Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 16
Like Tree8Likes

Thread: Eνα γραμμα στο support.

  1. #1
    Pro
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    833

    Eνα γραμμα στο support.

    Εστειλα ενα γραμμα στο suport σημερα. Ε..δε γινοταν...η κατασταση εχει ξεφυγει πια. Εχω κληρωθει για πολλοστη φορα με αντιπαλους 10%πανω. Συγχωρηστε τα ασχημα αγγλικα μου, δεν τα εχω σπουδασει, οτι εχω μαθει απο το διαβασμα εγχειριδιων απο μηχανες πολεμικων πλοιων. Ελπιζω να το πιασετε το νοημα, κι εσεις και αυτοι.

    Eνα γραμμα στο support.-screenshot_5.jpg
    Eνα γραμμα στο support.-screenshot_6.jpg
    gkassimis likes this.
    Oι παικτες μας δεν ειχαν κινητρο. Οι αντιπαλοι ηθελαν περισσοτερο τη νικη. . (Σχολιο βοηθου μετα απο νικη με 4-0) Η μαγεια των προγραμματιστων του T11.

  2. #2
    Dreamer gkassimis's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Location
    Greece
    Posts
    433
    επειδη εχω και εγω σοβαρο θεμα και μαλιστα και στις 3 διοργανωσεις εχω ομαδες μεχρι και 30% πανω, νομιζω οτι θα πρεπει να μπει ενα οριο με τις δυναμικοτητες που κληρώνονται οι ομαδες. νομιζω οτι ενα 10% μεγιστο παλεύετε. το παραπανω ομως ειναι αδικια. θα πρεπει να υπαρχει ισοροπια και ανταγωνισμος ωστε να εναι το παιχνιδι ενδιαφερον. αν καποιος κανει μεταγραφες και εχει καβατζα πρασινα και δυναμωσει μετα την κληρωση, ειναι κατι που δεν μπορουμε να κανουμε κατι. αλλα να γινονται απο την αρχη κληρωσεις με τετειες διαφορες, σε ξενερωνει
    Kyparissia FC
    Level 35
    28 Champions, 15 Champions League, 15 Cups, 2 Super Cup

  3. #3
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    10% αλλά ίδιο level ή πιο πάνω ?
    που στο πρω ή και στα άλλα ?
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

  4. #4
    Apprentice
    Join Date
    Sep 2018
    Posts
    244
    εγώ πάντως ακολούθησα την τακτική (υπάρχει σχετικό post) της πώλησης όλης της ομάδας, εκτός από τους μικρούς που είχα επενδύσει. Η ποιότητα της ομάδας έπεσε την τελευταία ημέρα στο 50%, ενώ αναγκάστηκα να αγοράσω και παίκτη για να πουλήσω τον τελευταίο (αγόρασα παίκτη τρίστερο για να πουλήσω τετράστερο). Το αποτέλεσμα, να κληρωθώ σε όλες τις διοργανώσεις με αστείους (τουλάχιστον φαινομενικά) αντιπάλους. Αν λάβουμε υπόψιν ότι την τελευταία ημέρα τελείωσα με 50% ποιότητα, όλοι μου οι αντίπαλοι στο πρω έχουν το 3 μπροστά στην ποιότητά τους, ίσως να υπάρχει και ένας με 41-42%. Σήμερα, μετά την πρώτη αγωνιστική, μόλις το τσέκαρα πριν καμιά ώρα είναι όλοι ακόμα στο ίδιο. Κάπως έτσι και στο CL, ο μέγιστος είναι γύρω στο 50%. Στο κύπελλο μια από τα ίδια, ο μεγαλύτερος είναι 67% και τον αντιμετωπίζω αύριο!.
    Πλέον εγώ είμαι γύρω στο 75% χωρίς να έχω ξοδέψει πράσινα για να ανεβάσω ακόμα αστέρια, έδωσα μόνο θέσεις και ειδικές. Στην επόμενη σεζόν, ίσως είναι διαφορετικά, γιατί φέτος αγόρασα 4 επιπλέον 18χρονους οπότε δύσκολα θα ρίξω πολύ την ποιότητα. Μακράν η πιο εύκολη κλήρωση που είχα μέχρι τώρα.
    Lvl 4 manager, ισως να φταίει και αυτό.
    Mr Dosohos® likes this.

  5. #5
    Apprentice
    Join Date
    Sep 2018
    Posts
    244
    Επίσης αυτό που μου κάνει εντύπωση στην φετινή σεζόν, είναι ότι

    1) έχει αλλάξει η ώρα του condition rest (φαίνεται να έχει πάει μια ώρα μπροστά)
    2) και πιο σημαντικό, σχεδόν όλα τα διπλά μου παιχνίδια έχουν προγραμματιστεί μέχρι στιγμής πρωί με διαφορά ενός rest, (έλεος δηλαδή) πράγμα που σημαίνει ότι μάλλον πρέπει να ξοδεύω πράσινα για να παίζει το βασικό σχήμα.

  6. #6
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    δεν χρειάζεται να σπαταλάς πράσινα.
    Αν είναι εύκολη η κλήρωση στο πρω, αγοράζεις με 1 τοκεν 6-7 "παλτά" 30άρηδες με 70% ποιότητα και μαζί με 3-4 παίκτες καλούς (που θα ξόδευες ούτως ή άλλως ) τα βγάζεις πέρα.
    mkouk and Mr Dosohos® like this.
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

  7. #7
    Addicted
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    518
    αντιπαλος μου στο τσουλου......σχολια δικα σας.(νικ μην μου πεις οτι ειναι εξαιτιας του υψηλου επιπεδου.)
    Eνα γραμμα στο support.-screenshot_1.jpg
    nikolgiorgos and Mr Dosohos® like this.

  8. #8
    Apprentice
    Join Date
    Sep 2018
    Posts
    244
    καλή ιδέα! τώρα βέβαια είναι το training bonus στη μέση. Πάντως αυτές οι αλλαγές με βγάζουν κάπως από το πρόγραμμα.

  9. #9
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    Quote Originally Posted by Doors FC View Post
    αντιπαλος μου στο τσουλου......σχολια δικα σας.(νικ μην μου πεις οτι ειναι εξαιτιας του υψηλου επιπεδου.)
    ξέρεις τι παίζει από πάνω επίπεδα ?
    Ποιό είναι το μέγιστο ? Αν είναι οι ίδιοι κάθε σεζόν στο πρω κλπ

    * φυσικά παίζει και ρόλο αν είσαι στην κορυφή του σέρβερ.
    Αλλιώς το νορμάλ είναι 1 lv δαφορά (άσχετα την ποιότητα)
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

  10. #10
    Addicted
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    518
    Quote Originally Posted by nikolgiorgos View Post
    ξέρεις τι παίζει από πάνω επίπεδα ?
    Ποιό είναι το μέγιστο ? Αν είναι οι ίδιοι κάθε σεζόν στο πρω κλπ

    * φυσικά παίζει και ρόλο αν είσαι στην κορυφή του σέρβερ.
    Αλλιώς το νορμάλ είναι 1 lv δαφορά (άσχετα την ποιότητα)
    δεν ξερω αλλα δεν παυει να μην ειναι σωστο τετοια διαφορα στην δυναμηκοτητα....

Page 1 of 2 12 LastLast