Results 1 to 5 of 5
Like Tree5Likes
  • 3 Post By dsio
  • 2 Post By divinitygr

Thread: Ζήτημα μνήμης στο κινητό

  1. #1
    Dreamer
    Join Date
    Dec 2016
    Posts
    352

    Ζήτημα μνήμης στο κινητό

    Επειδή αντιμετωπίζω διαρκώς θέμα ελεύθερου χώρου στο κινητό,αν επιχειρήσω να κάνω εκκαθάριση δεδομένων στο top eleven,πρόκειται να έχω κανα πρόβλημα στη λειτουργία του παιχνιδιού,θα χαθεί κάτι?
    Το έχει δοκιμάσει κανείς?
    Ζήτημα μνήμης στο κινητό-img_20171227_115256.png

  2. #2
    Addicted
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    518
    εγω ειχα το s4mini παλιο κινητο.κ σε μια φαση δεν εκανε update το te.εσβησα αλλες εφαρμογες κ ολα καλα.

  3. #3
    Pro dsio's Avatar
    Join Date
    Dec 2016
    Location
    Athens
    Posts
    844
    Αν κάνεις εκκαθάριση στο T11, την επόμενη φορά που θα το τρέξεις, θα κάνει download data.

    Η πρόοδό σου στο Τ11 δεν θα χαθεί.

    upd: Εχει δικιο ο divinitygr, τελικα θα κερδίσεις από αυτή την ενέργεια χώρο στο κινητό.

    Επιπροσθετα, μπορεις να απεγκαταστησεις άλλες εφαρμογές ή να χρησιμοποιήσεις κάποιο πρόγραμμα που καθαρίζει την cache πριν σκεφτείς την αγορά εξωτερικής SD card.

    Sent from my SM-T710 using Tapatalk
    Last edited by dsio; 12-28-2017 at 11:21 AM.
    Club: LEGENDS FC (Level: 50)
    40x League, 24x Champions League, 26x Cup, 12x Super Cup
    18x Triple Crown
    10x Quadruple Crown

    Association: OPA MATSIOULA F.C.
    Highest Division: Diamond

  4. #4
    Rookie divinitygr's Avatar
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    73
    Θα χαθουν τα δεδομενα ( ξανακατεβενουν ) οπως ειπε και ο dsio και οι ρυθμισεις παιχνιδιου / κωδικοι
    Ρυθμισεις = Το αν θες να υπαρχει ηχος κτλ - Κωδικοι: Τα στοιχεια συνδεσης - Οχι συστηματα ομαδας κτλ
    3,61GB ειναι πολλα οποτε καντο. Προχθες εκανα uninstall το app και το ξαναπερασα. Τα data μου ειναι περιπου 250ΜΒ
    dsio and nikolgiorgos like this.

  5. #5
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    εγώ κάνω εκκαθάριση σχεδόν κάθε μέρα γιατί παίζω με πολλές ομάδες και αυτό με βοηθάει να μαζεύω καλύτερα τα βαλιτσάκια (βίντεο) για κάθε μια από αυτές.
    Απλά όπως είπαν πιο πάνω, κάνεις ξανά log in.
    Η κάρτα SD δεν πολυβοηθάει γιατί το παιχνίδι δεν μεταφέρεται εξολοκληρου εκεί όπως άλλα.
    Ένα free app που εξοικονομεί χώρο, είναι το Clean master που καθαρίζει άχρηστα αρχεία.
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html