Page 6 of 10 FirstFirst ... 45678 ... LastLast
Results 51 to 60 of 93
Like Tree27Likes

Thread: Αλλαγή στο σύστημα δημοπρασιών 1

  1. #51
    Apprentice
    Join Date
    May 2016
    Posts
    157
    Μεχρι και το Φορουμ έχει bugs χαχαχαχαχαχ! Δειτε τα 2 προηγουμενα posts tou Nikose..
    To ενα πριν 9 ωρες το αλλο πριν 10 ωρες και παρ΄ολα αυτα τα post του ειναι 406 ......

    Troll-ιά !!!! χαχαχα

  2. #52
    Rookie paoktsaki's Avatar
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    52
    Μ αυτά που γίνονται εγώ πάντως ενώ είχα σκοπό να κρατήσω 6-7 παίκτες και να αγοράσω τους υπόλοιπους(ενόψει ανόδου )τώρα μέχρι να καταλαγιάσει το πράγμα θα μαι πολύ περιορισμένος στις αγορές μου..Λεφτά μπορεί να υπάρχουν, τοκεν δεν υπάρχουν! Ας είναι καλά οι χορηγοί. ..

  3. #53
    Rookie
    Join Date
    Dec 2015
    Posts
    78
    Το χαμηλωμα ποιοτητας ειναι η λυση που θα την εφαρμοσω ολο το καλοκαιρι λογω περιορισμενου χρονου μου και λογω ολων αυτων των αλλαγων. Τωρα θα παω με τα θηρια την επομενη season να δω τι παιζει και ειδη εχω μαζεψει αρκετους με 1 αστερι και με 2. Εμαθα και το κολπο απο το forum πως παμε σε πιο βατες κληρωσεις και θα το εφαρμοσω. Ουτε θα κατσω να σκασω, ουτε θα βαλω λεφτα, ουτε θα σταματησω. Θεωρω οτι ειναι η καλυτερη λυση.

  4. #54
    Rookie paoktsaki's Avatar
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    52
    Σε ποιό ποστ θα πάω να δω το κολπάκι με τις εύκολες κληρώσεις?

  5. #55
    Rookie
    Join Date
    Dec 2015
    Posts
    78
    Quote Originally Posted by paoktsaki View Post
    Σε ποιό ποστ θα πάω να δω το κολπάκι με τις εύκολες κληρώσεις?
    https://forum.topeleven.com/%CE%95%C...-eleven-5.html

  6. #56
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    Quote Originally Posted by Nikose View Post
    Eρωτηση κρισεως....αφου τωρα βλεπουμε ολοι, ολους τους παικτες το ιδιο.....αμα εγω βγαλω για πουλημα εναν 7αστερο ποιος θα μπορεσει να τον αγορασει οεο????? αφου ολοι 7αστερο θα τον βλεπουν!!!! ( η για να κυριολεκτισω, δεν θα τον βλεπει κανεις) αναγκαστικα στον ατζεντη θα δινεται μισοτιμης. αυτη κι αν ειναι αναβαθμιση!!!!!

    Edit 2. Ωραια τοποθετηση!!! https://forum.topeleven.com/top-elev...layers-go.html
    Γιατί ρε Nikose σε μπερδεύει αυτό ? Μπορεί να γίνεται το ίδιο όπως παλιά.
    Ένας 7* παίκτης μας πωλείται και τον αγοράζει ένας μάνατζερ 2 lv πιο πάνω, σαν 5* για το επίπεδο του παίκτη.

    Για το ποστ, όντως ενδιαφέρον αλλά είναι νωρίς ακόμα για συμπεράσματα.
    Θέλει μελέτη και πειράματα
    Last edited by nikolgiorgos; 04-26-2017 at 03:28 PM.
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

  7. #57
    Famous Cloverfield's Avatar
    Join Date
    Aug 2016
    Posts
    1,766
    Αυτή την στιγμή όντως φαίνεται όλοι οι παίκτες να είναι bot.

    Το θετικό είναι ότι κυκοφορούν αρκετοί σε μικρή ηλικία με πολλές θέσεις, ώστε να γλιτώσεις κάποια πράσινα.

