Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 15
Like Tree8Likes

Thread: Ψεύτικες υποστηρίξεις

  1. #1
    Rookie divinitygr's Avatar
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    73

    Question Ψεύτικες υποστηρίξεις

    Καλησπερα παιδια.

    Το τελ διαστημα εχω παρατηρησει οτι καποιες φορες το συστημα φρικαρει και βγαζει ψευτικες υποστηριξεις.

    Μου χει βαλει αγωνες σε πρωινες ωρες παλιοτερα, τυπου 03:15 και ενω δε μπηκα οπως ηταν λογικο,
    την αλλη μερα ειδα στους οπαδους οτι με εμφανιζε στα μπονους σαν να ημουν μεσα ( οπως και τον αντιπαλο )

    Δε το θεωρησα σημαντικο και δεν εδωσα σημασια, ομως χθες εγινε και σε αγωνα ομοσπονδιας ( περιπου 03:15 το πρωι παλι ).

    Παιζαμε εκτος εδρας και εμφανισε τους παντες μεσα. Και εμας και τους αντιπαλους !
    Μπηκε ενα παιδι απο την ομοσπονδια μου για υποστηριξη εκεινη την ωρα και το θεωρω αδικο να τα ισοπεδωνει ολα. Κοντεψαμε να αποκλειστουμε.
    Ισοβαθμισαμε και περασαμε τελικο στα γκολ ενω στον πρωτο αγωνα ολα ηταν οκ
    καθως απ τους αντιπαλους ειχαν μπει μονο 2 ατομα μεσα και εμεις ημασταν ολοι ( κερδισαμε 12-6 )

    Σε τετοιες περιπτωσεις οπως καταλαβαινετε θεωρω πως το παραμικρο ποσοστο μπορει να κανει τι διαφορα.

    Οποτε ρωτω: Σας εχει τυχει κατι αντιστοιχο ?
    Ειναι καποιο bug η αλλαξαν κατι στο παιχνιδι ? Πχ. περα απο καποια ωρα να τους χωνει ολους μεσα και οτι γινει ?

  2. #2
    VIP Nick Lizas's Avatar
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    1,375
    Quote Originally Posted by divinitygr View Post
    Καλησπερα παιδια.

    Το τελ διαστημα εχω παρατηρησει οτι καποιες φορες το συστημα φρικαρει και βγαζει ψευτικες υποστηριξεις.

    Μου χει βαλει αγωνες σε πρωινες ωρες παλιοτερα, τυπου 03:15 και ενω δε μπηκα οπως ηταν λογικο,
    την αλλη μερα ειδα στους οπαδους οτι με εμφανιζε στα μπονους σαν να ημουν μεσα ( οπως και τον αντιπαλο )

    Δε το θεωρησα σημαντικο και δεν εδωσα σημασια, ομως χθες εγινε και σε αγωνα ομοσπονδιας ( περιπου 03:15 το πρωι παλι ).

    Παιζαμε εκτος εδρας και εμφανισε τους παντες μεσα. Και εμας και τους αντιπαλους !
    Μπηκε ενα παιδι απο την ομοσπονδια μου για υποστηριξη εκεινη την ωρα και το θεωρω αδικο να τα ισοπεδωνει ολα. Κοντεψαμε να αποκλειστουμε.
    Ισοβαθμισαμε και περασαμε τελικο στα γκολ ενω στον πρωτο αγωνα ολα ηταν οκ
    καθως απ τους αντιπαλους ειχαν μπει μονο 2 ατομα μεσα και εμεις ημασταν ολοι ( κερδισαμε 12-6 )

    Σε τετοιες περιπτωσεις οπως καταλαβαινετε θεωρω πως το παραμικρο ποσοστο μπορει να κανει τι διαφορα.

    Οποτε ρωτω: Σας εχει τυχει κατι αντιστοιχο ?
    Ειναι καποιο bug η αλλαξαν κατι στο παιχνιδι ? Πχ. περα απο καποια ωρα να τους χωνει ολους μεσα και οτι γινει ?
    visual bug το λενε εχει τυχει και σε μενα αν γραψεις στην υποστηριξη της νορντεους θα το φτιαξουν

  3. #3
    Rookie divinitygr's Avatar
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    73
    αν ηταν visual θα το δειχνε μονο σε μενα ενω το ειδαν ολα τα μελη στην ομοσπονδια μου !

  4. #4
    Rookie
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    111
    Έχω την εντύπωση ότι αν υποστηρίξεις τις ομάδες των ομοσπονδιών στο πρώτο παιχνίδι στο δεύτερο τις υποστηρίζεις μπεις δεν μπεις.
    nikolgiorgos likes this.

  5. #5
    VIP Nick Lizas's Avatar
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    1,375
    Quote Originally Posted by divinitygr View Post
    αν ηταν visual θα το δειχνε μονο σε μενα ενω το ειδαν ολα τα μελη στην ομοσπονδια μου !
    ετσι γινοταν και με μενα το εβλεπαν και οι αλλοι για αυτο λεγετε visual bug!
    nikolgiorgos likes this.

  6. #6
    Pro axd23's Avatar
    Join Date
    Dec 2016
    Posts
    849
    Στις Ομοσπονδίες, αν είσαι μέσα στον 1ο αγώνα σε βγάζει παρών και στο 2ο αυτόματα.
    nikolgiorgos and divinitygr like this.
    Manager of Παναθηναϊκός Α.Ο (Panathinaikos A.O) currently playing at level 18.


  7. #7
    Addicted
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    518
    και πιανει κανονικα η βοηθεια κατοχης;

  8. #8
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    ναι, αυτό ισχύει τους τελευταίους μήνες (καλά τώρα το παρατηρήσατε ότι αν δείτε τον πρώτο αγώνα είστε αυτόματα και στον 2ο ?)

    τώρα κατά πόσο επηρεάζει ... άγνωστο

    * το άλλο είναι όπως λεέι ο Nick visual bug (οπτικό σφάλμα) κι δεν επηρεάζει καθόλου.
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

  9. #9
    Rookie divinitygr's Avatar
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    73
    Δεν ετυχε να το προσεξω αυτο που λετε γιατι αυτοι που μπαιναμε στον πρωτο, ημασταν και στο δευτερο συνηθως. Οι αντιπαλοι ομως στον πρωτο ηταν 2 και στον δευτερο ολοι, πραγμα που θεωρω δυσκολο λογω ωρας. Οποτε, να στειλω στο support η τζαμπα κοπος ?
    Doors FC likes this.

  10. #10
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    τι χώρα δηλ. ήταν (και τι ώρα ?)
    Εγώ έχω πετύχει πάντως κάτι Κινέζους ή Βιετναμέζους να είναι ξύπνιοι και ενεργοί στις 3 τη νύχτα (δική τους ώρα)
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

Page 1 of 2 12 LastLast