Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 12
Like Tree13Likes

Thread: Νέα λίστα μεταγραφών

  1. #1
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714

    Νέα λίστα μεταγραφών

    Όπως έχετε παρατηρήσει, έχει αλλάξει η λίστα των μεταγραφών.
    'Εχουμε 4-5 5* παίκτες, άλλους τόσους 4* και οι υπόλοιποι 3*.

    Από παρατηρήσεις που έχω κάνει :
    - Αυτή είναι κατά κάποιο τρόπο "προσωποποιημένη" λίστα.
    Δηλ. την βλέπω εγώ και άλλοι ίσως 2-3, δεν ξερω, λίγοι πάντως μάνατζερ
    - Κρατάει λγότερη ώρα , δηλ. περίπου 45'. Όταν τελειωσει η ώρα για έναν παίκτη, μπαίνει κάποιος άλλος 5* στην θέση του
    - Παρατήρησα ότι όταν έβαλα κανά δυό παίκτες στην λίστα των αγαπημένων και δεν πωλήθηκαν, μου ξαναβγήκαν στην λίστα την επόμενη μέρα
    - Βγαίνουν "nordgen" (νέοι ακριβοί, "γρήγοροι" παίκτες) σε διάφορες ώρες και όχι μόνο το πρωί όπως παλιά - αλλά είναι σπάνιοι

    * Να αναφέρω εδώ ότι αυτή είναι μια προσωρινή φάση, πιθανόν να τελειώσει στις 28/3 που είπαν ότι τελειώνει και αυτή η έκδοση που σου επιστρέφονται τα τοκεν αν χάσεις μια δημοπρασία, δεν ξέρω .
    πριν από την νέα σεζόν ? πιθανόν

    Επίσης δεν ξέρω τι θα γίνει μετά, αλλά κάτι διαφορετικό ως τώρα θα βγει.
    Θα δούμε..
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

  2. #2
    VIP Nick Lizas's Avatar
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    1,375
    Quote Originally Posted by nikolgiorgos View Post
    Όπως έχετε παρατηρήσει, έχει αλλάξει η λίστα των μεταγραφών.
    'Εχουμε 4-5 5* παίκτες, άλλους τόσους 4* και οι υπόλοιποι 3*.

    Από παρατηρήσεις που έχω κάνει :
    - Αυτή είναι κατά κάποιο τρόπο "προσωποποιημένη" λίστα.
    Δηλ. την βλέπω εγώ και άλλοι ίσως 2-3, δεν ξερω, λίγοι πάντως μάνατζερ
    - Κρατάει λγότερη ώρα , δηλ. περίπου 45'. Όταν τελειωσει η ώρα για έναν παίκτη, μπαίνει κάποιος άλλος 5* στην θέση του
    - Παρατήρησα ότι όταν έβαλα κανά δυό παίκτες στην λίστα των αγαπημένων και δεν πωλήθηκαν, μου ξαναβγήκαν στην λίστα την επόμενη μέρα
    - Βγαίνουν "nordgen" (νέοι ακριβοί, "γρήγοροι" παίκτες) σε διάφορες ώρες και όχι μόνο το πρωί όπως παλιά - αλλά είναι σπάνιοι

    * Να αναφέρω εδώ ότι αυτή είναι μια προσωρινή φάση, πιθανόν να τελειώσει στις 28/3 που είπαν ότι τελειώνει και αυτή η έκδοση που σου επιστρέφονται τα τοκεν αν χάσεις μια δημοπρασία, δεν ξέρω .
    πριν από την νέα σεζόν ? πιθανόν

    Επίσης δεν ξέρω τι θα γίνει μετά, αλλά κάτι διαφορετικό ως τώρα θα βγει.
    Θα δούμε..
    εγω νομιζω οτι ετοιμαζουν κατι πολυ καλο μετα τις πολλες αντιδρασεις του κοσμου
    για την καταργηση της old version καπου ειχα διαβασει για edit players και να μην υπαρχουν κουκιδες
    αλλα να βλεπουμε κανονικους παικτες

  3. #3
    Addicted Tesla's Avatar
    Join Date
    Jun 2016
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    640
    Quote Originally Posted by Nick Lizas View Post
    εγω νομιζω οτι ετοιμαζουν κατι πολυ καλο μετα τις πολλες αντιδρασεις του κοσμου
    για την καταργηση της old version καπου ειχα διαβασει για edit players και να μην υπαρχουν κουκιδες
    αλλα να βλεπουμε κανονικους παικτες
    Δεν νομίζω ότι η μεταμόρφωσή του σε "football manager" θα είναι καλή. Προτιμώ 1000 φορές κουκκίδες αλλά με πιο καλό gameplay (όχι άλλες πάσες μέσα στη μικρή περιοχή :P )
    nichio and Ioannis Boulakas like this.

  4. #4
    Famous Cloverfield's Avatar
    Join Date
    Aug 2016
    Posts
    1,766
    Εγω το football manager με κουκιδες το επαιζα και οταν βγηκε το 3d

    Καλο ειναι το 2d γραφικο κι εμενα δεν με χαλαει αλλα οπως ειπε και ο τεσλα πρέπει να βελτιωθεί, εγινε προβλεψιμο καο βαρετο κακ αρκετες φορες ηλιθιο (βαλτε μια αντεπιθεση απο κορνερ, που τωρα φευγει ο επιθετικος μονος του σε μισο γηπεδο και δεν γίνεται τπτ...)
    Nikose and Ioannis Boulakas like this.
    ♣----------------------------------------------------------------------------♣
    [First team] Clover 13 - Panathinaikos FC Legends
    -->Team Showcase<--
    ♣----------------------------------------------------------------------------♣
    [Second team] Angry Sheep FC
    ♣----------------------------------------------------------------------------♣

