Results 1 to 8 of 8
Like Tree6Likes
  • 2 Post By Alexinho
  • 2 Post By Litsa
  • 2 Post By gkassimis

Thread: Πιθανοτατα ο τελευταιος μου τελικος.

  1. #1
    Apprentice Alexinho's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    297

    Πιθανοτατα ο τελευταιος μου τελικος.

    μολις τελειωσε ο πιθανοτατα τελευταιος μου τελικος cl και το παιχνιδι απεδειξε οτι εχει πεταξει στα σκουπιδια οποιαδηποτε λογικη.

    ξεκιναω με ενα συστημα και η κατοχη ειναι στο 25-75%. αλλαζω συστημα... τιποτα.
    βαζω σε καθε 20λεπτο μπονους κατοχης... τιποτα.
    θα μου πεις, μηπως ειχε καλυτερη ομαδα;;
    ναι, ειχε λιγο καλυτερη, αλλα και στον ημιτελικο ο αντιπαλος μου ειχε καλυτερη ομαδα (στο ιδιο επιπεδο του σημερινου), αλλα η κατοχη ηταν 50-50.

    κανεις πια δεν μπορει να καταλαβει τι συμβαινει σε αυτο το παιχνιδι. καμμια λογικη.
    σταματαω να ασχολουμαι.
    θα παιζω μονο τα σκ στις ομοσπονδιες για το χαβαλε.
    Poli3erosMpalas72 and Nikose like this.


    Level: 61 (Server top level)
    Seasons played: 83
    Leagues: 54
    Champions Leagues: 26
    Cups 32
    Trebles 11
    Career started: 5/6/2011

  2. #2
    Newbie
    Join Date
    May 2018
    Posts
    11
    Και η κλασική απάντηση του game: Δεν ήταν η μέρα μας χαχαχα. Εδω χάνουμε από παίχτες με 4.5 μονάδες διάφορα, χάνουμε από παίχτες φαντάσματα, χάνουμε από αντίπαλη ομάδα που παίζει με 10 παίχτες, χάνουμε οτιδήποτε κ να κάνουμε και νικάμε μόνο με αγορά token αχαχαχαχα όλοι το έχουν πάρει χαμπάρι!! Επιλογή του καθενός είναι η συνέχεια αυτού, οπότε κ εμείς έχουμε σταματήσει εδώ και χρόνια να βάζουμε euro και ότι κάνει, εξάλλου όλα είναι εφέ (προπόνηση, ηθικά, online στο game, κατάσταση κλπ) Έχω ξεχάσει να φανταστείς να φτιάξω την ομάδα την είχα πεθάνει στην προπόνηση, νίκησα τον πρώτο κ δεν ήμουν online αλλά ήταν αυτός. Σε μια άλλη ομάδα ενός φίλου όλοι οι παίχτες ήταν σε διαφορετικές θέσεις, πεσμένα ηθικά και νίκησε 2:1 με τερματοφυλακα-mc και επιθετικό-dc αχαχαχαχα
    Last edited by Litsa; 05-25-2018 at 11:28 AM.

  3. #3
    Rookie
    Join Date
    Jun 2017
    Posts
    89
    Κι εγώ τα ίδια φίλε μου. Τέλος το παιχνιδάκι. Θα παίζω μόνο ομοσπονδίες για τη φάση και αν. Λοιπόν ας πω κι εγώ το ευτράπελό μου. Παίζω τελικό με έναν λιγότερο χειρότερο με ελαφρύ μπόνους κατοχής υπέρ μου. Τελικό αποτέλεσμα 3-3 στην κανονική διάρκεια, όπου τα γκολ έμπαιναν όπως να ναι όπως όλοι γνωρίζουμε σε τέτοιες περιπτώσεις. Απλά είχε προαποφασιστεί το αποτέλεσμα και ό,τι και να έκανα μία έβαζα μία έτρωγα... (τέλος πάντων δεν είναι εκεί το θέμα μου). Πάμε στα πέναλτυ λοιπόν με τα πολλά. Αυτός ο έρμος, έχει έναν παίχτη με ειδική ικανότητα, "σπεσιαλίστας στα πέναλτυ". Ε, ΑΥΤΟΣ ΤΟ ΧΑΣΕ! χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα
    Last edited by Poli3erosMpalas72; 05-25-2018 at 03:53 PM.

