Results 1 to 6 of 6

Thread: The Lord Of The Trolls

  1. #1
    Pro
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    833

    The Lord Of The Trolls

    Παίζω με μια 3στερη ομάδα στο κύπελλο. Ο GK της 2στερος. Εγώ λίγο παραπάνω από 6στερος.
    Ερχόμαστε 2-2. Ο δικός μου 7στερος GK στο 5.4 Δε θα σταθώ στο αποτέλεσμα. Εύκολα η δύσκολα θα περάσουμε. Το θέμα μου είναι άλλο. Ο αντιπαλος 2στερος GK. 8 αποκρούσεις και τελικη βαθμολογία 9.4 απέναντι στους 7στερους επιθετικούς μου. Παίζω το game πάνω από 5 χρόνια και ποτέ δεν είχα τέρμα να κάνει 8 αποκρουσεις η να φεύγει από το ματς με σχεδόν 10. Τι ακριβώς κερδίζει η Ν με αυτά τα στραβά αποτελέσματα εκτός από το να εξοργίζει τους πελάτες της; Αλήθεια δε βρίσκω λόγο να συνεχίζεται αυτός ο παραλογισμός.
    Last edited by Nikose; 07-27-2018 at 11:11 PM.
    Oι παικτες μας δεν ειχαν κινητρο. Οι αντιπαλοι ηθελαν περισσοτερο τη νικη. . (Σχολιο βοηθου μετα απο νικη με 4-0) Η μαγεια των προγραμματιστων του T11.

  2. #2
    Pro
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    833
    παίζουμε κύπελλο με αντιπάλους μια κατηγορία πάνω. παίζουμε cl με αντιπάλους μια κατηγορία πάνω. ((αποκλείστηκαμε ήδη στο κυπελο από τους 32) παίζουμε ομοσπονδίες, οι αντίπαλοι 20% πάνω... είμαστε μόνιμα οι μαλακες της παρέας.
    Last edited by Nikose; 07-27-2018 at 11:11 PM.
    Oι παικτες μας δεν ειχαν κινητρο. Οι αντιπαλοι ηθελαν περισσοτερο τη νικη. . (Σχολιο βοηθου μετα απο νικη με 4-0) Η μαγεια των προγραμματιστων του T11.

  3. #3
    Apprentice Fcgrfr's Avatar
    Join Date
    Feb 2016
    Posts
    277
    Η μηχανή μπορεί να σε παίζει κόντρα ανεξάρτητα από την διαφορά ποιότητας του αντιπάλου, ότι κ να κάνεις σε τέτοιες περιπτώσεις είσαι χαμένος...η πορεία σου έχει
    προ αποφασιστεί τα στατιστικά ειναι διακοσμητικό στοιχείο σε αυτά τα παιχνίδια

  4. #4
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    παίζουμε κύπελλο με αντιπάλους μια κατηγορία πάνω. παίζουμε cl με αντιπάλους μια κατηγορία πάνω
    Τι επίπεδο είσαι @Nikose ?
    Στα ψηλά σφίγγει το πράμα
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

  5. #5
    Pro
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    833
    32 είμαι. Τη μια σεζόν παίζω με ίδια κατηγορία, την επόμενη σε όλες τις διοργανώσεις παίζω με μια κατηγορία πάνω. Από την 26 κατηγορία αυτό συμβαίνει. Μια μια πάει. Και πιο παλιά συνέβαινε αλλά περιστασιακά. Τώρα πια είναι στάνταρακι. Όταν πάμε κατηγορία 60 τι θα συμβαίνει δλδ ρε Νικολογιωργο;
    Last edited by Nikose; 07-28-2018 at 07:57 AM.
    Oι παικτες μας δεν ειχαν κινητρο. Οι αντιπαλοι ηθελαν περισσοτερο τη νικη. . (Σχολιο βοηθου μετα απο νικη με 4-0) Η μαγεια των προγραμματιστων του T11.

  6. #6
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    χμμ, όχι, στο 32 lv δεν πρέπει να συμβαίνει αυτό
    Διάβασε και μελέτησε εδώ
    https://forum.topeleven.com/%CE%93%C...op-eleven.html

    να ρίχνεις την ποιότητα σου για να αποφεύγεις τους +1 lv.

    Αν φτάσεις στο lv60, θα τους έχεις όλους από κάτω , υπομονή χαχα
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html