Page 2 of 8 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 11 to 20 of 73
Like Tree107Likes

Thread: ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΣΕΖΟΝ 97

  1. #11
    Newbie
    Join Date
    Aug 2017
    Posts
    10
    - Ποιά είναι η ομάδα σας και τι επίπεδο παίζει ?
    Alphe FC, Level 2

    - Πως τα πήγατε την προηγούμενη σεζόν ?
    Για πρώτη σεζόν καλά τα πήγα αλλά δεν υπήρχε συναγωνισμός στο πρωτάθλημα. Πρωταθλητής μόνο με νίκες και καλή πορεία στην ομοσπονδία. Κύπελο ούτε που το είδα.

    - Ποιά είναι τα σχέδια για την επόμενη σεζόν ?
    Κυρίως να δω τι σημαίνει να κυνηγάς και τους τρεις τίτλους και γενικότερα να καταλάβω τι παίζει.

    - Τι κινήσεις σκοπεύετε να κάνετε ?
    Έχω στήσει ήδη μια ομάδα με 16 παίκτες 4* και άνω και από εδώ και πέρα βλέποντας και κάνοντας. Με δεδομένο ότι θεωρώ ότι στο δικό μου χαμηλό επίπεδο η βασική έλλειψη είναι τα μετρητά θα ψάξω κάποιους γρήγορους 3-4*, θα τους τρελάνω στην προπόνηση χωρίς να χαλάω πράσινα και θα τους δίνω χρόνο συμμετοχής όπου με παίρνει για να τους πουλήσω στο τέλος της σεζόν έτσι ώστε να φτιάξω το budget μου για την επόμενη.

    - Σε τι επίπεδο προπόνησης φθάσατε ?
    Level 26

    - Συμμετέχετε στην νέα διοργάνωση των Ομοσπονδιών ?
    Είμαι με την OMERTA με την οποία ανεβήκαμε στην Gold 2

    - Πως τα πάτε (επιτυχίες - εμπειρία) έως τώρα ?
    Ολά καλά μέχρι τώρα αλλά είναι νωρίς

  2. #12
    Apprentice Fcgrfr's Avatar
    Join Date
    Feb 2016
    Posts
    277
    κ κάπως έτσι ξεκινά "καλά" η σεζον, επικείμενος αποκλεισμός από τον πρώτο γύρο στο κύπελλο (που κατέκτησα την προηγούμενη σεζον) μιας κ είμαι ο μοναδικός στο επίπεδο μου που κληρώθηκα όλως τυχαίως με ομάδα με μεγαλύτερη ποιότητα από την δίκη μου κ μάλιστα ενεργό μάνατζερ, ίσως ειναι η δεύτερη φορά σε δυο χρόνια παιχνιδιού που θα πω αντίο ... ειλικρινά αισθάνομαι σαν πιόνι στα χέρια της Νορντεους σαν να έχει καθοριστεί από την αρχή της σεζον η πορεία που θα κάνω ... ισως μονη λύση πλέον το "experiment" του Tesla
    nikolgiorgos likes this.

  3. #13
    Rookie GiorgosCh's Avatar
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    81
    - Ποιά είναι η ομάδα σας και τι επίπεδο παίζει ?
    Colossus FC επιπεδο 3
    - Πως τα πήγατε την προηγούμενη σεζόν ?
    Η season σωθηκε με το Chl στο τελος. Πρωταθλημα 2ος και κυπελλο χαμενο στον τελικό.
    - Ποιά είναι τα σχέδια για την επόμενη σεζόν ?
    Με συμβουλεψαν και χαμήλωσα δυναμικοτητα πριν τις κληρωσεις και αυτες πηγαν εξαιρετικά. Φετος σίγουρα το πρωτάθλημα και μετά ελπιζω και για τα υπόλοιπα
    - Τι κινήσεις σκοπεύετε να κάνετε ?
    Είχα κανει καλη οικονομια και η αληθεια ειναι επένδυσα όπου ήθελα. Μου λείπει ένας αναπληρωματικός DCM και ST.
    - Σε τι επίπεδο προπόνησης φθάσατε ?
    29
    - Συμμετέχετε στην νέα διοργάνωση των Ομοσπονδιών ?
    Ω ναι, επανηλθαμε στην Golden Division 2 ως πρώτοι μάλιστα και είμαι αισιοδοξος έστω για την παραμονη
    - Πως τα πάτε (επιτυχίες - εμπειρία) έως τώρα ?
    Καλά, ρωταω ακόμα... χρησιμοποιω καποια counter σιγα σιγα.....να προσπαθησω να ειμαι υπομονετικος με τις μεταγραφες και να μην ξοδευω οτι εβγαλα με τοσο κοπο........ Αλλά ενταξει ομορα παει, αντε να παρουμε κανα κυπελλο φετος
    Jorge Volos, alphe, axd23 and 1 others like this.
    Colossus FC | Level 15