  4. #4
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    Αυτή η σεζόν ήταν λίγο πιο παλαβή (από τι προηγούμενες χαχα).
    Ιδίως σε αυτό που λέει ο Αλεξ με το θέμα κατοχής.
    Δεν είναι ότι η κατοχή δεν συνάδει με τα σουτ των ομάδων (αυτό είναι παλιά ιστορία) αλλά αρκετές φορές είδα ότι δεν αντικατόπτριζε καν τις ποιότητες των δύο ομάδων.
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

  5. #5
    Dreamer gkassimis's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Location
    Greece
    Posts
    433
    παιζω φιλικο και βαζω ρεζερβες. ο αντιπαλος μου φιλαρακι απο ομοσπονδιες 20% πανω. βαζει γκολ στο 20 ενας πιτσιρικας που θελω να τον σπρωξω για διαπραγματευσεις και του αλλαζω θεση και τον βαζω τερμα μην γινει καμια στραβη και βγει man of the match παρει σε ποιοτητα αντι για ικανοτητα. στο ημιχρονο μια και ειμουν 2-0 τος βαζω ολους στα ακρα για να χασω ή εστω να φαω γκολ γιατι ο τυπος παρολο που τον ειχαα τερμα δεν ετρωγε γκολ και ηταν ο κορυφαιος μεχρι τοτε. ληγει 2-1, ο τυπας βγηκε παικτης του αγωνα και πηρε αστερι και εεγω να βριζω. και ξαναπαιζω στο καπακι με τον ιδιο και τρωω 7 που ηταν και το φυσιολογικο. τι να πεις?
    Kyparissia FC
    Level 35
    28 Champions, 15 Champions League, 15 Cups, 2 Super Cup

  6. #6
    Apprentice Fcgrfr's Avatar
    Join Date
    Feb 2016
    Posts
    277
    για τις αλλαγές που έγιναν κ τα περίεργα που συμβαίνουν αυτή τη σεζον ενα από τα καλύτερα σχόλια που διάβασα στο αγγλικό φόρουμ: "όταν βρεις ενα φίδι στο σπίτι σου προσπαθείς να το σκοτώσεις κ όχι να γκρεμίσεις το σπίτι" αυτό έκαναν στη νορντεους διάλεξαν να γκρεμίσουν το σπίτι...

  7. #7
    Pro
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    833
    Quote Originally Posted by Alexinho View Post
    μολις τελειωσε ο πιθανοτατα τελευταιος μου τελικος cl και το παιχνιδι απεδειξε οτι εχει πεταξει στα σκουπιδια οποιαδηποτε λογικη.

    ξεκιναω με ενα συστημα και η κατοχη ειναι στο 25-75%. αλλαζω συστημα... τιποτα.
    βαζω σε καθε 20λεπτο μπονους κατοχης... τιποτα.
    θα μου πεις, μηπως ειχε καλυτερη ομαδα;;
    ναι, ειχε λιγο καλυτερη, αλλα και στον ημιτελικο ο αντιπαλος μου ειχε καλυτερη ομαδα (στο ιδιο επιπεδο του σημερινου), αλλα η κατοχη ηταν 50-50.

    κανεις πια δεν μπορει να καταλαβει τι συμβαινει σε αυτο το παιχνιδι. καμμια λογικη.
    σταματαω να ασχολουμαι.
    θα παιζω μονο τα σκ στις ομοσπονδιες για το χαβαλε.
    Mπα..φιλε Alex.....το πιθανοτερο ειναι να μην εισαι καλος μανατζερ.

    Edit....Χρονια περιμενα να στο γυρισω πισω το σχόλιο. !!!!!!!!! Χαχαχαχαχαχ
    Oι παικτες μας δεν ειχαν κινητρο. Οι αντιπαλοι ηθελαν περισσοτερο τη νικη. . (Σχολιο βοηθου μετα απο νικη με 4-0) Η μαγεια των προγραμματιστων του T11.

  8. #8
    Apprentice
    Join Date
    Oct 2016
    Posts
    194
    Quote Originally Posted by Nikose View Post
    Mπα..φιλε Alex.....το πιθανοτερο ειναι να μην εισαι καλος μανατζερ.

    Edit....Χρονια περιμενα να στο γυρισω πισω το σχόλιο. !!!!!!!!! Χαχαχαχαχαχ
    χαχαχαχαχαχα Θεος