Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 20
Like Tree26Likes

Thread: Τέλος παλιάς έκδοσης

  1. #1
    Dreamer
    Join Date
    Nov 2014
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    421

    Τέλος παλιάς έκδοσης

    Η χειρότερη παπαριά που μπορούσαν να κάνουν
    https://forum.topeleven.com/top-elev...-apr-17-a.html

  2. #2
    Pro axd23's Avatar
    Join Date
    Dec 2016
    Posts
    849
    Αν το δει ο Nik θα πάθει σοκ...

    Εγώ προσωπικά δεν χρησιμοποιώ την παλιά έκδοση αλλά πιστεύω ότι τα στατιστικά πρέπει να μπουν στην καινούρια έκδοση οπωσδήποτε.
    nikolgiorgos likes this.
    Manager of Παναθηναϊκός Α.Ο (Panathinaikos A.O) currently playing at level 18.


  3. #3
    Dreamer
    Join Date
    Nov 2014
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    421
    Εγώ προσωπικά αρκετά και καθότι και άνεργος 3 χρόνια δεν έχω τη δυνατότητα να δυναμώσω τον υπολογιστή μου
    axd23 likes this.

  4. #4
    Pro axd23's Avatar
    Join Date
    Dec 2016
    Posts
    849
    Εγώ είμαι 1 χρόνο άνεργος και έχω την ίδια αδυναμία.
    Γι'αυτό παίζω από το κινητό.
    Ελπίζω να κάνουν κάτι και γι'αυτούς τους παίκτες.

    Στάλθηκε από το SM-J500F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Manager of Παναθηναϊκός Α.Ο (Panathinaikos A.O) currently playing at level 18.


  5. #5
    Rookie
    Join Date
    Dec 2015
    Posts
    78
    Τώρα που άρχισα ξανά το παιχνίδι μετα από καιρό στο προηγούμενο επίπεδο (17) 2η θέση και 1η θέση στο πρωτάθλημα και με αήττητο μέχρι στιγμης και όλα κυλούν ρολόι μετα από καιρο αυτό; Μέχρι να πάω σε υψηλό επίπεδο την ομάδα στην προπόνηση απλά χρειάζομαι την παλιά έκδοση για να ανεβαζω τους νεαρούς μου. Επίσης γουστάρω να φαίνονται οι τίτλοι μου στους άλλους και γενικά να βλεπω το ιστορικό της ομάδας. Τέλος η παλιά έκδοση συμφέρει στις μεταγραφές έχω γλιτώσει τοπκενς όταν βλεπω τι έχει κάνει ο άλλος και όχι δεν μου λέει κατι να έχει βγει 1ος την τελευταία χρονια αλλά να βλεπω και το συνολικό παλμαρε του. Τι να πω εύχομαι να μην γίνει και όχι γιατι ειμαι της παλιάς έκδοσης αλλά που ειναι το πρόβλημα τους να παίζει η παλιά και η καινούργια; Οποιος μπορεί να μου δώσει απάντηση στο ερωτημα που θέτω να απαντήσει.

  6. #6
    Rookie
    Join Date
    Aug 2016
    Posts
    130
    και εγώ την παλιά έκδοση την χρησιμοποιώ κυρίως για της μεταγραφές και για διάφορα στατιστικά στοιχεία , για τα τρόπαια ακόμα και για της σημαίες

  7. #7
    Newbie
    Join Date
    Feb 2016
    Posts
    5
    Quote Originally Posted by Ioannis Boulakas View Post
    Η χειρότερη παπαριά που μπορούσαν να κάνουν
    https://forum.topeleven.com/top-elev...-apr-17-a.html

  8. #8
    Newbie
    Join Date
    Feb 2016
    Posts
    5
    παιδια μια ερωτηση. εβγαλαν ανακοινωση οτι η παλια version την οποια χρησιμοποιω σταματαει στις 17 Απριλιου. φανταζομαι καποιους απο εσας τους βολευει καλυτερα η παλια εκδοση. υπαρχει περιπτωση να συνεχισουμε να παιζουμε την παλια version με καποιο αλλο τροπο? Ευχαριστω!
    captainmanos likes this.

  9. #9
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    χμμμ, μάλλον τέλος εποχής για μένα.
    Μετά τον Ιούνιο, μαζί με τους τελευταίους survivors λέω να την κάνω.
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

  10. #10
    Famous Cloverfield's Avatar
    Join Date
    Aug 2016
    Posts
    1,766
    Quote Originally Posted by Ioannis Kapetanakis View Post
    παιδια μια ερωτηση. εβγαλαν ανακοινωση οτι η παλια version την οποια χρησιμοποιω σταματαει στις 17 Απριλιου. φανταζομαι καποιους απο εσας τους βολευει καλυτερα η παλια εκδοση. υπαρχει περιπτωση να συνεχισουμε να παιζουμε την παλια version με καποιο αλλο τροπο? Ευχαριστω!
    όχι δεν θα γίνεται. Ήδη ουσιαστικά η παλιά έκδοση δεν γίνεται support.
    Από 17 Απρίλη λογικά κλείνουν και τους servers.


    Μεγάλη μαλακία αν και αναμενόμενο ότι έρχονταν σύντομα.
    Από την στιγμή που δεν την έκανα support έρχονταν το τέλος της.

    Απογοήτευση ότι τόσα πράγματα που λέμε κατα καιρούς να μεταφέρουν δεν κάνουν απολύτως τπτ.

    Προσωπικά παίζω κατα κύριο λόγο την καινούρια, αλλά σε πολλά πράγματα η παλιά είναι καλύτερη και θα ήθελα να μεταφερθούν πριν κλείσει
    ♣----------------------------------------------------------------------------♣
    [First team] Clover 13 - Panathinaikos FC Legends
    -->Team Showcase<--
    ♣----------------------------------------------------------------------------♣
    [Second team] Angry Sheep FC
    ♣----------------------------------------------------------------------------♣

Page 1 of 2 12 LastLast