    • League Titles:x12 [3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14]

    • Cups: x8 [3,4,6,7,8,9,12,14]

    • Champion's League: x7 [2,3,6,8,10,12,13]

    • Trembles: x4 [3,6,8,12

      Retired Number:23

      Karaicic
      231 Appearances
      150 Goals
      34 Assists


  4. #14
    Famous Cloverfield's Avatar
    Join Date
    Aug 2016
    Posts
    1,766
    Clover 13
    Πολύ καλή χρονιά. Πρωτάθλημα εναντίο 130%+ αντιπάλου. Τσαμπιονς με +1 λεβελ αντιπάλους αν και στο τςελικό ήμουν με πολύ καλό ίδιου level. Ημιτελικά κυπέλλου.
    Να δούμε πότε θα έρθει το treble

    Angry sheep fc
    Έπεσα στο πρω με 2 θηρία 160%+ και θεώρησα ανούσιο να παίξω με ομάδα <120%
    Έτσι έκατσα κατηγορία αλλά δυστυχώς απέτυχα να πάρω τσουλου.
    Φέτος στοχος μονο πρωταθλημα, και αν κατσει κυπελλο

    Topless 11 ομοσπονδια

    απαραδεκτες κληρωσεις μας εριξαν στην gold1.
    συνεχιζουμε δυνατα μπας και ξαναπαμε platinum
    ♣----------------------------------------------------------------------------♣
    [First team] Clover 13 - Panathinaikos FC Legends
    -->Team Showcase<--
    ♣----------------------------------------------------------------------------♣
    [Second team] Angry Sheep FC
    ♣----------------------------------------------------------------------------♣

  5. #15
    Pro axd23's Avatar
    Join Date
    Dec 2016
    Posts
    849
    Η μόνη μ...α με το tanking της προηγούμενης σεζόν είναι ότι έμεινα εκτός Τσάμπιονς Λιγκ και δεν μπορώ να διεκδικήσω ένα 2ο triple crown.
    Αυτή τη σεζόν θα το πάω κανονικά και πάλι και θα κοιτάξω να πάω για Super League μέσω ομίλων CL την επόμενη σεζόν. Τουλάχιστον έτσι το σκέφτομαι.
    Τι λέτε κι εσείς;
    Manager of Παναθηναϊκός Α.Ο (Panathinaikos A.O) currently playing at level 18.


  6. #16
    Rookie
    Join Date
    Aug 2016
    Posts
    130
    Συγνώμη που δεν μετέχω αλλά τα έχω πάρει με το παιχνίδι δεν μπορώ να παίξω άλλο, παίκτες δεν μπορώ να πάρω γίνεται χαμός έτσι 4 άστερους παίρνω ή 5 άστερους άχρηστους έτσι εάν δεν επαναφέρουν της παλιές μεταγραφές θα έχω κυρίως τους παίκτες που δίνει για 1 σεζόν.

    Ευχαριστώ που με διώξατε από την ομοσπονδία γιατί έτσι δεν θα ασχοληθώ με της μεταγραφές και να παλεύω να περάσω κατηγορία
    Last edited by kaloydis; 09-23-2017 at 04:54 PM.

