Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 26
Like Tree4Likes

Thread: Τα βιντεοκαψώνια συνεχίζονται

  1. #1
    Rookie
    Join Date
    Jun 2017
    Posts
    89

    Τα βιντεοκαψώνια συνεχίζονται

    Εδώ και τρεις-τέσσερις μέρες δεν μου δίνει ούτε ένα βίντεο ούτε 2Χ στην προπόνηση της μιας μου ομάδας! Έστειλα report αλλά αυτοί θα απαντήσουν του χρόνου. Έχει τύχει και σε κανέναν άλλον να μοιραστούμε τον πόνο μας;

  2. #2
    Apprentice GreatGamer170's Avatar
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    265
    Αυτές τις μέρες έχω τις διαφημίσεις της Αυστρίας και έτσι δεν έχω παρατηρήσει κάτι τέτοιο.
    Poli3erosMpalas72 likes this.
    In Meccas Great FC our game is FairPlay!

    Leagues:4

    Champions Leagues:1

    Super Leagues:1

    Cups:4

    Unbeaten in all matches of a league:1

    Seasons completed:17

  3. #3
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    δεν σου βγάζει καν το κουμπί ?
    έχεις βίντεο για πράσινα ?
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

  4. #4
    Newbie
    Join Date
    Aug 2017
    Posts
    6
    Καλησπέρα παιδιά, αντιμετωπίζω και εγώ για μέρες το ίδιο πρόβλημα, δεν μου δίνει κανένα βίντεο σε καμμία κατηγορία...έχω στείλει report δύο φορές και δεν μου έχουν απαντήσει...

  5. #5
    Rookie
    Join Date
    Jun 2017
    Posts
    89
    Όπου υπάρχει επιλογή για βίντεο, βγάζει το κουμπί ανενεργό (χωρίς κυματισμούς)... σα να έχει συμπληρώσει τον αριθμό των βίντεο.

  6. #6
    VIP Nick Lizas's Avatar
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    1,375
    Quote Originally Posted by Nikospsichogios View Post
    Καλησπέρα παιδιά, αντιμετωπίζω και εγώ για μέρες το ίδιο πρόβλημα, δεν μου δίνει κανένα βίντεο σε καμμία κατηγορία...έχω στείλει report δύο φορές και δεν μου έχουν απαντήσει...
    ουτε απο το κινητο δεν παιρνεις?παιζεις απο ios η android απο λαπ τοπ με emulator θα παρεις

  7. #7
    Rookie
    Join Date
    Jun 2017
    Posts
    89
    Quote Originally Posted by Nick Lizas View Post
    ουτε απο το κινητο δεν παιρνεις?παιζεις απο ios η android απο λαπ τοπ με emulator θα παρεις
    Παίζω εγώ απ' το λαπτοπ... δε δίνει ούτε από κει. Είναι νεκρό!

  8. #8
    Newbie
    Join Date
    Aug 2017
    Posts
    6
    Παίζω από android...

  9. #9
    Rookie
    Join Date
    Jun 2017
    Posts
    89
    Εντάξει, όσο ψύχραιμα και να το δεις, είναι εκνευριστικό κάθε τρεις και λίγο να έχουμε τέτοιες ομορφιές. Όλως τυχαίως βέβαια, τα λαθάκια και τα bugs επιβαρύνουν μόνο τους παίχτες. Δεν έχουμε δει για παράδειγμα, bug όπου θα δίνει αντί για 1 τόκεν τη μέρα, 80 ξέρω γω, ή αντί για ένα-ένα τα πράσινα, να πέφτουν 3-3 χαχα. Αυτά τα "ατυχήματα" είναι πάντα προς το συμφέρον της εταιρείας ( η οποία παρεμπιπτόντως αποδεικνύεται, ότι χειρίζεται τις καταστάσεις, εντελώς ερασιτεχνικά). Τώρα θα μείνουμε ο Nikospsichogios κι εγώ, να περιμένουμε πότε θα δεήσουν, να διορθώσουν το πρόβλημα, αααν το διορθώσουνι και αααν αποζημιώσουυν τις μέρες που δεν πήραμε τίποτα και τρεχαγυρευόπουλος!

  10. #10
    Rookie divinitygr's Avatar
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    73
    Πριν μερικες μερες ειχα τετοιο θεμα και τους πηρε 1 βδομαδα να το φτιαξουν.
    Στο report δεν εχουν απαντησει ακομα ( 2 βδομαδες περασαν, ειχα κανει και thread εδω, στα σφαλματα )
    Υπομονη αναγκαστικα. Δε μπορειτε να κανετε κατι αλλο
    Poli3erosMpalas72 likes this.

Page 1 of 3 123 LastLast