Page 2 of 5 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 11 to 20 of 48
Like Tree53Likes

Thread: Διαγωνισμός Σεζόν 107 - ΔΙΕΘΝΕΣ ΚΥΠΕΛΛΟ

  1. #11
    Rookie crisgr's Avatar
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    148
    Λόγω έλλειψης ελεύθερου χρόνου, κορεσμού με το παιχνίδι και Παγκοσμίου Κυπέλλου, μείναμε σεζόν.
    Τη σεζόν που πέρασε βγήκαμε 13οι στο πρωτάθλημα (ο σκοπός ήταν να βγούμε το πολύ 12οι), στο Τσάμπιονς Λιγκ φτάσαμε στα προημιτελικά (σε πιο πάνω επίπεδο), ενώ με λίγη τύχη θα ήμασταν στα ημιτελικά, ενώ στο κύπελλο το αντίο το είπαμε στους 32.

    Νέα σεζόν, επίπεδο 66.
    Για το πρω θα δούμε, λόγω δουλειάς και μουντιάλ, θα πάμε σε ό,τι να ναι σεζόν.
    Στο κύπελλο όσο πάει.

    Στις Εθνικές και τις 2 φορές είπαμε αντίο στους "16", δεν είχαμε καταφέρει να είμαστε παρόντες στο νοκ-άουτ καμιά φορά και αποκλειστήκαμε και τις 2 φορές στα πέναλτι...
    nikolgiorgos likes this.

  2. #12
    Rookie crisgr's Avatar
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    148
    Quote Originally Posted by nikolgiorgos View Post
    Καλημέρα και καλή σεζόν
    3η και τελευταία φάση του παγκόσμιου κύπελλου οπότε και αυτή η σεζόν είναι αφιερωμένη εκεί.

    Γράψτε ότι θέλετε για την κύρια σας ομάδα ή τι γκρουπ της Ομοσπονδίας αλλά κυρίως πως προχωράτε με την Εθνική σας ομάδα.

    Πως πήγε ο 1ος κύκλος του μουντιάλ και πως ο 2ος ?

    Το έπαθλο θα είναι αυτή τη φορά μια φανέλα χώρας (υπάρχει διαθέσιμη και η Βραζιλία)
    Attachment 104652

    Ο νικητής του διαγωνισμού βγαίνει από κλήρωση. Λίγο πριν το τέλος της σεζόν μοιράζονται νούμερα στους συμμετέχοντες (από το 1 μέχρι το 49).
    Σύμφωνα λοιπόν με την κλήρωση του ΛΟΤΤΟ του τελευταίου Σαββάτου της σεζόν, ο κάτοχος του πρώτου (κατά σειρά κλήρωσης) νούμερου του ΛΟΤΤΟ είναι ο νικητής!


    Εγχειρίδιο βοηθειών:

    Εδώ μπορείτε να δείτε πως μπορείτε να εγγραφείτε στο φόρουμ !
    https://forum.topeleven.com/%CE%95%C...op-eleven.html

    Εδώ μπορείτε να δείτε πως μπορείτε να ανεβάσετε μια φώτο !
    https://forum.topeleven.com/%CE%95%C...%B1%CF%82.html
    Γιώργο, δεν είναι πολύ σχετικό με το thread, αλλά ξέρεις αν τυχόν βάλουν από τη Nordeus και τη φανέλα της Εθνικής Ελλάδος;
    Μόνο την 1η φορά είχαμε την ευκαιρία να τη διεκδικήσουμε, αλλά έστω και με 30Τ δεν είναι κακό να την έχουμε στη συλλογή μας!
    Και - γιατί όχι; - να τη φοράμε κιόλας!!!
    Απλώς βλέπω ότι βάζουν φανέλες μόνο όσων Εθνικών συμμετέχουν στο Μουντιάλ, γι' αυτό ρωτάω.
    Συγγνώμη που ρώτησα εδώ, απλώς επειδή είδα ότι υπάρχουν φανέλες Εθνικών ομάδων ως δώρα...

