Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 14
Like Tree6Likes

Thread: νεος διαγωνισμος ομοσπονδιων

  1. #1
    Rookie
    Join Date
    May 2018
    Posts
    67

    νεος διαγωνισμος ομοσπονδιων

    υπαρχει καποιος να μου εξηγησει τι ακριβως θα γινεται με τον νεο διαγωνισμο ομοσπονδιων?

  2. #2
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    θα παίξουμε εναντίον ενός πολύ πο δυνατού bot γκρουπ.
    Κρατάει 7 ημέρες και είναι ανεξάρτητο από τους αγώνες του Σ-Κ.
    Αυτά προς το παρόν, θα δούμε.
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

  3. #3
    Pro
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    833
    Ψιλογελοια τα δωρα του τουρνουα ομοσπονδιων. Σιγα μη καθεσαι να παιζεις ολη μερα καθε μερα ματς για να παρεις 5 πρασινα και 10 τοκενς.
    Mr Dosohos® likes this.
    Oι παικτες μας δεν ειχαν κινητρο. Οι αντιπαλοι ηθελαν περισσοτερο τη νικη. . (Σχολιο βοηθου μετα απο νικη με 4-0) Η μαγεια των προγραμματιστων του T11.

  4. #4
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    μόνο τα δύο τελευταία λένε, με τον παίκτη και το έμβλημα.
    Αλλά είναι αγγούρια.
    Με τους φίλους από το αγγλικό φόρουμ είμαστε στη φάση 5 (τό 'χει πάρει πατριωτικά ο Khris και παίζει αβέρτα).
    Αυτούς τους Stronghold United δεν μπορώ να τους βάλω γκολ με τίποτα.
    Βέβαια είμαστε και 110 - 155% διαφορά
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

  5. #5
    Rookie
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    76
    Εγω με την ομοσπονδια μου ειμαστε στην 4η φαση, αλλα τωρα εχουν ζοριστει οι 4 απο τους 6 και ουσιαστικα κερδιζουμε 2, φανταζομαι οτι θα παλεψουμε για τον 7στερο και μεχρι εκει.
    Mr Dosohos® likes this.

  6. #6
    Apprentice imperium's Avatar
    Join Date
    May 2017
    Location
    Greece
    Posts
    297
    τι φαση?
    ειμαι στον τριτο αντιπαλο και χανω 3-0 απο το 25λεπτο με διαφορα 30% ομαδα.
    σε αλλο προφιλ στον 2ο αντιπαλο κερδιζω 3-0 ,τρωει κοκκινη και το κανει 3-4 και χανω.
    Τι γινεται?

  7. #7
    Apprentice
    Join Date
    Sep 2018
    Posts
    244
    τι να πω και εγώ, είπα να ξεκινήσω για τον παίκτη και το έμβλημα (lol ομάδες γύρω στο 70%) και προς το παρόν έχω περάσει τον πρώτο αντίπαλο μόνος μου, οι άλλοι δεν έχουν μπει καν.
    Στην δεύτερη ομάδα μου, παίζω αγώνες εγώ και ένας άλλος. Τσάμπα τους παίζουμε, τουλάχιστον βγάζεις κανένα πράσινο

  8. #8
    Pro
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    833
    Εχουμε παιξει καμμια 20αρια αγωνες στην 5η φαση . Η Ομοσπονδια μας εχει ομαδουλες λιγο μετα το 6ο αστερι. Αποτελεσμα??? Μια νικη με 1-0, και καμμια 20αρια ηττες με 0 γκολ ενεργητικο. Σουτ μεσο ορο εμεις 4 ανα ματς και 0 γκολ, αυτοι 3 σουτ ανα ματς και συνολο καμμια 50 γκολ. Το τερματισαν αυτη τη φορα. Μ'αρεσει που μερικοι θελετε τον 7αστερο και το εμβλημα.
    Oι παικτες μας δεν ειχαν κινητρο. Οι αντιπαλοι ηθελαν περισσοτερο τη νικη. . (Σχολιο βοηθου μετα απο νικη με 4-0) Η μαγεια των προγραμματιστων του T11.

  9. #9
    Rookie
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    76
    Παιδια ο 5ος αντιπαλος δεν νικιεται , το εχουν κανει υπερβολικα αμυντικο. Στις 40 φορες τον κερδισα 5 και σκοραρα στις 8 δλδ 22 ποντους εχω ναι, δεν μπορεις να μαζεψεις 120.

    Καλο θα ηταν ειτε να μειωσουν τα νουμερα που χρειαζονται πχ σε 80 ειτε να δωσουν ΧΡΟΝΟ, παραπανω ΧΡΟΝΟ

  10. #10
    Famous Ποσιδονας's Avatar
    Join Date
    Oct 2015
    Posts
    1,938
    έδωσαν μια μέρα παραπάνω
    αλλά θέλει καμιά βδομάδα παραπάνω

Page 1 of 2 12 LastLast