Results 1 to 3 of 3
Like Tree5Likes
  • 4 Post By dragonomicon
  • 1 Post By dragonomicon

Thread: Τέλος εποχής για τη The Greeks

  1. #1
    Apprentice dragonomicon's Avatar
    Join Date
    Nov 2016
    Location
    https://t.me/pump_upp
    Posts
    195

    Τέλος εποχής για τη The Greeks

    Εϊπα να πιάσω το Top Eleven ξανά στα χέρια μου για να περάσει η ώρα μου αλλά ποτέ δε φαντάστηκα οτι θα μπορούσε να με κάνει να νοιώσω έτσι όπως αυτές τις τελευταίες σεζόν. Αυτό που πάω να καταφέρω αυτή τη στιγμή δεν ξέρω αν το έχει καταφέρει άλλη ομάδα, μπορεί και ναι μπορεί και όχι, πάντως όποιος έχει καταφέρει σε αυτά τα λέβελ να κάνει τρεις συνεχόμενες φορές Triple Crown, του βγάζω το καπέλο. Μέχρι στιγμής έχω 2 συνεχόμενα Triple, αυτή τη σεζόν όπως πάει το πρωτάθλημα το έχω, στο κύπελλο είμαι Ημιτελικό , και στο Τσου λου πάω 100% προημιτελικό. Οπως και να έχει είτε κάνω το Τρια στα τρία είτε δεν το κάνω θεωρώ οτι ο κύκλος έκλεισε για αυτή την ομάδα και πιστεύω οτι απέδειξε και με το παραπάνω οτι όταν αγωνιζεται δεν υπάρχει αντίπαλος μπροστά της που να την κοντράρει. Εχουμε και λέμε λοιπόν, αυτή είναι και η τελευταία της σεζόν σε πρωταθλήματα και κύπελλα και θα αγωνίζεται μόνο στις ομοσπονδίες τιμής ενεκεν του ονόματος. Να δώσω και λίγη χαρά στα Τουρκάκια γιατί εδώ και 10 σεζόν που παίζω ξανά το παιχνίδι οι Ελληνες ούτε λίγο ούτε πολύ έχουν στην κατοχή τους 10 πρωταθλήματα 4 κύπελλα 3 Champions league & 2 Triple Crown (seson 79 & 80), μένει να προστεθεί αυτή η σεζόν για να κλείσει η ιστορία.

  2. #2
    Addicted Tesla's Avatar
    Join Date
    Jun 2016
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    640
    Καλοκαιράκι, μπανάκια, ζωάρα!

    Από σεπτέβρη θα ξαναρχίσεις με αυτή την ομάδα? θα κάνεις νέο λογαριασμό? what are your plans?

  3. #3
    Apprentice dragonomicon's Avatar
    Join Date
    Nov 2016
    Location
    https://t.me/pump_upp
    Posts
    195
    Να σου πω δεν το έχω σκεφτεί´άκόμα, ίσως ξεκινήσω απο χειμώνα πλέόν το πείραμα με τους 2 κεντρικούς μόνο στην άμυνα. Με τρώέί´και είναι το μόνο πλέόν που μου μένει να κάνω, να στήσω μια ομάδα με 2 κεντρικούς αμυντικούς και ότι άλλο μπορέσω´να χτίσω πάνω τους. Λογικά´η´όμοσπονδία μας λίγο πρίν το χειμώνα θα είναι Πλατίνα, κάπου εκεί´το οριοθετώ.Οι Ελληνες θα αλλάξουν ονομασίά´αυτό´έίναι το μόνο σίγουρο και γενικά δεν θα είμαι ενεργός στα κύπελλα τόσο όσο τώρα. Θα αρχίσει περίόδος πειραματισμών και καταγραφής συστημάτων.
    Nick Lizas likes this.