  3. #13
    Famous Ποσιδονας's Avatar
    Join Date
    Oct 2015
    Posts
    1,938
    Ρώτησα εγώ για αυτό και μου είπαν (ένας adm στο αγγλικό φόρουμ) ότι το σκέφτονται πως θα μπουν οι φανέλες.
    Υποθέτω δεν είναι απλό το πράγμα, να βάλουν πχ 300-400 φανέλες και σήματα στο κατάστημα του συλλόγου.
    Λογικά πάνως θα γίνει αφού τελειώσει το Διεθνές κύπελλο.
    crisgr likes this.

  4. #14
    VIP Nick Lizas's Avatar
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    1,375
    Quote Originally Posted by nikolgiorgos View Post
    Ωραίος !
    κανάν 20άρη παίκτη δεν είχε ?
    οχι εικοσαρη εχω στις αλλες εθνικες αλλα αυτους τους διαλεξα λογω μεγαλης αποδοσης
    βγαζανε συνεχεια 8,9

  5. #15
    Dreamer gkassimis's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Location
    Greece
    Posts
    433
    λοιπον η σεζον που τελειωσε ηταν καλη μεν καθως συνδιαστηκε με τρεμπλ (5ο σερι) και ενα μουντιαλ, αλλα χασαμε το 2ο μουντιαλ καθως και το 50-0-0 (εκανα 48-0-2). ξεκινησα με 2 ηττες στους ομιλους του τσουλου οποτε πηρα το μυνημα να αλλαξω συστημα και τρεχω ενα σερι 45 νικων. στοχος το πολυποθητο 50-0-0 και το τελευταιο μουντιαλ να παρω 3 παικτακια που λιγουρευομαι
    dsio and nikolgiorgos like this.
    Kyparissia FC
    Level 35
    28 Champions, 15 Champions League, 15 Cups, 2 Super Cup

  6. #16
    Rookie
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    76
    Quote Originally Posted by crisgr View Post
    Λόγω έλλειψης ελεύθερου χρόνου, κορεσμού με το παιχνίδι και Παγκοσμίου Κυπέλλου, μείναμε σεζόν.
    Τη σεζόν που πέρασε βγήκαμε 13οι στο πρωτάθλημα (ο σκοπός ήταν να βγούμε το πολύ 12οι), στο Τσάμπιονς Λιγκ φτάσαμε στα προημιτελικά (σε πιο πάνω επίπεδο), ενώ με λίγη τύχη θα ήμασταν στα ημιτελικά, ενώ στο κύπελλο το αντίο το είπαμε στους 32.

    Νέα σεζόν, επίπεδο 66.
    Για το πρω θα δούμε, λόγω δουλειάς και μουντιάλ, θα πάμε σε ό,τι να ναι σεζόν.
    Στο κύπελλο όσο πάει.

    Στις Εθνικές και τις 2 φορές είπαμε αντίο στους "16", δεν είχαμε καταφέρει να είμαστε παρόντες στο νοκ-άουτ καμιά φορά και αποκλειστήκαμε και τις 2 φορές στα πέναλτι...
    Σαν να περιεγραψες την προηγουμενη σεζον μου πραγματικα, 13ος επιτηδες , στο Τσλ για λιγο εχασα 8αδα και κυπελλο εκτος απο τους 32... και το κορυφαιο; και εγω επιπεδο 66 ειμαι. Πραγματικα δεν εχω να πω κατι αλλο για περυσι.

    Φετος ομως με 111% παω ολοταχως για πρωταθλημα καθως ημουν τυχερος και το συστημα δεν με εβαλε μαυτους που με βαζει παντα. Καλη σεζον σε ολους!
    nikolgiorgos and crisgr like this.

  7. #17
    Dreamer gkassimis's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Location
    Greece
    Posts
    433
    Quote Originally Posted by t4sos View Post
    Σαν να περιεγραψες την προηγουμενη σεζον μου πραγματικα, 13ος επιτηδες , στο Τσλ για λιγο εχασα 8αδα και κυπελλο εκτος απο τους 32... και το κορυφαιο; και εγω επιπεδο 66 ειμαι. Πραγματικα δεν εχω να πω κατι αλλο για περυσι.

