Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 21
Like Tree9Likes

Thread: Διαπραγματευσεις

  1. #1
    VIP Nick Lizas's Avatar
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    1,375

    Διαπραγματευσεις

    Υπαρχει δυνατοτητα να διαπραγματευτουμαι με φιλους αν οχι τωρα στο μελλον?

  2. #2
    Newbie
    Join Date
    Feb 2016
    Posts
    15
    ΑΥΤΟ ΘΑ ΗΤΑΝ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ!!! ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ

  3. #3
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    Εφόσον μπορεί να γίνει υποστήριξη μεταξύ των σέρβερ, πιστεύω ότι μπορεί να γίνουν και αγοροπωλησίες παικτών.
    Το θέμα φυσικά είναι να είναι κερδισμένοι και οι δύο.
    Και εμείς δηλ. να βρίσκουμε πιο εύκολα παίκτες αλλά και αυτοί να κερδίζουν παραπάνω Τ απ'αυτό
    Προς το παρόν βέβαια δεν το βλέπω γιατί τώρα θα τρέχουν και δεν θα φθάνουν με την νέα αναβάθμιση.
    Nick Lizas likes this.
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

  4. #4
    Dreamer Rizla's Avatar
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    415
    Έχω ένα θέμα με τις διαπραγματεύσεις.
    Ενώ βλέπω το πρόγραμμα των φίλων μου (αρα παίζουμε στον ίδιο σέρβερ) δεν μπορω να κάνω ή να δεχθώ προσφορές.
    Και αυτό δεν γίνεται σε όλους τους φίλους. Σε μερικούς μπορω να δεχθω και κάνω προσφορές.
    Καμια ιδέα γιατί συμβαίνει αυτο;

  5. #5
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    Ενώ βλέπω το πρόγραμμα των φίλων μου (αρα παίζουμε στον ίδιο σέρβερ)
    λάθος, αυτό ίσχυε παλια.
    Στις υποστηρίξεις έχουμε επαφή, στις αγοραπωλησίες όχι.
    Οι facebook φίλοι, είναι σχεδόν 99% από άλλο σέρβερ
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

  6. #6
    Dreamer
    Join Date
    Dec 2016
    Posts
    352
    Μάλλον το σχόλιο πρέπει να πάει στις προτάσεις βελτίωσης του παιχνιδιού,αλλά αφού εδώ είναι το thread,θα γίνει εδώ.
    Μου έχουν ζαλίσει τα "τρυφερά" μου αυτοί οι οποίοι κάνουν προτάσεις για παίκτη μου με "0" τοκεν.Κυρίως πρέπει να το δει η nordeus και να αλλάξει τη ρύθμιση ούτως ώστε οι προτάσεις απαραίτητα να ξεκινούν με τουλάχιστον "1" τοκεν,όπως ακριβώς δηλαδή κατ'ελάχιστο αγόρασε κάποιος ένα παίκτη.Δε γίνεται να έχω τον κάθε σκουφοκαρούμπα να μην καταλαβαίνει ότι πρέπει να ξηλωθεί για να προχωρήσει η διαπραγμάτευση.

  7. #7
    Rookie crisgr's Avatar
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    148
    Quote Originally Posted by Jorge Volos View Post
    Μάλλον το σχόλιο πρέπει να πάει στις προτάσεις βελτίωσης του παιχνιδιού,αλλά αφού εδώ είναι το thread,θα γίνει εδώ.
    Μου έχουν ζαλίσει τα "τρυφερά" μου αυτοί οι οποίοι κάνουν προτάσεις για παίκτη μου με "0" τοκεν.Κυρίως πρέπει να το δει η nordeus και να αλλάξει τη ρύθμιση ούτως ώστε οι προτάσεις απαραίτητα να ξεκινούν με τουλάχιστον "1" τοκεν,όπως ακριβώς δηλαδή κατ'ελάχιστο αγόρασε κάποιος ένα παίκτη.Δε γίνεται να έχω τον κάθε σκουφοκαρούμπα να μην καταλαβαίνει ότι πρέπει να ξηλωθεί για να προχωρήσει η διαπραγμάτευση.
    Αυτό είναι δύσκολο να γίνει. ήδη αυτός δίνει κάποια τόκεν στη Nordeus. Και υπάρχουν πολλοί που δίνουν με 0 τόκεν παίκτες σε φίλους και η εταιρεία εισπράτει αυτά τα 7-8-9-10 πόσα αντιστοιχούν. Αν το κόβανε αυτό θα υπήρχε θύελλα αντιδράσεων από παίκτες και επιπλέον δε συμφέρει ούτε τη Nordeus.

    Έκανα μια πρόταση κάτω από τις Προτάσεις με τίτλο Διαπραγματεύσεις Παικτών.
    Δες την εδώ: https://forum.topeleven.com/%CE%A0%C...tml#post478118

  8. #8
    Famous Cloverfield's Avatar
    Join Date
    Aug 2016
    Posts
    1,766
    Quote Originally Posted by Jorge Volos View Post
    Κυρίως πρέπει να το δει η nordeus και να αλλάξει τη ρύθμιση ούτως ώστε οι προτάσεις απαραίτητα να ξεκινούν με τουλάχιστον "1" τοκεν,όπως ακριβώς δηλαδή κατ'ελάχιστο αγόρασε κάποιος ένα παίκτη.
    Αυτός που θα αγοράσεις με 0Τ προσφορά σε σένα θα χρεωθεί ούτως ή αλλως με 5+τόκεν ταρίφα. Δεν είναι τζάμπα αρά δεν στέκει σαν λογική.

    Αλλά σίγουρα θα μπορούσε να είχαμε ρύθμιση να οριζουμε την ελάχιστη τιμή του παίκτη μας, και μικρότερες προσφορές να μην μπορούν να γίνουν.
    ♣----------------------------------------------------------------------------♣
    [First team] Clover 13 - Panathinaikos FC Legends
    -->Team Showcase<--
    ♣----------------------------------------------------------------------------♣
    [Second team] Angry Sheep FC
    ♣----------------------------------------------------------------------------♣

  9. #9
    Newbie
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    14
    Για να μην ανοιγω αλλο θεμα, μια ερωτηση για τις διαπραγματευσεις. Εχω αγορασει για τη σεζον που ξεκιναει απο φιλους ηδη 3 παικτες μεσω διαπραγματευσεων. Απο αυτους που αγορασα εχω 1 level διαφορα (εγω 11 - αυτοι 12). Το θεμα ειναι οτι εχω ενα φιλο που θελει να αγορασει απο εμενα και ειναι lvl 10 (θυμιζω εγω ειμαι 11) και δεν τον αφηνει να παρει κανενα παικτη μου με που εχει κατω απο 99% γι' αυτον (εχω ηδη 4 τετοιους που εμενα μου ειναι 80-84%). Του γραφει οτι ο παικτης δε μπορει να επιλεγει για δημοπρασια και δεν τον αφηνει να κανει προσφορα. Και ρωτω: αφου εγω μπορω να αγορασω παικτη με κατω απο 99% απο φιλο μου που ειναι +1lvl, αυτος γιατι δεν μπορει να αγορασει απο εμενα που ειμαι παλι +1lvl απο αυτον;

  10. #10
    Famous Ποσιδονας's Avatar
    Join Date
    Oct 2015
    Posts
    1,938
    Αφού είναι ένα επίπεδο κάτω, τότε μόνο 4* παίκτες σου μπορεί να πάρει.
    Μέχρι 79%.
    Οι άλλοι 80 και πάνω, είναι 6* για αυτόν.
    dathanassiou likes this.

Page 1 of 3 123 LastLast