Results 1 to 4 of 4

Thread: Προετοιμασία για την επόμενη σαιζόν- μεταγραφές

  1. #1
    Apprentice
    Join Date
    Sep 2018
    Posts
    244

    Προετοιμασία για την επόμενη σαιζόν- μεταγραφές

    Καλησπέρα παίδες!
    Μετά από μια σαρωτική σαιζόν μπαίνω στη διαδικασία για την προετοιμασία της επόμενης. Είμαι μάνατζερ lvl 2 και από αύριο- μεθαύριο lvl3. Στόχος για την νέα σαιζόν το τσου-λου και η 4η θέση στο πρωτάθλημα τουλάχιστον. Έβαλα λοιπόν για πούλημα όλη τη δευτεραντζα που είχα.καποιους 3,5στερους μικρούς που έπιαναν κανένα μυριο τους έβαλα και τους πούλησα και αυτούς. Έμεινα λοιπόν με τη βασική μου ενδεκάδα και κάνα δύο άλλους καθώς και τα σαπακια (2στερους βετερανους) που τους κραταω για να πιάνω το 10% κάθε μέρα. Αυτή τη στιγμή το ταμείο γράφει 10μυρια και έχω 75 rest packs.
    το βασικό σχήμα είναι 4-5-1v και οι παίχτες από 4στεροι έως 5στεροι και 6στερο τερμα. Εδώ να σημειωθεί ότι είμαι f2p.
    Οι παίκτες που είχα επενδύσει είναι οι
    1)Aml-ml 5+* 22y most mvps top scorer
    2) amr-mr 5* 22y 2nd most mvps
    3) st 4* one on one 19y ποτέ σκοράρει πότε όχι
    4 ) mc 4* foul spec 20y πολύ καλός μου βγήκε στην πορεία
    5) dc 5στερος 20y
    6) dc-dl 4* spec τείχος 20y
    7) dlml 5* παπουδι
    8) dmc 5* 23y

    Τι προτείνετε να κάνω Στις μεταγραφές τη Δευτέρα πρωί; υπόψιν ότι οι παίχτες δεν έχουν χάσει ακόμα αστέρι

  2. #2
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    Εδώ
    https://forum.topeleven.com/%CE%93%C...-eleven-4.html
    γράφω πως γίνονται οι διοργανώσεις του ΤΕ.
    Τελευταία μέρα, κατεβάζουμε ποιότητα για πιο εύκολες κληρώσεις
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

  3. #3
    Apprentice
    Join Date
    Sep 2018
    Posts
    244
    κάπως έτσι είμαι αυτή τη στιγμή. αν θέλετε μπορείτε να μεταφέρετε το thread στην παρουσίαση ομάδων.

    Προετοιμασία για την επόμενη σαιζόν- μεταγραφές-1.jpgΠροετοιμασία για την επόμενη σαιζόν- μεταγραφές-2.jpg

    και αυτοί είναι οι πολυτιμότεροι παίχτες μου

    Προετοιμασία για την επόμενη σαιζόν- μεταγραφές-papou.jpgΠροετοιμασία για την επόμενη σαιζόν- μεταγραφές-nillson.jpgΠροετοιμασία για την επόμενη σαιζόν- μεταγραφές-aposkitis.jpg

    αξίζει να επενδύσω περαιτέρω σε αυτούς?από μεταγραφές τι προτείνετε?

  4. #4
    Apprentice
    Join Date
    Sep 2018
    Posts
    244
    Τελικά αποφάσισα να αγοράσω έναν νέο επιθετικό για επένδυση και πήρα αυτόν εδώ με 10Τ και 3,82Μ για μάνατζερ 3.

    Προετοιμασία για την επόμενη σαιζόν- μεταγραφές-1.jpg

    στα stats του, έλεγε ότι είχε παίξει περίπου τριάντα αγώνες με μέσο όρο ένα γκολ ανά αγώνα
    Last edited by mkouk; 09-17-2018 at 11:34 AM. Reason: extra info