Page 3 of 7 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 21 to 30 of 70
Like Tree137Likes

Thread: Διαγωνισμός Σεζόν 101

  1. #21
    Pro dsio's Avatar
    Join Date
    Dec 2016
    Location
    Athens
    Posts
    844
    Ενα απο τα ενδιαφεροντα σημεια του παιχνιδιου ειναι οτι μπορεις να το παιξεις με διαφορετικους τροπους.

    Του χρονου μαλλον δεν θα ριξω ποιοτητα, ετσι για αλλαγη.

    Να δουμε πως θα αντιμετωπισω τα "θηρια" ή πως θα αντιμετωπισουν αυτα εμενα

    Sent from my SM-A300FU using Tapatalk
    Mr Dosohos® likes this.
    Club: LEGENDS FC (Level: 50)
    40x League, 24x Champions League, 26x Cup, 12x Super Cup
    18x Triple Crown
    10x Quadruple Crown

    Association: OPA MATSIOULA F.C.
    Highest Division: Diamond

  2. #22
    Pro axd23's Avatar
    Join Date
    Dec 2016
    Posts
    849
    Για πρώτη φορά από τότε που ξεκίνησα, έριξα την ποιότητα της ομάδας μου την τελευταία μέρα της προηγούμενης σεζόν (από 110 σε 90%). Στο πρωτάθλημα παίζω κυρίως εναντίον παρατημένων ομάδων στην πλειοψηφία τους. Στο κύπελλο και το Τσάμπιονς Λιγκ κληρώθηκα με ομάδες του ίδιου επιπέδου. Αν όλα κυλήσουν ομαλά, πάω για το 2ο μου τριπλ κράουν αυτό τον μήνα.

    Αυτή είναι η καινούρια μου ομάδα. Ξόδεψα γύρω στα 65-70 τόκεν και τους αγόρασα όλους σε δημοπρασίες, εκτός από τον τερματοφύλακα που τον πήρα με μεταγραφή από έναν in-game φίλο με 5 τόκεν.

    Διαγωνισμός Σεζόν 101-%CE%A7%CF%89%CF%81%CE%AF%CF%82-%CF%84%CE%AF%CF%84%CE%BB%CE%BF1.jpg

    Διαγωνισμός Σεζόν 101-%CE%A7%CF%89%CF%81%CE%AF%CF%82-%CF%84%CE%AF%CF%84%CE%BB%CE%BF2.jpg



    Διαγωνισμός Σεζόν 101-%CE%A7%CF%89%CF%81%CE%AF%CF%82-%CF%84%CE%AF%CF%84%CE%BB%CE%BF3.jpg

    Διαγωνισμός Σεζόν 101-%CE%A7%CF%89%CF%81%CE%AF%CF%82-%CF%84%CE%AF%CF%84%CE%BB%CE%BF4.jpg

    Διαγωνισμός Σεζόν 101-%CE%A7%CF%89%CF%81%CE%AF%CF%82-%CF%84%CE%AF%CF%84%CE%BB%CE%BF5.jpg

    Διαγωνισμός Σεζόν 101-%CE%A7%CF%89%CF%81%CE%AF%CF%82-%CF%84%CE%AF%CF%84%CE%BB%CE%BF6.jpg

    Διαγωνισμός Σεζόν 101-%CE%A7%CF%89%CF%81%CE%AF%CF%82-%CF%84%CE%AF%CF%84%CE%BB%CE%BF7.jpg
    Mr Dosohos® and nikolgiorgos like this.
    Manager of Παναθηναϊκός Α.Ο (Panathinaikos A.O) currently playing at level 18.


  3. #23
    Pro axd23's Avatar
    Join Date
    Dec 2016
    Posts
    849
    Ποιά είναι η ομάδα σας και τι επίπεδο παίζει;
    Παναθηναϊκός ΑΟ, επίπεδο 17.

