες φορές να πατε να τα σκασετε σε negotiation..

    Γενικα πρεπει να βρειτε τις ωρες που ειναι ενεργοι στον σερβερ σας οι δυνατοι και να τις αποφεύγετε.
    Αλβανία Τουρκία εχουν σχεδόν ιδιο timezone αρα πολυ πρωινες ωρες ειναι καλες ωρες

    Εγω ευτυχώς την ωρα που ξυπνάω για δουλεια (6.30) επικρατεί μια νεκρα και χτυπαω ότι θέλω
    Αδερφέ, η δημοπρασία που έβαλα ήταν στις 7 το πρωί. Κατά τις 7:30 πρέπει να είχε τελειώσει.
    Και γω εκείνες τις ώρες μπαίνω αλλά δεν έχει παίχτες. 99% με το κιάλι τους βλέπεις. Κάτι 93%-94% και 26 χρονών μου βγάζει συνέχεια.

  5. #5
    Famous Cloverfield's Avatar
    Join Date
    Aug 2016
    Posts
    1,766
    Μαλακία, εμένα τις 3 πρώτες μέρες από τις 6.30~7.30, έχει 10~15 παίκτες 85~99% και 18-19 χρονών.
    Γρήγοροι πάντα

    Ίσως όχι ΚΑΙ τις 3 μέρες, αλλά 1 από τις 3 , στάνταρ
    ♣----------------------------------------------------------------------------♣
    [First team] Clover 13 - Panathinaikos FC Legends
    -->Team Showcase<--
    ♣----------------------------------------------------------------------------♣
    [Second team] Angry Sheep FC
    ♣----------------------------------------------------------------------------♣

  6. #6
    Rookie pgatzas's Avatar
    Join Date
    Nov 2016
    Posts
    58
    Ρε εσεις ψιλοασχετο αλλα στο πρωταθλημα φετος εχω 12 ομαδες απο τουρκια.
    Το ιδιο και στο κυπελλο.
    Τι στο Διαολο...

  7. #7
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    ναι Τούρκοι, Ταιλανδοί και Βιετναμέζοι είναι δυνατοί στις δημοπρασίες.
    Αλβανό δεν έχω βρει ως τώρα δυνατό.
    Όπως λέει και ο Clover όμως, στις 6.30 έχει ησυχία.
    Jorge Volos likes this.
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

  8. #8
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    Παρεπιπτόντως @Jorge Volos είμαστε στον ίδιο σέρβερ και σε κοντινό επίπεδο μάλιστα
    Με τον ESTEGHLAL (που πουλούσε τον παίκτη) έπαιξα περσυνή σεζόν στον τελικό κυπέλλου (αυτός ενα επίπεδο πάνω, 31)

    Δημοπρασίες θάνατος-cup-final-won.jpg

    * ΌΧΙ, μάλλον συνωνυμία είναι.
    Είναι ομάδα από το ΙΡΑΝ αυτή, το είδα στο google
    Last edited by nikolgiorgos; 03-10-2017 at 03:31 PM.
    Jorge Volos likes this.
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

  9. #9
    Dreamer
    Join Date
    Nov 2014
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    421
    Quote Originally Posted by pgatzas View Post
    Ρε εσεις ψιλοασχετο αλλα στο πρωταθλημα φετος εχω 12 ομαδες απο τουρκια.
    Το ιδιο και στο κυπελλο.
    Τι στο Διαολο...
    3 σεζόν σερί μόνο Τούρκους συναντώ φίλε μου. λες και με έχει μεταφέρει η Nordeus στο τοπικό Τουρκίας.

  10. #10
    Dreamer
    Join Date
    Nov 2014
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    421
    Στην τωρινή σεζόν μετά από σχεδόν 4 χρόνια που ασχολούμαι παρασύρθηκα κ εγώ και πήρα 2 παίκτες, τον ένα με 63 τόκεν και τον άλλον με 70 και μου βγήκαν και παλτά παρόλο που είναι πιτσιρικάδες. Οι κόντρες μου ήταν με Βούλγαρο και άραβα

Page 1 of 3 123 LastLast