Results 1 to 10 of 10

Thread: Βγηκα... 11ος και ανεβηκα επιπεδο...

  1. #1
    Rookie
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    76

    Βγηκα... 11ος και ανεβηκα επιπεδο...

    Παιδια ενταξει εγω ηξερα 9ος και το πολυ 10ος ανεβαινουν, εχασα ολη την χρονια και βλεπω οτι σαν 11ος ανεβηκα, εγω φταιω να το παρατησω τωρα; και ναι δεν το περιμενα και οτι και 11ος θα με ανεβασει..

  2. #2
    Rookie divinitygr's Avatar
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    73
    τι λεβελ εισαι ?

  3. #3
    Rookie
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    76
    68 πλεον.

  4. #4
    Rookie divinitygr's Avatar
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    73
    στα μεγαλα λεβελ δεν εχουν κοσμο και συμπληρωνουν τα πρωταθληματα οπως μπορουν. εισαι απ τους ατυχους, πρωτη φορα ομως το βλεπω να γινετε

  5. #5
    Rookie
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    76
    Ηξερα οτι μεχρι 10ος μπορει να ανεβασει... αλλα τωρα εχω παθει ΣΟΚ γιατι καταστραφηκε ολο το πλανο που ειχα ετοιμασει... ξανα απο την αρχη παλι...

  6. #6
    VIP Nick Lizas's Avatar
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    1,375
    Quote Originally Posted by divinitygr View Post
    στα μεγαλα λεβελ δεν εχουν κοσμο και συμπληρωνουν τα πρωταθληματα οπως μπορουν. εισαι απ τους ατυχους, πρωτη φορα ομως το βλεπω να γινετε
    εγω ειμαι 58 λεβελ απο το 52 και μετα ολο με ανεβαζει τελευταια φορα πριν 2 σαιζον ειχα τερματισει
    τελευταιος αλλα παλι με ανεβασε απο τοτε αυτο που κανω ειναι να μαζευω οσα πιο πολλα πρασινα μπορω
    οταν περασω τα χιλια την επομενη σαιζον και να με ανεβασει φτιαχνω την ομαδα και παιρνω το πρωταθλημα

  7. #7
    Addicted Tesla's Avatar
    Join Date
    Jun 2016
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    640
    Quote Originally Posted by t4sos View Post
    Ηξερα οτι μεχρι 10ος μπορει να ανεβασει... αλλα τωρα εχω παθει ΣΟΚ γιατι καταστραφηκε ολο το πλανο που ειχα ετοιμασει... ξανα απο την αρχη παλι...
    Δεν έχει σημασία. Μπορεί να βγεις τελευταίος αλλά και πάλι να σε ανεβάσουν, ειδικά σε αυτό το λέβελ που βρίσκεσαι!
    In Tesla FC's club we fight for glory in our fields. Our mission is a wealthy, yet promising team,
    that spreads its ideas beyond the horizon and leads our spirit to the victory.

    • A.E.K. FC
      | seasons 01 -> 37 |

    • Tesla F.C.
      | seasons 38 -> 67 |

    • Dragons F.C.
      | seasons 68 -> 75 |

  8. #8
    Rookie
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    76
    Ενταξει αν ειναι να βγαινω τελευταιος και να περναω δεν εχει νοημα να ξαναστησω την ομαδα να χανει , την αφηνω στο αυτοματο..

  9. #9
    Famous Ποσιδονας's Avatar
    Join Date
    Oct 2015
    Posts
    1,937
    έτσι είναι
    Σε αυτά τα επίπεδα απλά παίζεις και ότι βγει.

  10. #10
    Newbie
    Join Date
    Sep 2016
    Posts
    13
    η ποιοτητα σου ηταν μεγαλη μαλλον
    .δεν αρκει να βγεις κατω απο την 8αδα.
    πιο παλια ειχα πολυ μεγαλη ποιοτητα και ενω πχ,ημουν 30 επιπεδο στο πρωταθλημα επαιζα με αντιπαλους 31 επιπεδο.
    οι κυνηγοι που μου εβγαζε να αγορασω ηταν 32 επιπεδο.