    Πως τα πήγατε την προηγούμενη σεζόν και τι στόχους έχετε για την νέα;
    Πρωτάθλημα μόνο, χάλια στα υπόλοιπα. Στόχος είναι το τριπλ κράουν.

    Πως τα πήγε η ομοσπονδία σας;
    4 στα 4, συνολικά 8 στα 8 από τότε που την φτιάξαμε. Έχουμε ήδη ανέβει στην αργυρή κατηγορία 3, στόχος μας να συνεχίσουμε στους ίδιους ρυθμούς ώστε να ανεβαίνουμε κατηγορίες άκοπα.

    Ο Λίζας έχει πάρει τους διαγωνισμούς παραμάζωμα βλέπω, θα απαντήσω όταν το prize θα είναι τόκεν ξανά
    Doors FC, Nick Lizas and dsio like this.
    Manager of Παναθηναϊκός Α.Ο (Panathinaikos A.O) currently playing at level 18.


  4. #24
    Apprentice
    Join Date
    Jun 2017
    Location
    Kastoria
    Posts
    165
    Ποιά είναι η ομάδα σας και τι επίπεδο παίζει ?
    H ομαδα μου λεγεται Panatha και ειμαι στο επιπεδο 46.
    Πως τα πήγατε την προηγούμενη σεζόν και τι στόχους έχετε για την νέα ?
    Στο πρωταθλημα βγηκα 6ος, Τσαμπιονς λιγκ αποκλειστικα στους 16 και κυπελλο εχασα στον ημιτελικο.Τωρα για την νεα χρονια παμε για οτι καλυτερο μπορουμε γιατι δεν προλαβα να ριξω την ποιοτητα και ειμαι με δυνατες ομαδες φετος.
    Πως τα πήγε η ομοσπονδία σας ?
    Με την ομοσπονδια χασαμε το πλατινουμ για 5 βαθμους αλλα παμε δυνατα φετος να το παρουμε.
    Doors FC, Nick Lizas, dsio and 3 others like this.

  5. #25
    Dreamer
    Join Date
    Dec 2016
    Posts
    352
    Ποιά είναι η ομάδα σας και τι επίπεδο παίζει?
    Conquistadors, level 18

    - Πώς τα πήγατε την προηγούμενη σεζόν?
    Δευτερο συνεχομενο treble και σε καλο δρομο για το τριτο συνεχομενο

    - Ποια είναι τα σχέδια για την επόμενη σεζόν?
    Ξανα το treble και οτι διαγωνισμοι προκυψουν

    - Τι κινήσεις σκοπεύετε να κάνετε?
    Εκανα ηδη δυο κινησεις στην αμυνα και με αυτες εκλεισα το ροστερ

    - Σε τι επίπεδο προπόνησης φθάσατε?
    91

    - Συμμετέχετε στην νέα διοργάνωση των Ομοσπονδιών?
    οι OVER THE TOP παραμειναμε για τριτη σερι σεζον πλατινενιοι και με καλη συγκομιδη μαλιστα.

    - Πώς τα πάτε (επιτυχίες-εμπειρία) έως τώρα ?
    Bellissima

  6. #26
    Rookie
    Join Date
    Aug 2016
    Posts
    130
    Ποιά είναι η ομάδα σας και τι επίπεδο παίζει ? Αntonis FC - 32
    Πως τα πήγατε την προηγούμενη σεζόν και τι στόχους έχετε για την νέα ? χάλια έμεινα στην ίδια κατηγορία - να περάσω
    Πως τα πήγε η ομοσπονδία σας ? έμεινε στην ίδια κατηγορία

  7. #27
    Apprentice
    Join Date
    Oct 2016
    Posts
    194
    Διαγωνισμός Σεζόν 101-top.jpg
    Την λες και καλούτσικη τη σεζον μέχρι τώρα χεχεχε

  8. #28
    Addicted Tesla's Avatar
    Join Date
    Jun 2016
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    640
    Και γω στα ίδια μόνο που έχω μια ισοπαλία στο πρωτάθλημα στο γήπεδο του ανταγωνιστή.. Γκέλα μεν αλλά θα κριθεί στην δική μου έδρα οπότε νομίζω τον έχω..
    In Tesla FC's club we fight for glory in our fields. Our mission is a wealthy, yet promising team,
    that spreads its ideas beyond the horizon and leads our spirit to the victory.

