Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 21 to 25 of 25
Like Tree3Likes

Thread: ΑΤΟΜΑ ΓΙΑ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑ!

  1. #21
    Pro
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    833
    Quote Originally Posted by nikolgiorgos View Post
    αν είναι λαρτζ και στις καλές τους μπορεί (και δεν έχει μπει και κανάς άλλος φυσικά να τα χει φάει).
    Θα πρέπει να έχεις κάνει ένα screenshot με κάποιον αγώνα σου με το γκρουπ, βρες και τον κωδικό του , το ID δηλ. και στείλτα στο κουμπί κάτω [?]
    Εστειλα. Για να δουμε.. Όταν λες το id εννοεις του group??? Πως το βρίσκουμε?? Εστειλα τους χτεσινούς μου αγωνες οπου φαινεται η ημερομηνια και εστειλα και ένα στυγμιοτυπο οπου φαινονται οι πυρσοι να αναβουν!! (ωραιο)

  2. #22
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    βρίσκεις το γκρουπ ψάχνοντας το όνομα και δίπλα στο όνομα του γκρουπ έχει ένα κουμπάκι κίτρινο - [i] , info.
    Εκεί πατώντας, θα σου βγάλει τον κωδικό πχ #ZXC123
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

  3. #23
    Pro
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    833
    AN υπαρχει καποια διαθεσιμη θεση σε ενεργη ομοσπονδια, που να είναι τουλάχιστον σε χρυση κατηγορια πειτε το εδώ να φερω την δευτερη ομαδα μου τη Renia FC.

  4. #24
    Rookie
    Join Date
    Jun 2017
    Posts
    89
    Καλησπέρα! Υπάρχει καμία ενεργή ομοσπονδία που να χρειάζεται μέλος; Η ομάδα μου αυτή τη στιγμή είναι στα 109%
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails ΑΤΟΜΑ ΓΙΑ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑ!-%CE%BF%CE%BC%CE%B1%CE%B4%CE%B1.jpg  
    Last edited by Poli3erosMpalas72; 04-29-2018 at 03:52 PM.
    Nikose likes this.

  5. #25
    Newbie
    Join Date
    Jun 2017
    Posts
    2
    Γειά σας παιδιά.. ειμαστε μια ενεργη ομοσπονδια και ειμαστε gold 2 division. παμε για ανοδο και μας λειπουν δυο ατομα... οποιος θελει μπορει να κανει αιτηση. το μονο που θελουμε ειναι να συμμετεχετε στα παιχνιδια τα σκ. ευχαριστω παρα πολυ. το ονομα της ομοσπονδιας ειναι GREEK KILLERS

Page 3 of 3 FirstFirst 123