Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 13
Like Tree26Likes

Thread: New train

  1. #1
    VIP Nick Lizas's Avatar
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    1,375

    New train

    Ενας καλος φιλος αγγλος βρηκε μετα απο πειραματα κατι χρησιμο
    αντε να βοηθησουμε και τα δικα μας παιδια
    https://youtu.be/O-6mXVSon6k ειναι δυο βιντεο το αλλο παιζει
    αμεσως μετα
    divinitygr likes this.

  2. #2
    Rookie divinitygr's Avatar
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    73
    Οποτε πλεον πρεπει να προπονουμε αν ζωνες αν καταλαβα καλα ?
    Ως τωρα τους επελεγα ολους και εβαζα απο ενα σετακι " πολυ ευκολο - ευκολο " σε καθε κατηγορια

  3. #3
    VIP Nick Lizas's Avatar
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    1,375
    Ναι αυτο καταλαβα και εγω

  4. #4
    Famous Ποσιδονας's Avatar
    Join Date
    Oct 2015
    Posts
    1,938
    Εξαρτάται παιδιά από τις ικανότητες των παικτών.
    Νομίζω δεν δείχνει πουθενά τι ικανότητες έχουν αυτοί οι παίκτες που βάζει αλλά αν βάλουμε αμυντικούς πχ που είναι κάποιες σεζόν στην ομάδα και έχουν πολύ ανεβασμένες τις αμυντικές ικανότητες, αυτοί δεν θα πάρουν.
    Αν είναι παίκτες που πήραμε αυτή τη σεζόν από την αγορά και έχουν μοιρασμένες ικανότητες, θα κερδίζουν.
    madflo19 likes this.

  5. #5
    Rookie
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    61
    Μια χαρη νικο,την επομενη φορα πες του να το ανεβασει στα ελληνικα,μην μας παιδευει

    Στάλθηκε από το LG-K420 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  6. #6
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    οκ, μπορείς να κοιμηθείς ήσυχος
    Δεν δείχνει τίποτα ενδιαφέρον αυτό το βίντεο.
    Δείχνει πως κάνει προπόνηση έναν παίκτη του, τον Carlos που κερδίζει ένα skill σε 4 νομίζω σετ, μετά τον βάζει μαζί με άλλους 2 και κερδίζει πάλι ένα skill σε 3-4 σετ

    Δεν μας δείχνει ούτε τα ποσοστά από τις ικανότητες των παικτών, ούτε αν είναι "γρηγοροι" ή όχι.
    madflo19 likes this.
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

  7. #7
    VIP Nick Lizas's Avatar
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    1,375
    Quote Originally Posted by nikolgiorgos View Post
    οκ, μπορείς να κοιμηθείς ήσυχος
    Δεν δείχνει τίποτα ενδιαφέρον αυτό το βίντεο.
    Δείχνει πως κάνει προπόνηση έναν παίκτη του, τον Carlos που κερδίζει ένα skill σε 4 νομίζω σετ, μετά τον βάζει μαζί με άλλους 2 και κερδίζει πάλι ένα skill σε 3-4 σετ

    Δεν μας δείχνει ούτε τα ποσοστά από τις ικανότητες των παικτών, ούτε αν είναι "γρηγοροι" ή όχι.
    ο ανθρωπος πειραματιζεται και δεν εχει τελειωσει ακομα αν εσυ εχεις κατι καλυτερο ποσταρε το τουλαχιστον αυτος
    προσπαθει να βοηθησει προς τι η ειρωνια[οκ, μπορείς να κοιμηθείς ήσυχος]

  8. #8
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    Θα το κάνω ρε Νικ απλά δεν έχω χρόνο.

    η ειρωνία μου (ας το πούμε έτσι) είναι ότι υπάρχει κόσμος που βγάζει παπαριές βίντεο στο youtube και τα διαφημίζουν από δω και από κει για δήθεν big deal tutorials για να μαζεύουν views και like από κει (και ίσως και κανά φραγκάκι) και στην ουσία δεν λεν τίποτα και τρώμε τζάμπα 6 λεπτά απ'τη ζωή μας
    χαχαχα
    Rizla and madflo19 like this.
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

  9. #9
    VIP Nick Lizas's Avatar
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    1,375
    Quote Originally Posted by nikolgiorgos View Post
    Θα το κάνω ρε Νικ απλά δεν έχω χρόνο.

    η ειρωνία μου (ας το πούμε έτσι) είναι ότι υπάρχει κόσμος που βγάζει παπαριές βίντεο στο youtube και τα διαφημίζουν από δω και από κει για δήθεν big deal tutorials για να μαζεύουν views και like από κει (και ίσως και κανά φραγκάκι) και στην ουσία δεν λεν τίποτα και τρώμε τζάμπα 6 λεπτά απ'τη ζωή μας
    χαχαχα
    ναι κατι αλλοι μπορει να κανουν αυτα που λες αλλα για ατομα που δεν ξερεις δεν μπορεις να εκφραζεσαι ετσι οταν λεω
    ειναι φιλος δεν λεω απο το facebook αλλα οτι τον ξερω πρωσωπικα ωραιος και ο rizla που σου κανει like χωρις να ξερει
    τι να πω

  10. #10
    Rookie
    Join Date
    Jun 2017
    Posts
    89
    Κάποιες παρατηρήσεις που έκανα με τις νέες εξελίξεις

    1. Δεν υπάρχει κανένας μπούσουλας και κανένα κόλπο για προπόνηση.

    2. Οι λευκές και οι γκρι ικανότητες δεν παίζουν κανένα ρόλο στον υπολογισμό του αποτελέσματος του ματς. Υπάρχουν μόνο για τα μάτια του κόσμου.

    3. Στα ματς δεν παίζουν ρόλο τα εξής: μπόνους, οδηγίες, υποστηρίξεις άλλων, έδρα, κούραση, ψυχολογική κατάσταση, μπόνους νίκης και γενικά όλα αυτά που φροντίζουμε κάθε μέρα να τα κρατάμε σε καλά επίπεδα μήπως και κερδίσουμε τους αγώνες της ημέρας.

    4. Αυτό που παίζει ρόλο είναι η κατανάλωση πακέτων και τόκεν άρα τα γενικά ποσοστά της ομάδας και η γενική παρουσία του παίχτη στη σεζόν. Δηλαδή το παιχνίδι υπολογίζει χονδροειδώς και εκ των προτέρων ποιος θα πάρει την κάθε διοργάνωση, ανάλογα με το ποιος έχει καλύτερη ομάδα ποιος είναι πιο ενεργός και ποιος έχει ακουμπήσει τα περισσότερα.

    5. Ο μόνος τρόπος που έχω βρει να ανεβάζει τα ποσοστά στις προπονήσεις, είναι ομαδική προπόνηση όλων μαζί και όποιος είναι να ανέβει θα ανέβει. Οπότε μαζεύω 400-500 πράσινα και προπονώ και τους 11 μέχρι να τελειώσουν. Για ατομική προπόνηση και για γρήγορους παίχτες ούτε λόγος.Με τις καινούριες "αναβαθμίσεις" δεν ανεβαίνουν ούτε με γερανό.

    υ.γ. Ο μοναδικός λόγος που συνεχίζω να παίζω και να ασχολούμαι, είναι η συνήθεια (ή καλύτερα, ο εθισμός - μη φοβόμαστε τις λέξεις). Πλέον μπορώ να πω με ασφάλεια ότι το παιχνίδι είναι για τα μπάζα! χαχα
    Nick Lizas, Nikose and divinitygr like this.

Page 1 of 2 12 LastLast