Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 21 to 27 of 27
Like Tree9Likes

Thread: Νεα διαφημηση Facebook

  1. #21
    Pro
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    833
    Μπορεσα και μαζεψα 9 πρασινα σημερα πριν μου σπασουν τα νευρα. Πληθαινουν παντως οι εξυπνακηδες. Ακομη ενας χωρις "x" που δεν δινει βαλιτσακι: War Commander Rogue assault

  2. #22
    Rookie
    Join Date
    Jun 2017
    Posts
    89
    Καλό είναι, κάθε φορά που πετάγεται η εν λόγω διαφήμιση να κάνετε έναν καθαρισμό μνήμης και δεδομένων για να σας προχωράει στις επόμενες, γιατί αλλιώς λουπάρει και δεν ξεκολλάει ποτέ. Εμένα μέχρι να το κάνω αυτό μου βγήκε γύρω στις 10 συνεχόμενες φορές... έκανα καθαρισμό και τις πήρα όλες χωρίς πρόβλημα.
    sakisf2003 likes this.

  3. #23
    VIP Nick Lizas's Avatar
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    1,375
    Quote Originally Posted by Poli3erosMpalas72 View Post
    Καλό είναι, κάθε φορά που πετάγεται η εν λόγω διαφήμιση να κάνετε έναν καθαρισμό μνήμης και δεδομένων για να σας προχωράει στις επόμενες, γιατί αλλιώς λουπάρει και δεν ξεκολλάει ποτέ. Εμένα μέχρι να το κάνω αυτό μου βγήκε γύρω στις 10 συνεχόμενες φορές... έκανα καθαρισμό και τις πήρα όλες χωρίς πρόβλημα.
    ναι αυτό στην αρχη το εκανα και εγω αλλα τωρα σου δινει 2 βιντεο και κολλαει συνεχομενα σε λιγο θα σου συμβει και σενα

  4. #24
    Apprentice
    Join Date
    Oct 2016
    Posts
    194
    Quote Originally Posted by Nick Lizas View Post
    ναι αυτό στην αρχη το εκανα και εγω αλλα τωρα σου δινει 2 βιντεο και κολλαει συνεχομενα σε λιγο θα σου συμβει και σενα
    Μόλις μου πέταξε την διαφημιση με το facebook πρώτη φορά με χ και δίνει βαλιτσάκι..Επιτέλους
    Nick A. Man likes this.

  5. #25
    VIP Nick Lizas's Avatar
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    1,375
    Quote Originally Posted by ermismandras View Post
    Μόλις μου πέταξε την διαφημιση με το facebook πρώτη φορά με χ και δίνει βαλιτσάκι..Επιτέλους
    ναι παιδια το φτιαξανεΝεα διαφημηση Facebook-screenshot_74.jpg
    Nikose and Nick A. Man like this.

  6. #26
    Apprentice Fcgrfr's Avatar
    Join Date
    Feb 2016
    Posts
    277
    επιτέλους ο εφιάλτης τελείωσε, μπορώ να πω ότι κινήθηκαν γρήγορα για να μην τους τα ψαλουμε συνέχεια....
    Nikose likes this.

  7. #27
    Pro
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    833
    Αλλο ενα θεματακι με τις διαφημισεις ξεκινησε σημερα. Αφου τελειωσουν τα 30 δευτερολεπτα της διαφημισης και βγει η στεθερη εικονα, αντι για το X του κλεισηματος βγαινει ρολογακι για 30 δευτερολεπτα ακομη. Αφου περασουν και αυτα τα τριαντα (συνολικα 1 λεπτο για καθε διαφημιση δηλαδη) τοτε εμφανιζεται πανω δεξια το Χ. Δεν το κανει σε ολες τις διαφημισεις αλλα σε πολλες ομως. Παραθετω screenshots.

    1. Πρωτο ρολογακι οσο τρεχει το βιντεο.
    2. Δευτερο ρολογακι αφου τελειωσει και ειναι πια σταθερη η εικονα.

    1.
    Νεα διαφημηση Facebook-screenshot_1.jpg

    2
    Νεα διαφημηση Facebook-screenshot_2.jpg

Page 3 of 3 FirstFirst 123