Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 22
Like Tree5Likes

Thread: Ζηταω ενεργη ομοσπονδια.

  1. #1
    Pro
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    833

    Ζηταω ενεργη ομοσπονδια.

    Ψαχνω ενεργη ομοσπονδια/ες για τις δυο ομαδες μου που θα μεινουν ορφανες στο τελος της σεζον. Η μια ειναι 107% και η αλλη 123%. Θα ηθελα αν ειναι δυνατον να ειναι σε χρυση τουλαχιστον κατηγορια, αλλα το κυριοτερο??? Να ειναι ενεργη οπως ειπα, ωστε να μπαινουμε μεσα να συζηταμε και να κανουμε χαβαλε.
    Thanks.
    Oι παικτες μας δεν ειχαν κινητρο. Οι αντιπαλοι ηθελαν περισσοτερο τη νικη. . (Σχολιο βοηθου μετα απο νικη με 4-0) Η μαγεια των προγραμματιστων του T11.

  2. #2
    Moderator milpol's Avatar
    Join Date
    Jul 2016
    Location
    Greece
    Posts
    2,023
    Καλημέρα φιλε. Στην ομοσπονδία μας υπάρχει πιθανη αποχώρηση στο τέλος της σεζόν. Δεν ειναι 100% σίγουρο. Είμαστε πλατινένια κατηγορία.

    Πες μου αν ενδιαφέρεσαι για να σου πω όνομα. Αν θες να ρωτήσεις περισσότερα στειλε μου pm .επίσης τι λέβελ εισαι?

    Tiger FC level 1
    Last edited by milpol; 02-18-2019 at 08:38 AM.
    For official in-game help please refer to Top Eleven Support here.
    I upload top eleven content on my YouTube Channel.

  3. #3
    Pro
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    833
    38 ειμαι. Θα ξερουμε για την πιθανη αναχωρηση τουλαχιστον μια ημερα πριν??
    Oι παικτες μας δεν ειχαν κινητρο. Οι αντιπαλοι ηθελαν περισσοτερο τη νικη. . (Σχολιο βοηθου μετα απο νικη με 4-0) Η μαγεια των προγραμματιστων του T11.

  4. #4
    Rookie
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    61
    Σακη μην φευγειςςςςςς γυρισε πισωωωωωωω...
    α ξεχασα,νικο σε λενε...οποτε νικολλλλαααα μην φευγεις γυρισε πισωωωω.....
    Θα αλλαξουν τα πραγματα...θα σου στρωνουν θα σου καθαριζουν θα σου μαγειρευουν μεχρι κ τσιγαρο αναμενο θα σου εχουννννν......χεχε

    Στάλθηκε από το LG-K420 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  5. #5
    Moderator milpol's Avatar
    Join Date
    Jul 2016
    Location
    Greece
    Posts
    2,023
    Quote Originally Posted by Nikose View Post
    38 ειμαι. Θα ξερουμε για την πιθανη αναχωρηση τουλαχιστον μια ημερα πριν??
    Φυσικά. Μπορεί και αυτες τις μερες.

    Tiger FC level 1
    For official in-game help please refer to Top Eleven Support here.
    I upload top eleven content on my YouTube Channel.

  6. #6
    Apprentice imperium's Avatar
    Join Date
    May 2017
    Location
    Greece
    Posts
    297
    Χρυση 1 ειμαι φιλε και θελω να βγαλω μια ομαδα που δεν μπορω να μπω καθολου πλεον.

    https://forum.topeleven.com/%CE%A0%C...F%CE%B1-2.html

  7. #7
    Apprentice
    Join Date
    Oct 2016
    Posts
    194
    Quote Originally Posted by Nikose View Post
    Ψαχνω ενεργη ομοσπονδια/ες για τις δυο ομαδες μου που θα μεινουν ορφανες στο τελος της σεζον. Η μια ειναι 107% και η αλλη 123%. Θα ηθελα αν ειναι δυνατον να ειναι σε χρυση τουλαχιστον κατηγορια, αλλα το κυριοτερο??? Να ειναι ενεργη οπως ειπα, ωστε να μπαινουμε μεσα να συζηταμε και να κανουμε χαβαλε.
    Thanks.
    Αν θες στειλε μου π.μ.. ειμαστε στην πλατινενια πανω απο χρονο και τα 100 τοκεν στανταρ καθε σεζον..απλα ειμαστε 3 ατομα και για τις 6 ομαδες και θελουμε να ειμαστε περισσοτεροι λογω παρεας βγαζοντας καποιος μια ομαδα αρκει καποιος να ειναι ενεργος που εσυ αν και γκρινιαρης ( εισαι..αν ενδιαφερεσαι στειλε μου πμ

  8. #8
    Pro
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    833
    Έλα, φυσικά ενδιαφέρομαι. Μόλις τελειώσει η σεζόν στείλε μου τον κωδικό της ομοσπονδίας να κάνω αίτηση. Τι ομάδες έχετε εσείς παιδιά; Αν είστε εκεί κοντά στα 5 αστέρια δε σας συμφέρει να με βάλετε μέσα να ξέρετε. Θα κληρώνεσται με πιο δυνατές ομάδες.
    Last edited by Nikose; 02-20-2019 at 01:08 AM.

  9. #9
    Rookie
    Join Date
    Jan 2017
    Posts
    90
    Νικοse ..είμαι στην ίδια ομοσπονδία με τον milpol...Top eleven Friends .H αποχώρηση του ενός που σου ανέφερε ο Milpol ειναι οριστική , είτε στο τέλος της σεζόν είτε και τώρα .Είναι 2η ομάδα του και θα κλείσει τον λογαριασμό του, oπότε δεν τον ενδιαφέρουν τα 100 τόκεν.
    Είμαστε πλατινένια εδώ και πανω απο χρόνο κι εμείς και ψάχνουμε ενεργό εννοειται. Είμαστε όλοι ενεργοί και πάντα παρόντες στους αγώνες ,με ρεκορ ομοσπονδίας 60-20-15-2 .
    Οι 3 ομάδες είναι στο 120+- , μία στο 112, και μία στο 102%.Αν ενδιαφέρεσαι πες μου να ξέρουμε , να μην ανεβάσουμε thread .
    milpol likes this.

  10. #10
    Pro
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    833
    Aκομη δεν έχω καταλήξει που θα βάλω την μικρή μου ομαδα., τα χρεπια. (109,2%) .μόλις λάβω κάποια διευκρινιστικα μηνύματα που περιμένω θα σας πω αμέσως. ευχαριστώ πολύ παιδιά.

Page 1 of 3 123 LastLast