Page 4 of 8 FirstFirst ... 23456 ... LastLast
Results 31 to 40 of 80
Like Tree112Likes

Thread: ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΣΕΖΟΝ 93

  1. #31
    Pro axd23's Avatar
    Join Date
    Dec 2016
    Posts
    849
    Quote Originally Posted by dimitrismeli15 View Post
    Για ποιον λογο εχετε και 2η ομαδα και πως γινεται να εχω?
    Υπάρχουν πολλοί τρόποι.

    1)Μέσω browser.
    Η Nordeus στο επίσημο της site δεν σε αφήνει να μπεις χωρίς λογαριασμό στο facebook, οπότε για να φτιάξεις 2η ομάδα πρέπει να φτιάξεις καινούριο λογαριασμό στο facebook και να μπεις με αυτόν να παίξεις.
    Αν παίζεις ήδη μέσω pc, φτιάχνεις και πάλι 2ο λογαριασμό αλλά χρησιμοποιείς διαφορετικό browser.

    2)Μέσω κινητού.
    Φτιάχνεις καινούριο λογαριασμό google μπαίνεις και παίζεις.
    Αν παίζεις ήδη μέσω κινητού και έχεις συνδέσει το facebook σου και το google λογαριασμό σου, τότε πρέπει να κάνεις αποσύνδεση και στους 2 λογαριασμούς. Για το λογαριασμό google γίνεται μέσα από το παιχνίδι (η 2η καρτέλα στις ρυθμίσεις του παιχνιδιού). Για να αποσυνδέσεις το facebook, μέσω της εφαρμογής του facebook κάνεις αποσύνδεση. Τέλος κάνεις αποσύνδεση χρήστη (βρίσκεται στη 1η καρτέλα των ρυθμίσεων κάτω-κάτω). Αφού έχεις ήδη δημιουργήσει καινούριο λογαριασμό στο facebook και στο google, κάνεις τα εξής. 1) Συνδέεσαι στο καινούριο προφίλ facebook μέσω της εφαρμογής του 2) Προσθέτεις τον καινούριο λογαριασμό google στις ρυθμίσεις του κινητού σου (Ρυθμίσεις --> Λογαριασμοί ---> Προσθήκη νέου λογαριασμού). Όταν μπεις στο παιχνίδι κάνεις login με τα καινούρια στοιχεία. Αυτή είναι η διαδικασία για Android.

    3) Υπάρχει και ο πιο γρήγορος και εύκολος τρόπος, τα διάφορα προγράμματα προσομοιώσης περιβάλλοντος κινητού σε υπολογιστή.
    Αν θες να σου πω μερικά που είναι και τζάμπα, στείλε προσωπικό μήνυμα.
    Last edited by axd23; 06-09-2017 at 01:13 PM.
    nikolgiorgos likes this.
    Manager of Παναθηναϊκός Α.Ο (Panathinaikos A.O) currently playing at level 18.


  2. #32
    Apprentice
    Join Date
    Jun 2017
    Location
    Kastoria
    Posts
    165
    Δεν μου ειπες ομως γιατι να εχω και 2η ομαδα ειναι για καποιο οφελος στην πρωτη ή καθαρα για να ασχολουμαι?

  3. #33
    Pro axd23's Avatar
    Join Date
    Dec 2016
    Posts
    849
    Quote Originally Posted by dimitrismeli15 View Post
    Δεν μου ειπες ομως γιατι να εχω και 2η ομαδα ειναι για καποιο οφελος στην πρωτη ή καθαρα για να ασχολουμαι?
    Δεν υπάρχει κάποιο τρομερό όφελος για την 1η σου ομάδα, εκτός από τα καθημερινά δώρα που μπορείς να στέλνεις από τον έναν λογαριασμό στον άλλο και να παρακουθεί η μια ομάδα τους αγώνες της άλλης, κάτι που δίνει +2% κατοχή.

    Πιο πολύ για να έχεις να ασχολείσαι ή αν θες να κάνεις μια καινούρια αρχή.
    Manager of Παναθηναϊκός Α.Ο (Panathinaikos A.O) currently playing at level 18.


