Page 3 of 6 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 21 to 30 of 56
Like Tree39Likes

Thread: Διαγωνισμός #3: Φουλ Επίθεση.

  1. #21
    Famous Cloverfield's Avatar
    Join Date
    Aug 2016
    Posts
    1,766
    Κάποιος σε ενα fb group άνοιξε τικετ nordeus και του απάντησαν οτι αυτο με την αλλαγή κρατάει για 5-10 λεπτα παιχνιδιου.. Αρα ναι δεν αξίζει πρεπει να εισια πολύ τυχερός μεγαλο ρίσκο.

    Εμένα σήμερα ο τερμας έχασε πέναλτι.
    Βέβαια δεν νομίζω να έφταιγε το τέρμα απλα ηταν λίγο τρολ το παιχνίδι.
    ♣----------------------------------------------------------------------------♣
    [First team] Clover 13 - Panathinaikos FC Legends
    -->Team Showcase<--
    ♣----------------------------------------------------------------------------♣
    [Second team] Angry Sheep FC
    ♣----------------------------------------------------------------------------♣

  2. #22
    VIP Nick Lizas's Avatar
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    1,375
    Εγω για το διαγωνισμο ειχα διαφορετικο σκεπτικο και μου βγηκε

    εβαλα ένα αστερατο μικρο που παιζει 3 θεσεις στην αμυνα {δεν τον πολυχρησιμοποιώ
    γιατι εχω πιο καλους σε ποιοτητα αμυντικούς από αυτόν}και μου βγηκε και μαλιστα σε συνεργασια
    με τον δεξι μπακ που του εκανε την ασιστ και σκοραρε
    Διαγωνισμός #3: Φουλ Επίθεση.-screenshot_14.jpgΔιαγωνισμός #3: Φουλ Επίθεση.-screenshot_13.jpgΔιαγωνισμός #3: Φουλ Επίθεση.-screenshot_12.png
    Διαγωνισμός #3: Φουλ Επίθεση.-screenshot_15.jpg
    Last edited by Nick Lizas; 07-04-2017 at 08:51 PM.
    axd23 and nikolgiorgos like this.

  3. #23
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    δεν ξεκινήσαμε καλά σήμερα
    2-2 και η πρώτη ισοπαλία στο πρω.
    Μόνο 3 πόντοι
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

  4. #24
    VIP Nick Lizas's Avatar
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    1,375
    Στο δικο μου πρωταθλημα θα γινει σφαγη αναμεσα σε τέσσερις ενας από αυτους είμαι και εγω
    Διαγωνισμός #3: Φουλ Επίθεση.-screenshot_16.jpg
    imperium and nikolgiorgos like this.

  5. #25
    Apprentice imperium's Avatar
    Join Date
    May 2017
    Location
    Greece
    Posts
    297
    έβαλα τερματοφυλακα να εκτελεί και τα φάουλ και φυσικά ευστόχησε.
    Έχω φτάσει 40 πόντους με το σημερινό αγώνα
    dsio, axd23 and nikolgiorgos like this.

  6. #26
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    Ευκολάκι σήμερα το παιχνίδι και σκέφτηκα
    - Αντί να βάλω το τέρμα μου να χτυπάει πέναλτυ ή φάουλ, δεν βάζω τον σκόρερ μου να παίζει σαν τέρμα ?
    Αφού η θέση μετράει έτσι και αλλιώς.
    Ξεκινάω λοιπόν με τον Ρονάλντο (παικταράς) σαν τέρμα, κερδίζω πέναλτυ στο 1' και το χάνει.
    Τον βλέπω live να χτυπάει 2 φάουλ πάνω στο αντίπαλο τείχος (με παίκτες 2* χωρίς ειδικότητα)
    Διαγωνισμός #3: Φουλ Επίθεση.-ronaldo-gk-f-k.jpg

    πάτος η ομάδα στο 1ο ημιχρόνιο (που λένε), με το ζόρι ένα γκολ μετά και έτσι αλλάζω θέση, βάζω κανονικό τέρμα και τον Ρονάλντο σαν φορ.
    Αμέσως μετά σκοράρει χαχα

    Διαγωνισμός #3: Φουλ Επίθεση.-league-ronaldo-gk.jpg
    Το πείραμα δεν έπιασε (και θα μπορούσα να ρίξω άλλα 5 γκολ σε αυτή την ομάδα).
    Δεν πειράζει, θα το ξαναδοκιμάσω
    Jorge Volos and imperium like this.
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