    Από την άλλη βάση της αξίας τους δεν βγαίνουν συχνά γρήγοροι, αλλά αν κάτσει και δεις πολλές συνεχόμενες όλο και κάποιος θα βγει.

    Πορσωπικά πιστεύω ότι είμαι δόλωμα τώρα που είναι η αρχή, μπας και βγει κανένας ευχαριστημένος.
    Σε λίγες μερες νομίζω θα σταματήσει και θα βγάζει μόνο σαβούρες.

    Επίσης τις πρωινές ώρες δεν είδα καμία διαφορά με τις απογευματινές, τα ίδια κομμάτια βγαίνουν

    Για τους παραπάνω λόγους εγώ έκανα 1-2 κινήσεις, γιατί πιστεύω ότι αρχή της σεζόν μπορεί να γίνει της κακομοίρας από πολλές απόψεις.
    Άσε που ειναι και 3ημερακι, που καιρός για νταραβέρια
    Last edited by Cloverfield; 04-26-2017 at 03:29 PM.
    ♣----------------------------------------------------------------------------♣
    [First team] Clover 13 - Panathinaikos FC Legends
    -->Team Showcase<--
    ♣----------------------------------------------------------------------------♣
    [Second team] Angry Sheep FC
    ♣----------------------------------------------------------------------------♣

  8. #58
    Apprentice Alexinho's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    297
    Quote Originally Posted by Cloverfield View Post
    Δεν ειναι θεμα προσωπικης αποψης, εδω μιλαμε για κατι συγκεκριμενο. Αν οι διαπραγματευσεις σε κανονικο ποδόσφαιρο ειναι δημοπρασίες. Δεν είναι.
    Ε προφανως δεν διαβαζεις καν τι γραφω.
    Εδω δε μιλαμε για εγκυμοσυνη, η οποια ή υπαρχει ή δεν υπαρχει.
    Ειπα καθαρα οτι πλησιαζει την εννοια της δημοπρασιας, με τη διαφορα οτι δε κερδιζεις αυτοματα, αλλα πρεπει να περιμενεις το ναι της ομαδας και του παιχτη.
    Και εννοειται οτι μιλαμε για παικτες που η ομαδα βαζει στη λιστα προς πωληση, που σημαινει οτι και με μια προσφορα (ελαχιστο ποσο) κατα 99% θα φυγει.
    Δε μιλησα ποτε για παιχτες εκτος λιστας!!

    Για να κλεισω, λοιπον, η διαδικασια του να βαζεις εναν παικτη προς πωληση πλησιαζει αρκετα την εννοια της δημοπρασιας, με τη διαφορα της ελλειψης αυτοματης νικης και αλλων μικρων λεπτομερειων που δεν αλλοιωνουν τη βασικη ιδεα.
    Δε θες να το καταλαβεις;; Μη το καταλαβεις... καρφι δε μου καιγεται.
    Τουλαχιστον διαβαζε καλυτερα τι γραφω και μην κανεις ακυρες παρομοιωσεις, οπως αυτη του ελεφαντα.

  9. #59
    Famous Cloverfield's Avatar
    Join Date
    Aug 2016
    Posts
    1,766
    Είχαμε την πρώτη τοποθέτηση από admin για το θέμα:
    https://forum.topeleven.com/top-elev...tml#post454872

    Καμία καινούρια πληροφορία δυστυχώς, φρουφρού και αρώματα μόνο.

    ps. Αλεξίνιο δεν σε αγνοώ αλλά νομίζω δεν έχει κανένα νόημα να το συνεχίσουμε, και δεν έχει και σχέση με το θέμα του παιχνιδιού
    ♣----------------------------------------------------------------------------♣
    [First team] Clover 13 - Panathinaikos FC Legends
    -->Team Showcase<--
    ♣----------------------------------------------------------------------------♣
    [Second team] Angry Sheep FC
    ♣----------------------------------------------------------------------------♣

  10. #60
    Rookie
    Join Date
    Aug 2016
    Posts
    130
    Ξέρει κανένας με την ιστορία αυτή έχουν καταργηθεί η παίκτες από τον ατζέντη;

Page 6 of 10 FirstFirst ... 45678 ... LastLast