Results 1 to 7 of 7

Thread: Τρίτη εμφάνιση. ...

  1. #1
    Rookie paoktsaki's Avatar
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    52

    Τρίτη εμφάνιση. ...

    Χαίρετε κύριοι. Σήμερα πήρα την τρίτη επίσημη εμφάνιση του ΠΑΟΚ (μπλε) και δεν μπορώ να την χρησιμοποιήσω ούτε σαν εντός ούτε σαν εκτός έδρας σε συνδυασμό με την κλασική επίσημη (μαυρη-άσπρη ριγωτη)!!!!Η οποία μάλιστα είναι για εντός έδρας! !Τζάμπα έδωσα 8ευρώ δηλαδή? Τι μπορώ να κάνω? Δεν μου δίνει την ταυτόχρονη χρησιμοποίηση εντός -εκτός. .

  2. #2
    Rookie paoktsaki's Avatar
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    52
    Δηλαδή την τρίτη εμφάνιση που μπορώ να την χρησιμοποιήσω ρε παιδιά? Ξέρει κανείς?

  3. #3
    Pro axd23's Avatar
    Join Date
    Dec 2016
    Posts
    849
    Δηλαδή πας στο Σύλλογο, στη 2η καρτέλα που έχει τις φανέλες κι όταν πατάς πάνω της δεν μπορείς να την επιλέξεις ούτε για εντός ούτε για εκτός;

    Επίσης, έχε στο νου σου ότι δεν μπορείς να βάλεις φανέλες που έχουν τα ίδια χρώματα ταυτόχρονα (εντός κι εκτός δηλαδή).
    Manager of Παναθηναϊκός Α.Ο (Panathinaikos A.O) currently playing at level 18.


  4. #4
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    Επίσης, έχε στο νου σου ότι δεν μπορείς να βάλεις φανέλες που έχουν τα ίδια χρώματα ταυτόχρονα (εντός κι εκτός δηλαδή).
    ναι, αυτό είναι σημαντικό
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

  5. #5
    Rookie paoktsaki's Avatar
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    52
    Ρε παιδιά η μια η εντός επίσημη είναι η κλασική ασπρόμαυρη ριγέ και η άλλη η...τρίτη επίσημη είναι μπλε!!!Και μου λέει ότι δεν μπορώ να την χρησιμοποιήσω επειδή έχουν ίδιο χρώμα! !!!Μίλησα και με κάποια παιδιά από την ομοσπονδία μου και μου παν ότι αυτήν θα την έχεις μόνο αν έχεις 2 φανέλες εντός -εκτός και θα την βάζεις για....αλλαγή. Εσάς σας έχει τύχει κάτι τέτοιο? Να χεις πάρει 2 επίσημες, την εντός και την τρίτη και να μην μπορείτε να την βάλετε?Επίσης δοκίμασα να τα αντιστρεψω.Έβαλα την τρίτη εντός και την επίσημη πρώτη κλασική για εκτός και μου βγάλε το ίδιο πράγμα! !

  6. #6
    Famous Ποσιδονας's Avatar
    Join Date
    Oct 2015
    Posts
    1,938
    ναι, έπρεπε να πάρεις την 1η και την 2η.
    Η μία μαύρη και η άλλη άσπρη (οι βούλες των παικτών).
    Εσύ πήρες 2 μαύρες τώρα.
    Έτσι αν ο άλλος έχει εντός μαύρη φανέλα, δεν μπορείς να την βάλεις.
    Έτσι κι αλλιώς η τρίτη φανέλα είναι για να πουλάνε οι ομάδες μόνο

  7. #7
    Rookie paoktsaki's Avatar
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    52
    ok thanks