Page 23 of 32 FirstFirst ... 132122232425 ... LastLast
Results 221 to 230 of 316
Like Tree281Likes

Thread: Καμία καλή μεταγραφή κάνατε ? ΙΙ νέο σύστημα

  1. #221
    Rookie DaLioS's Avatar
    Join Date
    Jul 2018
    Posts
    140
    Quote Originally Posted by Nick Lizas View Post
    A
    ψάχνοντας στο τέλος της σαιζόν δυαστερους για να ρίξουμε ποιότητα βρήκα αυτόν με ειδικότητα
    18οχταρης τον πήρα δυαστερο και με 329 πράσινα τον έκανα εφταστερο πολύ γρήγορος θα τον δούμε και στους αγωνες
    εδωσα 1 τοκεν






    Attachment 106608
    Ακολούθησες συγκεκριμένη στρατηγική στο training ή απλά spamαρες ότι ανεβάζει τα stats που χρειάζεται;

  2. #222
    VIP Nick Lizas's Avatar
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    1,375
    Του έβαζα συγκεκριμένες ασκήσεις σε αυτά που χρειαζόταν αλλά ήταν τόσο γρήγορος που έβγαζε ανά σετ 5 με6 χαρακτηριστικά


    Sent from my iPad using Tapatalk
    dsio likes this.

  3. #223
    Rookie DaLioS's Avatar
    Join Date
    Jul 2018
    Posts
    140
    Quote Originally Posted by Nick Lizas View Post
    Του έβαζα συγκεκριμένες ασκήσεις σε αυτά που χρειαζόταν αλλά ήταν τόσο γρήγορος που έβγαζε ανά σετ 5 με6 χαρακτηριστικά


    Sent from my iPad using Tapatalk
    Έχεις κάνα guide να ακολουθήσω ή ακολουθείς δικό σου τρόπο;

  4. #224
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    Quote Originally Posted by nick lizas View Post
    a
    ψάχνοντας στο τέλος της σαιζόν δυαστερους για να ρίξουμε ποιότητα βρήκα αυτόν με ειδικότητα
    18οχταρης τον πήρα δυαστερο και με 329 πράσινα τον έκανα εφταστερο πολύ γρήγορος θα τον δούμε και στους αγωνες
    εδωσα 1 τοκεν
    αξίζει ρε νικ να ξοδέψεις τόσα πράσινα για gk ?
    δεν ξέρω, θα προτιμούσα να τα δώσω για έναν επιθεικό ΄ή dc.
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

  5. #225
    Rookie DaLioS's Avatar
    Join Date
    Jul 2018
    Posts
    140
    Επιπεδο 17. Θέλω γνώμη από τους ειδικούς. Πήρα αυτά τα δύο παικτακια. Φέτος δε θα τα χρησιμοποιησω καθόλου, ούτε προπόνηση εκτός από την ειδικότητα στον ένα. Έχω σκοπό να κάνω αντίστοιχη προπόνηση με του Liza στον keeper. Τι λετε, θα εξελιχθούν σε αιχμή του δόρατος στα εξτρέμ την επόμενη season;Καμία καλή μεταγραφή κάνατε ?  ΙΙ   νέο σύστημα-screenshot_2018-07-27-00-41-09-808_eu.nordeus.topeleven.android.jpgΚαμία καλή μεταγραφή κάνατε ?  ΙΙ   νέο σύστημα-screenshot_2018-07-27-00-41-01-586_eu.nordeus.topeleven.android.jpg
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails Καμία καλή μεταγραφή κάνατε ?  ΙΙ   νέο σύστημα-screenshot_2018-07-27-00-36-04-613_eu.nordeus.topeleven.android.jpg  
    Last edited by DaLioS; 07-26-2018 at 09:42 PM.

  6. #226
    VIP Nick Lizas's Avatar
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    1,375
    Αυτός με την ειδικοτητα σίγουρα αλλά και ο άλλος καλή περιπτωση


    Sent from my iPad using Tapatalk
    DaLioS likes this.

