Page 3 of 8 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 21 to 30 of 80
Like Tree112Likes

Thread: ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΣΕΖΟΝ 93

  1. #21
    Apprentice dragonomicon's Avatar
    Join Date
    Nov 2016
    Location
    https://t.me/pump_upp
    Posts
    195
    - Ποιά είναι η ομάδα σας και τι επίπεδο παίζει?
    The Greeks 36 lvl & επίπεδο

    - Πως τα πήγατε την προηγούμενη σεζόν?
    ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΣΕΖΟΝ 93-screenshot_138.jpg

    - Ποιά είναι τα σχέδια για την επόμενη σεζόν?
    To Double Treble είναι γεγονός και η χρονιά στέφθηκε με απόλυτη επιτυχία.
    ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΣΕΖΟΝ 93-screenshot_117.jpgClick image for larger version. 

Name:	Screenshot_138.jpg 
Views:	48 
Size:	90.5 KB 
ID:	82993
    Αν όλα πάνε καλά θα κυνηγήσω το Triple Treble!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    - Τι κινήσεις σκοπεύετε να κάνετε?
    Προς το παρόν τίποτα, η ομάδα είναι πλήρης, πρέπει να ωριμάσουν τα καινούργια μου αποκτήματα για να συνεχίσουν την ένδοξη πορεία των προκατόχων τους.

    - Σε τι επίπεδο προπόνησης φθάσατε?
    ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΣΕΖΟΝ 93-screenshot_139.jpg

    - Συμμετέχετε στην νέα διοργάνωση των Ομοσπονδιών?
    Οι Θεοί του Ολύμπου προελαύνουν προς την κορυφή. Μας τα χάλασε ένα παιχνίδι και μας έσπασε το σερί αλλά δεν μασάμε.
    ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΣΕΖΟΝ 93-screenshot_140.jpgΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΣΕΖΟΝ 93-screenshot_141.jpgΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΣΕΖΟΝ 93-screenshot_142.jpgΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΣΕΖΟΝ 93-screenshot_143.jpg

    - Πως τα πάτε (επιτυχίες - εμπειρία) έως τώρα ?
    Δεν υπάρχει κάτι άλλο, το μόνο που μένει είναι να πάμε με τα παιδιά Πλατινένια ξανά και αυτή την ομοσπονδία. Ισως στο μέλλον να προσπαθήσω να στήσω ομάδα με 2 κεντρικούς αμυντικούς, αυτό είναι μια πρόκληση.
    Last edited by dragonomicon; 06-01-2017 at 09:33 PM.
    dsio and nikolgiorgos like this.

  2. #22
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΣΕΖΟΝ 93-u23-d2.jpg

    καλά πάμε
    Nick Lizas likes this.
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

  3. #23
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    Οι ρεζέρβες μου (LV1) κέρδισαν τον διαγωνισμό κάτω των 23
    ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΣΕΖΟΝ 93-u23-20-p.jpg


    το θέμα τώρα είναι να καλύψουμε την διαφορά για να παραμείνουμε στο ίδιο επίπεδο γιατί παραμαζέψαμε βαθμούς
    ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΣΕΖΟΝ 93-league-d7.jpg
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

  4. #24
    Rookie crisgr's Avatar
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    148
    Καλησπέρα σε όλα τα μέλη.
    Το παιχνίδι δεν είναι ούτε άγιο ούτε πάντα δίκαιο. Το μόνο που μπορούμε να κάνουμε είναι να το διασκεδάζουμε με τον τρόπο που αυτό μας αφήνει. Έτσι πιστεύω.

    - Ποιά είναι η ομάδα σας και τι επίπεδο παίζει ?
    Η ομάδα μου είναι η Amorosa και είναι στο επίπεδο 59.

    - Πως τα πήγατε την προηγούμενη σεζόν ?
    Την περασμένη σεζόν αποφασίσαμε να μείνουμε επίπεδο και τερματίσαμε για ασφάλεια στην 13η θέση του πρωταθλήματος.
    Δεν συμμετείχαμε σε Τσάμπιονς ή Νιβέα Λιγκ και στο Κύπελλο φτάσαμε στους 32.

    - Ποιά είναι τα σχέδια για την επόμενη σεζόν ?
    Μέχρι στιγμής η ομάδα τα πάει καλά, οπότε λογικά θα ανέβουμε επίπεδο, οπότε εκεί θα περιμένουμε να δούμε τι αντιπάλους θα βρούμε. Τουλάχιστον θα προσπαθήσουμε να πάμε όσο καλύτερα σε Τσάμπιονς/Νιβέα (εφόσον τα πράγματα συνεχίσουν να πηγαίνουν ΟΚ) και ότι καλύτερο και στο Κύπελλο.

    - Τι κινήσεις σκοπεύετε να κάνετε ?
    Μεταγραφικά δε θα κάνουμε και πολλά πράγματα, αφού ακόμη και αν ανεβούμε, οι παίκτες που ενδεχομένως γίνουν 5* δε θα είναι απαγορευτικά μεγάλοι σε ηλικία. Ίσως 1-2 κινήσεις γίνουν, γιατί πχ μπορεί να έχεις προσφορά για ένα παίκτη 10+Τ και να βρεις έναν ανάλογο με 2-3.

    - Σε τι επίπεδο προπόνησης φθάσατε ?
    Κουτσά στραβά πιάσαμε το 91!

    - Συμμετέχετε στην νέα διοργάνωση των Ομοσπονδιών ?
    Συμμετέχουμε, εδώ και καιρό είμαστε στη Χρυσή-2, πιστεύω αν καταφέρνουμε να παραμένουν σε αυτή, καλά είμαστε, δίνει και 30Τ, σημαντική βοήθεια μαζί με τα δωρεάν καθημερινά για εμάς που δεν αγοράζουμε Τ.