    Φετος ομως με 111% παω ολοταχως για πρωταθλημα καθως ημουν τυχερος και το συστημα δεν με εβαλε μαυτους που με βαζει παντα. Καλη σεζον σε ολους!
    μια και κανεις αναφορα στο τανκινγκ και στην συνολικη σου πορεια σε κυπελο και τσουλου, να πω και εγω την προσωπικη μου εμπειρια και για πιο λογο σταματησα το τανκινγκ. εκανα για 2 σεζον πριν αρκετο καιρο. δεν ειδα κανενα απολυτος οφελος. την πηγα την πρωτη χρονια την ομαδα στο 140% και την δευτερη στο 160%. σε ολες τις διοργανωσεις, πρωταθλημα-κυπελο-τσουλου, ειχα κανα 2 στα ιδια με μενα ή και περισσοτερο. αρα δεν ειμουν σε καμια περιπτωση το απολυτο φαβορι. πατωσα σε ολες τις διοργανωσεις γιατι ειδα οτι η φορμα παιζει ρολο, οταν εχανα στους αγωνες για το πρωταθλημα, δεν μπορουσα να κερδισω στις αλλες 2 διοργανωσεις πολυ πιο αδυναμες. αυτο ειναι κατι που το διαπιστωσα στην πορεια οταν βρεθηκα αντιμετωπος με ομαδες που εκαναν τανκινγκ. πχ στις 2 απο τις 3 τελευταιες μου σεζον εχω παρει το πρωταθλημα με το απολυτο 26 νικων. καποιες απο τις ομαδες που εκαναν τανκινγκ κι ηταν 20-30% πιο δυνατες, προσπαθησαν να μου χαλασουν το απολυτο παιζοντας κανονικα. τις κερδισα. στις ομοσπονδιες επισης πιο το οφελος να πας την ομαδα σου στο θεο?με αντιστοιχες ομαδες θα σε βαλει. για μενα μονο 2 λογοι υπαρχουν για τανκινγκ. 1)αν φτιαχνεις μεταλλαγμενους, 2)αν καβατζωνεις τα πρασινα χωρις να τα δινεις στην ομαδα και να πας αρχη της επομενης σεζον να παρεις 18χρονους 5στερους να τους πας με την μια 7στερους. οτι αλλο κανεις, ειναι χαμενη σεζον
    Kyparissia FC
    Level 35
    28 Champions, 15 Champions League, 15 Cups, 2 Super Cup

  8. #18
    Famous Ποσιδονας's Avatar
    Join Date
    Oct 2015
    Posts
    1,938
    και ένας τρίτος λόγος
    Αν βαρέθηκες να παίζεις ή θέλεις να κάνεις διάλειμα

  9. #19
    Newbie
    Join Date
    Jun 2018
    Posts
    1
    Καλησπέρα μετά από καιρό και εγώ ξαναρχίζω δυναμικά το παιχνίδι. Στο παγκόσμιο εχω φτιάξει μια πολύ δυνατή ομάδα 110% ενώ στην ομαδα μου DARK LIONS FC πηγαίνω φουλ για το triple crown .
    KingAzteka and nikolgiorgos like this.

  10. #20
    Newbie
    Join Date
    Jun 2018
    Posts
    3
    Καλησπέρα! Την περασμένη σεζόν (την πρωτη μετα την επιστροφη μου) καταφερα να προκριθω στο Champions League με 2 τρόπους. Πρώτον μέσω της κατάκτησης της 4ης θεσης στο πρωτάθλημα αλλά και την κατάκτηση του Super League! Στο κύπελλο αποκλείστηκα νωρίς και στο παγκόσμιο έφτασα μεχρι τα προημιτελικά. Για το 3ο μέρος εχω ομάδα 112,7%! Ευχαριστω για το χρονο σας!
    nikolgiorgos likes this.

Page 2 of 5 FirstFirst 1234 ... LastLast