Results 1 to 10 of 10

Thread: Κοκκινες καρτες

  1. #1
    Apprentice
    Join Date
    Jun 2017
    Location
    Kastoria
    Posts
    165

    Κοκκινες καρτες

    Παιδια τωρα τελευταια 1-2 πρωταθληματα ενας παιχτης μου παιρνει αρκετα συχνα κοκκινη καρτα το θεμα ειναι οτι τον εχω αρκετα χρονια και ζητημα να ειχε 6 καρτες τοσο καιρο και σε 2 πρωταθληματα εχει πανω απο 3-4 κοκκινες απευθειας ή με 2η καρτα. Το εχει παθει και καποιος αλλος ή ειμαι ο μονος?

  2. #2
    Addicted Tesla's Avatar
    Join Date
    Jun 2016
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    640
    Τι θέση παίζει? Το έχεις στα "σκληρά μαρκαρίσματα"?
    In Tesla FC's club we fight for glory in our fields. Our mission is a wealthy, yet promising team,
    that spreads its ideas beyond the horizon and leads our spirit to the victory.

    • A.E.K. FC
      | seasons 01 -> 37 |

    • Tesla F.C.
      | seasons 38 -> 67 |

    • Dragons F.C.
      | seasons 68 -> 75 |

  3. #3
    Apprentice
    Join Date
    Jun 2017
    Location
    Kastoria
    Posts
    165
    παιζει mc καθε φορα ή dmc καποιες οταν αλλαζω συστημα και παντα παιζω τακλιν κανονικο απλα το λεω επειδη ολο αυτο ξεκινησε στο τελευαταιο πρωταθλημα και συνεχιστηκε και σε αυτο και γενικα τρωει καρτες σε λιγα λεπτα σε 10'-15' μπορει να φαει 2 κιτρινες

  4. #4
    Addicted Tesla's Avatar
    Join Date
    Jun 2016
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    640
    Δεν νομίζω ότι είναι κάποιο "λάθος". Ίσως έκατσε σε αυτόν τον παίκτη να έγινε αλήτης!
    In Tesla FC's club we fight for glory in our fields. Our mission is a wealthy, yet promising team,
    that spreads its ideas beyond the horizon and leads our spirit to the victory.

    • A.E.K. FC
      | seasons 01 -> 37 |

    • Tesla F.C.
      | seasons 38 -> 67 |

    • Dragons F.C.
      | seasons 68 -> 75 |

  5. #5
    Apprentice Fcgrfr's Avatar
    Join Date
    Feb 2016
    Posts
    277
    κάρτες παίρνουν οι καλύτεροι σου παίχτες αυτοί που κάνουν την διαφορά, δεν υπάρχει δικαιολογία για να ψάχνεις τι φταίει ειναι νέα μέθοδος "Fair play" Nordeous που προσπαθεί να αποδυναμώσει την ομάδα σου

  6. #6
    Apprentice imperium's Avatar
    Join Date
    May 2017
    Location
    Greece
    Posts
    297
    εμένα συνήθως κάρτες παίρνει ο dmc μου που ειναι και απο τους καλύτερους μου παίχτες.
    Και πολλές φορές τον κάνω αλλαγή γιατί μετα τρώει και 2η κίτρινη και μένω με 10.

  7. #7
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    τυχαίνει μια στις τόσες σεζόν.
    την επόμενη ηρεμεί.
    μου 'χει τύχει και εμένα σε st
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

  8. #8
    Apprentice
    Join Date
    Jun 2017
    Location
    Kastoria
    Posts
    165
    δεν το ειπα σαν δικαιολογια απλα αυτο συμβαινει τα τελευταια 2 πρωταθληματα και ειπε μηπως το εχει παθει και καποιος αλλος ευχαριστω παντως για τις απαντησεις και τον χρονο σας

  9. #9
    Rookie
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    111
    Χθεσινός αγώνας champions league και ο αντίπαλος επιθετικός παίρνει 2 κίτρινες και αποβάλλεται.Αυτό που θέλω να ρωτήσω είναι αν δικαιούται να συμμετέχει στον επαναληπτικό.Αν κρίνω απο τον δικό μου dmc που απουσίασε απο το 1ο παιχνίδι όχι αλλά βλέπωντας την ομάδα του ενώ χθες έβλεπα τον παίχτη με κόκκινη σήμερα τον δείχνει με κίτρινη.

  10. #10
    Dreamer Rizla's Avatar
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    415
    Πατάς στα στατιστικα του παίχτη και εκει φαινεται αν έχει κοκκινη ή οχι.
    Αν πηρε στο 1ο παιχνιδι κοκκινη αποκλειεται να παίζει στον επαναληπτικο.