    • A.E.K. FC
      | seasons 01 -> 37 |

    • Tesla F.C.
      | seasons 38 -> 67 |

    • Dragons F.C.
      | seasons 68 -> 75 |

  9. #29
    Apprentice GreatGamer170's Avatar
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    265
    Πολύ λίγες οι συμμετέχοντες μέχρι τώρα κρίμα γιατί υπάρχουν πολλά ενεργά μέλη στο ελληνικό φόρουμ!
    In Meccas Great FC our game is FairPlay!

    Leagues:4

    Champions Leagues:1

    Super Leagues:1

    Cups:4

    Unbeaten in all matches of a league:1

    Seasons completed:17

  10. #30
    Newbie
    Join Date
    Feb 2015
    Posts
    19
    -Ποιά είναι η ομάδα σας και τι επίπεδο παίζει ?

    Kolias FC , επίπεδο 5

    - Σε τι επίπεδο προπόνησης φθάσατε?

    51

    -Πως τα πήγατε την προηγούμενη σεζόν και τι στόχους έχετε για την νέα ?

    Αν και βραχεία η συμμετοχή μας, μέχρι την περυσινή σεζόν είχαμε μόνο τρεμπλ, ενώ την περυσινή σεζόν κάναμε το νταμπλ χάνοντας στον τελικό του CL από μια ομάδα απείρως καλύτερη αν και επίπεδο 4 όπως κι εμείς με εφτάστερους παίκτες της, τη συνολική υπερδιπλάσια αξία της ομάδας αλλά και το γήπεδο που είχε υπερτριπλάσια χωρητικότητα από τις υπόλοιπες ομάδες αυτού του επιπέδου δεν άφηναν περιθώρια για όνειρα, παρόλα αυτά ένας αγώνας είναι πάντα ένας αγώνας.

    Θα ήθελα να αναφέρω τον τελικό γιατί πιστεύω ότι θα θυμήσει σε κάποιους παρόμοια εμπειρία.
    Ξεκινάμε λοιπόν το ματς αμυντικά με αντεπιθέσεις και με υποστήριξη στο 15%, αλλά φευ στο πρώτο λεπτό κόκκινη στον DMC της ομάδα μας και γκολ του αντιπάλου, ... με το που έγιναν οι απαραίτητες αλλαγές στην άμυνα ήρθε και ο τραυματισμός κεντρικού αμυντικού με αποτέλεσμα η ομάδα μας να γνωρίσει την συντριβή.
    ''Ποτέ μην παλεύεις ενάντια σε ορμητικό ποτάμι. Θα σε κουράσει και στο τέλος θα σε πνίξει'' είχε πει κάποιος και είναι αλήθεια.

    Η νέα σεζόν από την άλλη είναι ελπιδοφόρα και το ρίξιμο της ποιότητας βοήθησε να κληρωθούμε με βατούς αντιπάλους σε όλες τις διοργανώσεις.
    Η μέχρι τώρα πορεία δείχνει ότι ένα ακόμα τρεμπλ είναι απόλυτα εφικτό και η ιστορία θα δείξει τι μέλλει γενέσθαι.

    -Πως τα πήγε η ομοσπονδία σας ?

    Η ομοσπονδία στην οποία έχω την τιμή να συμμετέχω ανέβαινε Platinum Division όταν μπήκα, στην οποία και βρίσκεται για τρίτη συνεχόμενη σεζόν.
    nikolgiorgos and Tesla like this.

Page 3 of 7 FirstFirst 12345 ... LastLast