  5. #5
    Rookie
    Join Date
    Dec 2015
    Posts
    78
    Παρατηρησα κατι σημερα. Σημερα με την 2η ομαδα ( 9 λεβελ) πουλησα 2 παικτες και μολις σε 40 λεπτα τελειωνει ο πλειστηριασμος . Μου εκανε τρομερη εντυπωση γιατι παλια περιμενα και 3 ωρες μπορει για παικτη , δεν πιστευω οτι ειναι τυχαιο και οι 2 να φευγουν σε 40 λεπτα. Αυτο ειναι καλο γιατι ολοι το εχουμε κανει πιστευω οτι μπαινουμε για μεταγραφη δεν εχει κατι που μας ενδιαφερει, βγαινουμε και σε 10 λεπτα μπορει να βρεις εναν παικτη που αναζητας. Και ειναι θετικο γιατι θα περιμενεις 30 λεπτα οχι ενα διωρο. Τωρα αφου θα βγαλουν την old version φυσικα ετοιμαζουν κατι καλο για εμας τους παικτες. Πιστευω οτι θα μας το δωσουν γιατι ειναι κριμα εχουν ανανεωσει το παιχνιδι ειναι αληθεια και θεωρω οτι κρυβουν το μαγικο χαρτι που θα κρατησουν πολυ κοσμο που σκεφτεσαι να αποχωρησει χωρις την παλια version.

  6. #6
    Addicted Tesla's Avatar
    Join Date
    Jun 2016
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    640
    Quote Originally Posted by Jimbesi View Post
    Παρατηρησα κατι σημερα. Σημερα με την 2η ομαδα ( 9 λεβελ) πουλησα 2 παικτες και μολις σε 40 λεπτα τελειωνει ο πλειστηριασμος . Μου εκανε τρομερη εντυπωση γιατι παλια περιμενα και 3 ωρες μπορει για παικτη , δεν πιστευω οτι ειναι τυχαιο και οι 2 να φευγουν σε 40 λεπτα. Αυτο ειναι καλο γιατι ολοι το εχουμε κανει πιστευω οτι μπαινουμε για μεταγραφη δεν εχει κατι που μας ενδιαφερει, βγαινουμε και σε 10 λεπτα μπορει να βρεις εναν παικτη που αναζητας. Και ειναι θετικο γιατι θα περιμενεις 30 λεπτα οχι ενα διωρο. Τωρα αφου θα βγαλουν την old version φυσικα ετοιμαζουν κατι καλο για εμας τους παικτες. Πιστευω οτι θα μας το δωσουν γιατι ειναι κριμα εχουν ανανεωσει το παιχνιδι ειναι αληθεια και θεωρω οτι κρυβουν το μαγικο χαρτι που θα κρατησουν πολυ κοσμο που σκεφτεσαι να αποχωρησει χωρις την παλια version.
    Ισχύει αυτό που λες για τους πλειστηριασμούς και είναι σε δοκιμαστικό στάδιο. Πιθανόν να γίνει μόνιμο. Σίγουρα περιμένουμε το νεο update που θα μαζέψει όλα αυτά τα πειράματα που γίνονται αυτές τις μέρες και ελπίζουμε να καταλήξει σε κάτι καλό.

  7. #7
    Rookie nichio's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Posts
    135
    Quote Originally Posted by Nikola Tesla View Post
    Δεν νομίζω ότι η μεταμόρφωσή του σε "football manager" θα είναι καλή. Προτιμώ 1000 φορές κουκκίδες αλλά με πιο καλό gameplay (όχι άλλες πάσες μέσα στη μικρή περιοχή :P )
    Να βλέπεις τον σέντερ φορ σου μόνο στο πέναλτι και αντί να σουτάρει, να δίνει πάσα στο κόρνερ σε παίκτη που είναι offside!!!
    Αξία ανεκτίμητη


    Sent from my iPad using Tapatalk

  8. #8
    Apprentice Fcgrfr's Avatar
    Join Date
    Feb 2016
    Posts
    277
    Την αγορά την έχουν κάνει ενα χάλι.... όχι μόνο δεν βρίσκω παίχτες να αγοράσω αλλά δεν μπορώ και να πουλήσω εντελώς νέκρα....
    κ τι ειναι αυτό με την "προσωποποιημένη" λίστα? καλά τους 4αστερους Nordgen στην αγορά για ποιους τους έχουν? μήπως θέλουν να αρχίσουμε να φτιάχνουμε ομάδες με αυτούς η μήπως πιστεύουν οτι έχουμε πήξει στα πράσινα κ δεν ξέρουμε τι να τα κάνουμε ? Αίσχος ....όλα τείνουν προς αποχώρηση από το παιχνίδι μήπως κ ηρεμήσουμε..
    Nikose likes this.

  9. #9
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    υπομονή, προσωρινό είναι, κάτι νέο ετοιμάζουν
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

  10. #10
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    επανήλθαμε στα κανονικά λοιπόν.
    Τελείωσε σήμερα και το σύστημα με την επιστροφή των τόκεν αν χάσουμε τον πληστηριασμό.
    Ρωτάει ο Μοι πως μας φάνηκε.
    https://forum.topeleven.com/top-elev...n-event-5.html
    Ε, πως να μας φανεί, σαν πας σε οίκο ανοχής, να σου λένε ότι σήμερα είναι δωρεάν αλλά όλες οι "κοπέλες" να είναι τσουρόγριες
    Πως να μας φανεί όταν είχε 4 5* παίκτες όλους κι όλους στην αγορά.
    Πλάκα με κάνεις ?
    χαχα
    axd23, Cloverfield and Nikose like this.
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

Page 1 of 2 12 LastLast