  7. #17
    Addicted Tesla's Avatar
    Join Date
    Jun 2016
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    640
    Quote Originally Posted by kaloydis View Post
    Συγνώμη που δεν μετέχω αλλά τα έχω πάρει με το παιχνίδι δεν μπορώ να παίξω άλλο, παίκτες δεν μπορώ να πάρω γίνεται χαμός έτσι 4 άστερους παίρνω ή 5 άστερους άχρηστους έτσι εάν δεν επαναφέρουν της παλιές μεταγραφές θα έχω κυρίως τους παίκτες που δίνει για 1 σεζόν.

    Ευχαριστώ που με διώξατε από την ομοσπονδία γιατί έτσι δεν θα ασχοληθώ με της μεταγραφές και να παλεύω να περάσω κατηγορία
    Λάθος thread για το παράπονό σου φίλος. Παρόλα αυτά δεν χάνεις τίποτα να ρίξεις το επίπεδο της ομάδας σου! Ίσα ίσα θα πέσεις σε ευκολότερες κληρώσεις, που σημαίνουν ευκολότεροι τίτλοι.
    In Tesla FC's club we fight for glory in our fields. Our mission is a wealthy, yet promising team,
    that spreads its ideas beyond the horizon and leads our spirit to the victory.

    • A.E.K. FC
      | seasons 01 -> 37 |

    • Tesla F.C.
      | seasons 38 -> 67 |

    • Dragons F.C.
      | seasons 68 -> 75 |

  8. #18
    Pro dsio's Avatar
    Join Date
    Dec 2016
    Location
    Athens
    Posts
    844
    Καλησπέρα στο forum.

    - Ποια είναι η ομάδα σας και τι επίπεδο παίζει?

    AEK Athens F.C. (επίπεδο 13)

    - Πώς τα πήγατε την προηγούμενη σεζόν?

    Πρωτάθλημα

    - Ποια είναι τα σχέδια για την επόμενη σεζόν?

    Πρωτάθλημα, παραμονή στην Gold Division 1.

    - Τι κινήσεις σκοπεύετε να κάνετε?

    Εφαρμογή του "Road to Success - How to Win the Cup" (https://forum.topeleven.com/%CE%93%C...tml#post471813, #244)

    - Σε τι επίπεδο προπόνησης φθάσατε?

    91 (max)

    - Συμμετέχετε στην νέα διοργάνωση των Ομοσπονδιών?

    Ναι. Είμαστε στην Gold Division 1 με την Elite Force Hellas.

    - Πώς τα πάτε (επιτυχίες-εμπειρία) έως τώρα ?

    Βλέπε link: https://forum.topeleven.com/%CE%93%C...E%9D-95-a.html (#3)

    * Το τελευταίο update με την εισαγωγή του club history ήταν πολύ καλή προσθήκη!

    Sent from my SM-T710 using Tapatalk
    Last edited by dsio; 09-23-2017 at 09:33 PM.
    Club: LEGENDS FC (Level: 50)
    40x League, 24x Champions League, 26x Cup, 12x Super Cup
    18x Triple Crown
    10x Quadruple Crown

    Association: OPA MATSIOULA F.C.
    Highest Division: Diamond

  9. #19
    Pro axd23's Avatar
    Join Date
    Dec 2016
    Posts
    849
    Αν αυτό το παιχνιδι θέλει να χάσεις θα χάσεις...
    Έπαιζα σήμερα εκτός με τη μόνη ομάδα που μπορεί να με κοντράρει στο πρωτάθλημα και ενώ πίεζα για το 1-2 τραυματίζεται ο τερματοφύλακας μου στο 83 κι ενώ είχα κλείσει τις αλλαγές. Έφαγα 2 γκολ από 2 κόρνερ στο 85 και στο 87. Τώρα ισοβαθμούμε αλλά έχω πολύ καλύτερη διαφορά τερμάτων.

    Στάλθηκε από το SM-J500F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Manager of Παναθηναϊκός Α.Ο (Panathinaikos A.O) currently playing at level 18.


  10. #20
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    ναι ε ?
    στη παλιά έκδοση έπαιζα με τραυματία το τέρμα και δεν έτρωγα γκολ με τίποτα
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

Page 2 of 8 FirstFirst 1234 ... LastLast