  7. #27
    VIP Nick Lizas's Avatar
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    1,375
    λοιπον προχθες εκει που χαζευα στις μεταγραφες βλεπω ένα 19χρονο τερματοφυλακα ρουμανο
    μπαινω να δω τι παιζει και είναι 3 κινεζοι που εχουν βαλει μεχρι 9 τοκεν δν μου φαινοταν κατι ιδιαιτερο
    χωρις ειδικοτητα και ποιοτητα γυρω στο 90 δηλ ηθελε 10 ακομα για να γινει 6 αστερος τσεκαρω τους
    κινεζους και με εκπληξη βλεπω ότι είναι μεγαλα επίπεδα και οι 3 57,59,60,λεω κατι εχουν δει αυτοι που δεν
    εχω δει εγω ε λεω δεν τον χτυπαω μπας και είναι κελεπουρι εχουμε φαει παλτα ας φαμε άλλο ένα χα,χα
    τελικα τον πηρα με 20 τοκεν ,τον ειχα ξεχασμενο στις ρεζέρβες και λεω για να δουμε τι ψαρια
    πιασαμε ε λοιπον οντως κελεπουρι με 36 πρασινα πηρε ειδικοτητα και με 17 ακομα τον εκανα 6αστερο
    χθες το βραδυ κανω ένα φιλικο τον βαζω να κτυπάει φαουλ και στο πρωτο που κτυπησε το εβαλε
    ε σημερα που τον εβαλα βασικο οργιασε καλυτερος παικτης και μας εδωσε τα ποντακια από 2 φαουλ
    Διαγωνισμός #3: Φουλ Επίθεση.-screenshot_17.jpgΔιαγωνισμός #3: Φουλ Επίθεση.-screenshot_18.jpgΔιαγωνισμός #3: Φουλ Επίθεση.-screenshot_19.jpgΔιαγωνισμός #3: Φουλ Επίθεση.-screenshot_20.png

  8. #28
    Dreamer
    Join Date
    Dec 2016
    Posts
    352
    Quote Originally Posted by Nick Lizas View Post
    λοιπον προχθες εκει που χαζευα στις μεταγραφες βλεπω ένα 19χρονο τερματοφυλακα ρουμανο
    μπαινω να δω τι παιζει και είναι 3 κινεζοι που εχουν βαλει μεχρι 9 τοκεν δν μου φαινοταν κατι ιδιαιτερο
    χωρις ειδικοτητα και ποιοτητα γυρω στο 90 δηλ ηθελε 10 ακομα για να γινει 6 αστερος τσεκαρω τους
    κινεζους και με εκπληξη βλεπω ότι είναι μεγαλα επίπεδα και οι 3 57,59,60,λεω κατι εχουν δει αυτοι που δεν
    εχω δει εγω ε λεω δεν τον χτυπαω μπας και είναι κελεπουρι εχουμε φαει παλτα ας φαμε άλλο ένα χα,χα
    τελικα τον πηρα με 20 τοκεν ,τον ειχα ξεχασμενο στις ρεζέρβες και λεω για να δουμε τι ψαρια
    πιασαμε ε λοιπον οντως κελεπουρι με 36 πρασινα πηρε ειδικοτητα και με 17 ακομα τον εκανα 6αστερο
    χθες το βραδυ κανω ένα φιλικο τον βαζω να κτυπάει φαουλ και στο πρωτο που κτυπησε το εβαλε
    ε σημερα που τον εβαλα βασικο οργιασε καλυτερος παικτης και μας εδωσε τα ποντακια από 2 φαουλ
    Click image for larger version. 

Name:	Screenshot_17.jpg 
Views:	35 
Size:	34.7 KB 
ID:	84336Click image for larger version. 

Name:	Screenshot_18.jpg 
Views:	35 
Size:	38.6 KB 
ID:	84337Click image for larger version. 

Name:	Screenshot_19.jpg 
Views:	35 
Size:	32.2 KB 
ID:	84338Click image for larger version. 

Name:	Screenshot_20.png 
Views:	35 
Size:	55.1 KB 
ID:	84339
    Με ποιον τρόπο δίνεις ειδικότητα με μόνο 36 πράσινα? Εγώ όσες φορές εχω δώσει ειδικότητα ή θέση σε 18αρη γρήγορο,το έχω κάνει με 43-46 πράσινα,εκεί κυμαίνονται όλες μου οι ενέργειες.Μπορείς να μου πεις σε παρακαλώ?

  9. #29
    VIP Nick Lizas's Avatar
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    1,375
    Quote Originally Posted by Jorge Volos View Post
    Με ποιον τρόπο δίνεις ειδικότητα με μόνο 36 πράσινα? Εγώ όσες φορές εχω δώσει ειδικότητα ή θέση σε 18αρη γρήγορο,το έχω κάνει με 43-46 πράσινα,εκεί κυμαίνονται όλες μου οι ενέργειες.Μπορείς να μου πεις σε παρακαλώ?
    οταν είναι όχι απλα γρηγορος πολύ γρηγορος σου βγαζει σε κάθε προπονηση 3και 4 ειδικοτητες μαζεμένες εμενα δεν μου
    εβγαζε 1 συνεχεια 3πλες και πoλλες φορες τετραπλη παρακατω προπονω 2 παικτες ο ενας βγαζει μονη και ο άλλος συνεχεια διπλη ο
    τερματοφύλακας μου εβγαζε συνεχεια 3,4
    Διαγωνισμός #3: Φουλ Επίθεση.-screenshot_22.jpg
    Last edited by Nick Lizas; 07-06-2017 at 12:25 PM.

  10. #30
    Dreamer Rizla's Avatar
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    415
    σε προπόνηση 3-4 sa;
    αδύνατον! δεν παίζω πολύ καιρό το παιχνίδι (6μηνες) αλλα δεν έχω συναντήσει ποτε κατι τετοιο.
    η μονη φορα που είδα να παίρνει παίχτης 2πλο sa είναι σε παιχνίδι και αυτό γιατί χάνει
    περισσότερο απο 15% της κατάστασής του

Page 3 of 6 FirstFirst 12345 ... LastLast