Results 1 to 7 of 7

Thread: Γνωμες για νεο συστημα στην ομαδα

  1. #1
    Apprentice
    Join Date
    Jun 2017
    Location
    Kastoria
    Posts
    165

    Γνωμες για νεο συστημα στην ομαδα

    Παιδια θελω μερικες γνωμες και τι αλλαγες μπορω να κανω με το συστημα που παιζω στην ομαδα μου. Παιζω ενα περιεργο 3-4-3. Οι καλυτεροι παιχτες μου ειναι αυτοι που βλεπεται και τα αστερια τους. Συνηθως παιζω σε αγωνα παιζω αμυντικα με αντεπιθεσεις ενω οταν ειναι χειροτερος ο αντιπαλος το 8αρι γινεται 10αρι και φουλ μπροστα. Το συστημα εμενα δεν μου αρεσει. Θα ηθελα να μου πειτε καποιες γνωμες τωρα που ξεκιναει το πρωταθλημα για να παρω και τους αναλογους παιχτες. Θελω γνωμη για καποιες αλλαγες στο υπαρχον συστημα ή ακομα και αλλο συστημα αλλα με οσο δυνατον λιγοτερες μεταγραφες και για να μην ειναι καποιος καλος παγκο. Imgur: The most awesome images on the Internet

  2. #2
    Dreamer
    Join Date
    Dec 2016
    Posts
    352
    Αν θες να εξακολουθείς να παίζεις με 3DCn μπορείς να πας σε 3-2-2-2-1 butterfly.Ένα γεμάτο και ισορροπημένο σύστημα,το μοναδικό ίσως μειονέκτημα,δεν έχει DMC.Διαφορετικά,το 4-5-1V έχει χρησιμοποιηθεί και χρησιμοποιείται από ένα συντριπτικά μεγάλο αριθμό παικτών.Είναι επίσης ένα πλήρες σύστημα.

  3. #3
    Apprentice
    Join Date
    Jun 2017
    Location
    Kastoria
    Posts
    165
    Quote Originally Posted by Jorge Volos View Post
    Αν θες να εξακολουθείς να παίζεις με 3DCn μπορείς να πας σε 3-2-2-2-1 butterfly.Ένα γεμάτο και ισορροπημένο σύστημα,το μοναδικό ίσως μειονέκτημα,δεν έχει DMC.Διαφορετικά,το 4-5-1V έχει χρησιμοποιηθεί και χρησιμοποιείται από ένα συντριπτικά μεγάλο αριθμό παικτών.Είναι επίσης ένα πλήρες σύστημα.
    το πρωτο συστημα που μου ηρθε στο μυαλο ηταν το butterfly οπως ειπες αλλα σκεφτομαι δεν θα υπαρχει θεμα αμα παιζω με 3μπακ μονο πισω και χωρις dmc? εννοω απο αντεπιθεσεις και ετσι

  4. #4
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    και οι dml - dmr κάνουν την δουλειά.
    απλά πρέπει να το αλλάζεις όταν ο άλλος παίζει 4-4-2 nd.
    εκεί καλύτερα να έχεις 3dc- 1dmc
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

  5. #5
    VIP Nick Lizas's Avatar
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    1,375
    Quote Originally Posted by dimitrismeli15 View Post
    Παιδια θελω μερικες γνωμες και τι αλλαγες μπορω να κανω με το συστημα που παιζω στην ομαδα μου. Παιζω ενα περιεργο 3-4-3. Οι καλυτεροι παιχτες μου ειναι αυτοι που βλεπεται και τα αστερια τους. Συνηθως παιζω σε αγωνα παιζω αμυντικα με αντεπιθεσεις ενω οταν ειναι χειροτερος ο αντιπαλος το 8αρι γινεται 10αρι και φουλ μπροστα. Το συστημα εμενα δεν μου αρεσει. Θα ηθελα να μου πειτε καποιες γνωμες τωρα που ξεκιναει το πρωταθλημα για να παρω και τους αναλογους παιχτες. Θελω γνωμη για καποιες αλλαγες στο υπαρχον συστημα ή ακομα και αλλο συστημα αλλα με οσο δυνατον λιγοτερες μεταγραφες και για να μην ειναι καποιος καλος παγκο. Imgur: The most awesome images on the Internet
    κανονικα πρεπει να εχεις 2 συστηματα για να αντιμετωπίζεις τους αντιπαλους σου απλως δουλεψε πανω στα 2 συστηματα που προτεινουν
    και τα παιδια 4-5-1V KAI 3-2-2-2-1 butterfly

  6. #6
    Apprentice
    Join Date
    Jun 2017
    Location
    Kastoria
    Posts
    165
    κ ευχαριστω πολυ παιδια

  7. #7
    Famous Ποσιδονας's Avatar
    Join Date
    Oct 2015
    Posts
    1,938
    και 4-1-4-1 για καλή άμυνα