    - Πως τα πάτε (επιτυχίες - εμπειρία) έως τώρα ?
    Έχουμε πολλάκις πει ότι δεν παίζουμε για τους τίτλους, αλλά για το χαβαλέ και να διατηρούμε μια ορθολογική ομάδα, που να βγάζει κέρδος στα οικονομικά και στα βαλιτσάκια και να μπορούσε να σταθεί σε πιο ρεαλιστικό επίπεδο ποδοσφαίρου.

  5. #25
    Pro axd23's Avatar
    Join Date
    Dec 2016
    Posts
    849
    Είναι 2-2 το ματς για το Κύπελλο, με τον άλλον να έχει κάνει 2 σουτ στον στόχο και συνολικά 8 σουτ λιγότερα από μένα. Λέω εντάξει, όλα υπό έλεγχο είναι, όπως και να'χει 2 γκολ εκτός έδρας πλεονέκτημα είναι. Έλα όμως που τραυματίζεται αμυντικός μου(είχα ολοκληρώσει τις αλλαγές)...Βάζω τον dmc μου σέντερ μπακ και το πάω φουλ αμυντικά μπας και πάρω έστω την ισοπαλία.
    Τρώω γκολ, μετά πέναλτι και τέλος απ'ευθείας φάουλ. Όλα αυτά στο τελευταίο τέταρτο.

    Και το αλάτι στη πληγή; Η αναφορά του βοηθού μέτα το τέλος του αγώνα. «Είναι καλύτερη ομάδα από εμάς».
    Ε α στο διάολο.
    Last edited by axd23; 06-08-2017 at 05:29 PM.
    Manager of Παναθηναϊκός Α.Ο (Panathinaikos A.O) currently playing at level 18.


  6. #26
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    ε ας πρόσεχες
    Εγώ σπάνια βάζω και τις 3 μου αλλαγές (συνήθως όταν λόγω οδηγιών πέφτει πολύ η κατάσταση)
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

  7. #27
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    1ο τρόπαιο της σεζόν,
    σχεδόν εξασφαλισμένη συμμετοχή στον ημιτελικό οπότε ένα μπρονζέ πιάτο στην τσέπη
    Αντίπαλοι στα μέτρα μου αλλά ποτέ δεν ξέρεις
    ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΣΕΖΟΝ 93-cup-quarter-f-1.jpg

    Στο πρω, παίζω με τον 1ο αύριο.
    Ευκαιρία να ξεκαθαρίσει το τοπίο
    Τρεμπλούχος ο δικός σου.
    Ε άσε να πάρει και κανάς άλλος τίποτα

    ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΣΕΖΟΝ 93-league-d10.jpg
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

  8. #28
    VIP Nick Lizas's Avatar
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    1,375
    ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΣΕΖΟΝ 93-screenshot_473.pngΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΣΕΖΟΝ 93-screenshot_472.jpg

    περναμε αλλα αν βρουμε τον τουρκο που είναι πρωτος την βαψαμε η διαφορα δυναμικοτηττος
    είναι πολύ μεγαλη δυο ηττες είχαμε και οι δυο από αυτόν δεν νομιζω να μπορουμε να το παρουμε το τσουλου από αυτον

  9. #29
    Pro axd23's Avatar
    Join Date
    Dec 2016
    Posts
    849
    Quote Originally Posted by nikolgiorgos View Post
    ε ας πρόσεχες
    Εγώ σπάνια βάζω και τις 3 μου αλλαγές (συνήθως όταν λόγω οδηγιών πέφτει πολύ η κατάσταση)
    Πραγματικά πιστεύεις ότι ήταν θέμα μη προσοχής από εμένα; Όταν ο άλλος έχει 77% ευστοχία στο τέλος του παιχνιδιού;

    Όταν τον έχει αβαντάρει τόσο πολύ η game engine σε όλη τη διάρκεια της αναμέτρησης;

    Σίγουρα ο τραυματισμός μετά την ολοκλήρωση των αλλαγών έπαιξε καθοριστικό ρόλο και είναι εν μέρει ευθύνη μου γιατί ναι μεν δεν μπορεί να ήξερα ποτέ ότι θα γίνει κάτι τέτοιο, όμως έπρεπε να προσέξω για παν ενδεχόμενο. Αλλά από την άλλη μέχρι εκείνο το σημείο τίποτα σε όλο το παιχνίδι δεν έβγαζε νόημα, ματς που έπρεπε να είναι 1-3 ή 2-3 ή 2-4, ήταν 2-2.

    Η game engine του παιχνιδιού μπήκε σε mode «τώρα θα σε γαμήσω» αλλά όλοι ξέρουμε ότι δουλεύει τόσο άψογα που μάλλον εγώ θα έπρεπε να προσέξω.

    Άντε να δούμε στο 2ο παιχνίδι τι θα γίνει.


    ΥΓ: Αυτόν τον αντίπαλο τον έχω στο πρωτάθλημα, 5 βαθμούς κάτω και τον είχα κερδίσει 2-3 στην έδρα του προχθές.
    Last edited by axd23; 06-09-2017 at 12:31 PM.
    Manager of Παναθηναϊκός Α.Ο (Panathinaikos A.O) currently playing at level 18.


  10. #30
    Apprentice
    Join Date
    Jun 2017
    Location
    Kastoria
    Posts
    165
    Για ποιον λογο εχετε και 2η ομαδα και πως γινεται να εχω?

Page 3 of 8 FirstFirst 12345 ... LastLast