Page 2 of 8 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 11 to 20 of 73
Like Tree46Likes

Thread: ΔΙΕΘΝΕΣ ΚΥΠΕΛΛΟ - μίνι οδηγός

  1. #11
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    @nikose, μετέφερα εδώ το πρόβλημα σου για να έχουμε συγκεντρωμένα τα διάφορα bugs.
    Έχει μελλον ακόμα φαίνεται

    https://forum.topeleven.com/%CE%A3%C...E%BF-bugs.html
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

  2. #12
    Dreamer gkassimis's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Location
    Greece
    Posts
    433
    εσπρωξα σημερα πρασινα στην βασικη μου ομαδα, επαιξα το μεξικο 10 φορες, ουτε μια νικη. παιζω το μεξικο με τους αλλους 2 λογαριασμους που ουτε κατα διανεια δεν βαζω χρημα, με ιδιο συστημα, τακτικες κτλ και κερδισα 2 στα 3 και με τους 2. και μαλιστα με 4-5 γκολ. μπας και στους παικτες που βαζουν χρημα, εχουν ενα κουτακι μαρκαρισμενο που λεει '' μαλακας'' για να σε αναγκασουν να σπρωξεις κι αλλα για να γινεις χοντρομαλακας?
    Kyparissia FC
    Level 35
    28 Champions, 15 Champions League, 15 Cups, 2 Super Cup

  3. #13
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    τι ποιότητες ?
    Ήσουν μέσα στα παιχνίδια ?
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

  4. #14
    Dreamer gkassimis's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Location
    Greece
    Posts
    433
    σε ολα τα παιχνιδια μεσα. . οι 2 μικροι χωρις να ριξω ουτε ενα πρασινο απο το 85% κερδισαν το μεξικο στα 2 απο τα 3 τους παιχνιδια. η μεγαλη ομαδα ειναι στο 95% και σε 12 παιχνιδια (επαιξα αλλα 2 πριν λιγο) ακομα ειναι χωρις νικη. και στατιστικα ενα παιχνιδι βρε διαοελε επρεπε να το παρω. ιδιο συστημα ειναι σε ολους. αυτο που παιζω και στον συλλογο και παει σφαιρα
    Kyparissia FC
    Level 35
    28 Champions, 15 Champions League, 15 Cups, 2 Super Cup

  5. #15
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    ε μην μπαίνεις τότε, βασίσου σε νίκη στατιστικώς
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

  6. #16
    Dreamer gkassimis's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Location
    Greece
    Posts
    433
    Quote Originally Posted by nikolgiorgos View Post
    ε μην μπαίνεις τότε, βασίσου σε νίκη στατιστικώς
    δεν μπορω να κρατηθω. με τρωει η περιεργεια
    Kyparissia FC
    Level 35
    28 Champions, 15 Champions League, 15 Cups, 2 Super Cup

  7. #17
    Addicted
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    518
    κ εγω δεν ειμαι ευχαριστημενος απο τα αποτελεσματα.εχω παρομοιο θεμα με τον φιλο σε μικροτερη κλιμακα.

  8. #18
    Pro
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    833
    Quote Originally Posted by gkassimis View Post
    εσπρωξα σημερα πρασινα στην βασικη μου ομαδα, επαιξα το μεξικο 10 φορες, ουτε μια νικη. παιζω το μεξικο με τους αλλους 2 λογαριασμους που ουτε κατα διανεια δεν βαζω χρημα, με ιδιο συστημα, τακτικες κτλ και κερδισα 2 στα 3 και με τους 2. και μαλιστα με 4-5 γκολ. μπας και στους παικτες που βαζουν χρημα, εχουν ενα κουτακι μαρκαρισμενο που λεει '' μαλακας'' για να σε αναγκασουν να σπρωξεις κι αλλα για να γινεις χοντρομαλακας?
    Πω ρε φιλε τι μου θυμισες!!! Πριν απο πολυ πολυ καιρο, εκανε η Nordeus κατι προσφορες στην αγορα Τοκενς. Καποια προσφορα αν θυμαμαι καλα ηταν 1000 ευρω με κατι λιγοτερο απο τη μιση τιμη που κοστιζαν κανονικα. Ε......οποιος επαιρνε αυτα τα 1000 Τοκενς εκανε 3 σεζον να κερδισει ματς!!!! Χαχαχαχαχα ρε παντα η ιστορια επαναλαμβανεται!!!
    Oι παικτες μας δεν ειχαν κινητρο. Οι αντιπαλοι ηθελαν περισσοτερο τη νικη. . (Σχολιο βοηθου μετα απο νικη με 4-0) Η μαγεια των προγραμματιστων του T11.

  9. #19
    Pro
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    833
    Μπορει καποιος να μου βρει μια λογικη ποιος ηταν ο λογος που στο παγκοσμιο κυπελο δεν εχουν βαλει στατιστικα παικτων?? Που θα θυμαμαι ποιος παικτης αποδιδει καλα και ποιος οχι, ωστε να κανω τα κουμαντα μου στο επομενο ματς?? Και αντε ρε....πες οτι κερδιζω την κουπα και μπορω να διαλεξω δυο παικτες για την ομαδα μου την κανονικη. Πως δ.....λο θα διαλεξω τους πιο αξιολογους?? Και εδω ζαρια θα ριξω?? Δεν το αλλαζουν το ονομα του παιχνιδιου σε μπαρμπουτι καλυτερα???
    Last edited by Nikose; 05-30-2018 at 08:01 PM.
    Mr Dosohos® likes this.
    Oι παικτες μας δεν ειχαν κινητρο. Οι αντιπαλοι ηθελαν περισσοτερο τη νικη. . (Σχολιο βοηθου μετα απο νικη με 4-0) Η μαγεια των προγραμματιστων του T11.

  10. #20
    Dreamer gkassimis's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Location
    Greece
    Posts
    433
    παιδια εχουμε κανα δοκιμασμενισμενο συστημα με βραζιλια? οτι κανουμε αυριο και παρουμε κανα παικτη
    nikolgiorgos likes this.
    Kyparissia FC
    Level 35
    28 Champions, 15 Champions League, 15 Cups, 2 Super Cup

Page 2 of 8 FirstFirst 1234 ... LastLast