  7. #227
    Rookie DaLioS's Avatar
    Join Date
    Jul 2018
    Posts
    140
    Για φέτος προπονησα δύο επιθετικούς ίδιες περιπτώσεις με τους παραπάνω χωρις ειδικότητες βέβαια και ο 3* ( πλέον 6* ) έχει εξελιχθεί σε πολυβόλο σε αντίθεση με τον 4* των 104 μυρίων ο οποίος δεν έχει δείξει τα αναμενόμενα. Για να δούμε. Σήμερα οργίασε ( 4 τεμάχια ) εναντίον της δεύτερης καλύτερης ομάδας.
    Last edited by DaLioS; 07-27-2018 at 02:28 PM.
    Nick Lizas likes this.

  8. #228
    Dreamer
    Join Date
    Dec 2016
    Posts
    352
    Quote Originally Posted by dalios View Post
    επιπεδο 17. θέλω γνώμη από τους ειδικούς. πήρα αυτά τα δύο παικτακια. φέτος δε θα τα χρησιμοποιησω καθόλου, ούτε προπόνηση εκτός από την ειδικότητα στον ένα. έχω σκοπό να κάνω αντίστοιχη προπόνηση με του liza στον keeper. τι λετε, θα εξελιχθούν σε αιχμή του δόρατος στα εξτρέμ την επόμενη season;Click image for larger version. 

Name:	Screenshot_2018-07-27-00-41-09-808_eu.nordeus.topeleven.android.jpg 
Views:	27 
Size:	89.4 KB 
ID:	106642Click image for larger version. 

Name:	Screenshot_2018-07-27-00-41-01-586_eu.nordeus.topeleven.android.jpg 
Views:	27 
Size:	90.5 KB 
ID:	106644
    αδερφέ εγώ όσους aml/st/amr είχα και συνεχίζω να έχω στα πλάγια-από συνειδητή επιλογή πλέον-ήταν και είναι σεσημασμένοι γκολτζίδες.πραγματικοί φονιάδες.
    παίζω 451v και συνήθως ο ένας πλάγιος ήταν πάντα aml/amc/amr.αλλά μόλις κατάλαβα τη διαφορά πήγα σε μοντέλο με aml/st/amr και στις δύο πλευρές.

  9. #229
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    Quote Originally Posted by Jorge Volos View Post
    αδερφέ εγώ όσους aml/st/amr είχα και συνεχίζω να έχω στα πλάγια-από συνειδητή επιλογή πλέον-ήταν και είναι σεσημασμένοι γκολτζίδες.πραγματικοί φονιάδες.
    παίζω 451v και συνήθως ο ένας πλάγιος ήταν πάντα aml/amc/amr.αλλά μόλις κατάλαβα τη διαφορά πήγα σε μοντέλο με aml/st/amr και στις δύο πλευρές.
    καλό είναι να έχεις και έναν AML-AMC-AMR για να είναι μπακαπ στους ακραίους αλλά και για να παίζεις και με 3 AMs.
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

  10. #230
    Rookie DaLioS's Avatar
    Join Date
    Jul 2018
    Posts
    140
    Δηλαδη παιζει ρολο και τι θεσεις εχουν οσον αφορα το σκοραρισμα; Δεν το εχω δει να αναφερεται καπου στους οδηγους αυτο. Δηλαδη ενας dl-ml-aml ειναι χειροτερος στο σκοραρισμα απο amr-st-aml; Ξερω οτι ασπριζουν ορισμενα attributes αλλα και παλι ενα εξτρεμ εχει ηδη ολα τα attack απρα οποτε δωρον αδωρον μου φαινεται, εκτος και αν το συστημα θεωρει οτι εφοσον εχει και striker ως ρολο πρεπει να αυξηθουν οι πιθανοτητες του να scorαρει.

Page 23 of 32 FirstFirst ... 132122232425 ... LastLast