  4. #34
    Apprentice
    Join Date
    Jun 2017
    Location
    Kastoria
    Posts
    165
    εχω αρκετα ατομα μεσα στο παιχνιδι για φιλους και για παρακολουθηση και για πακετα ευχαριστω για την βοηθεια παντως

  5. #35
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    και το games-room φαίνεται ενδιαφέρον αλλά δεν το ξέρω καθόλου.
    Αν έχει κάποιος ιδέα ας ξεκινήσει κάποιο θέμα
    axd23 likes this.
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

  6. #36
    Pro axd23's Avatar
    Join Date
    Dec 2016
    Posts
    849
    Quote Originally Posted by nikolgiorgos View Post
    και το games-room φαίνεται ενδιαφέρον αλλά δεν το ξέρω καθόλου.
    Αν έχει κάποιος ιδέα ας ξεκινήσει κάποιο θέμα
    Αν κατάλαβα καλά, μιλάς για το facebook game room έτσι;

    Εφαρμογή είναι, όπου εφόσον συνδεθείς με τον λογαριασμό σου στο facebook μπορείς να παίξεις όλα τα παιχνίδια που φιλοξενεί η πλατφόρμα χωρίς τη χρήση browser. Δεν υπάρχει κάτι έξτρα απ'όσο ξέρω. Σίγουρα όμως είναι πιο βολικό ώστε να αλλάζεις λογαριασμούς εύκολα και γρήγορα.
    Manager of Παναθηναϊκός Α.Ο (Panathinaikos A.O) currently playing at level 18.


  7. #37
    Pro axd23's Avatar
    Join Date
    Dec 2016
    Posts
    849
    Ηρωϊκή πρόκριση παρά την ήττα με 5-2 στο 1ο παιχνίδι. Όταν μπήκε το 3ο γκολ στο 88 άρχισα να τρέχω μέσα στο σπίτι πανηγυρίζοντας αχαχαχαχαχα.

    ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΣΕΖΟΝ 93-screenshot_20170610-194816.jpg

    ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΣΕΖΟΝ 93-screenshot_20170610-194828.jpg

    ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΣΕΖΟΝ 93-screenshot_20170610-194837.jpg

    ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΣΕΖΟΝ 93-955.jpg
    dsio, nikolgiorgos, Tesla and 1 others like this.
    Manager of Παναθηναϊκός Α.Ο (Panathinaikos A.O) currently playing at level 18.


  8. #38
    Pro axd23's Avatar
    Join Date
    Dec 2016
    Posts
    849
    Και κάτι άλλο που σκεφτόμουν εδώ και μέρες. Δεν θα έπρεπε αυτό το topic και το αντίστοιχο κάθε μήνα/σεζόν να είναι sticky;

    Και πιο εύκολο να βρεθεί και πιο πιθανό να υπάρχουν περισσότερες συμμετοχές.
    Manager of Παναθηναϊκός Α.Ο (Panathinaikos A.O) currently playing at level 18.


  9. #39
    Apprentice Alexinho's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    297
    Πολυ περιεργα αποτελεσματα στο πρωταθλημα. Σαν κατι να παιζεται εκει, γιατι στις αλλες διοργανωσεις ολα ειναι ομαλα.
    Σας συμβαινει κι εσας κατι περιεργο στο πρωταθλημα;;


    Level: 61 (Server top level)
    Seasons played: 83
    Leagues: 54
    Champions Leagues: 26
    Cups 32
    Trebles 11
    Career started: 5/6/2011

  10. #40
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    Και κάτι άλλο που σκεφτόμουν εδώ και μέρες. Δεν θα έπρεπε αυτό το topic και το αντίστοιχο κάθε μήνα/σεζόν να είναι sticky;
    ok, το έκανα

    Πολυ περιεργα αποτελεσματα στο πρωταθλημα. Σαν κατι να παιζεται εκει, γιατι στις αλλες διοργανωσεις ολα ειναι ομαλα.
    Σας συμβαινει κι εσας κατι περιεργο στο πρωταθλημα;;
    εμένα όλα καλά
    Ένα ματς έχασα μόνο, από ίδιας ποιότητας ομάδα (ο αντίπαλος μέσα).

    Αν είναι κάτι περίεργο, αυτό ήταν ότι νίκησα τον 2ο & τον 4ο με 5-1 & 5-0 ενώ τους δύο τελευταίους της βαθμολογίας με 1-0 & 2-0.

    Αλλά ήταν οκ ομάδες, όχι παρατημένες.
    Με 5* παίκτες και νορμάλ συστήματα.
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

Page 4 of 8 FirstFirst ... 23456 ... LastLast