Page 3 of 14 FirstFirst 1234513 ... LastLast
Results 21 to 30 of 132
Like Tree135Likes

Thread: Σεζόν 117

  1. #21
    Moderator milpol's Avatar
    Join Date
    Jul 2016
    Location
    Greece
    Posts
    2,023
    Quote Originally Posted by dimakspls1992 View Post
    Μάχη Μεσσι vs Ρόναλντο!!!

    Στάλθηκε από το SM-G390F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Ο Ronaldo ειναι 181% και ο Μέσσι 116%. Στο τελος ξυρίζουν τον γαμπρό. Θα δει αυτος. Θα τον πετύχω προημιτελικά αν πανε ολα καλα.
    For official in-game help please refer to Top Eleven Support here.
    I upload top eleven content on my YouTube Channel.

  2. #22
    Rookie
    Join Date
    Feb 2019
    Posts
    63
    Στο κύπελλο και στο Cl δεν σε βλέπω ρε γμτ. Μακάρι να είμαστε στο πρωτάθλημα μαζί να τους κάνουμε όπα.

    Για τους μικρούς που λες η σκέψη μου λέει ότι τους παίρνω με 1-2 m με ένα Τ τους αναπτύσσω free με λίγα rests μέχρι να καταλάβω αν είναι ft και αν είναι και τους χρειάζομαι τους αναπτύσσω. Αν είναι χαμηλής κλάσης τους προπονώ με την υπόλοιπη ομάδα και μόνους τους με το auto restore health και όποτε χρειάζομαι χρήματα τους πουλάω (συνήθως βγάζω 300 - 500 χιλιάρικα σε κανένα δεκαπενθήμερο από τον καθένα έτσι για να έχω να κινούμαι.

    Είμαι λάθος; Δεν θα σπρώξω rests πραγματικά εκτός αν δω κάποιον να ξεχωρίζει στις προπονήσεις και τον μπουστάρω και αν έχει και καλή απόδοση στα ματς τον τουμπανιάζω κι όλας.

    Είμαι λάθος;
    milpol likes this.

  3. #23
    Moderator milpol's Avatar
    Join Date
    Jul 2016
    Location
    Greece
    Posts
    2,023
    Δεν εισαι λάθος απλα απορώ πως έχεις χρήματα. Προτιμαω να εχω ft στην αρχική ενδεκάδα παρα ρεζερβες ούτε εγω σε ειδα σε cl και κυπελλο.

    Αν θες (και οποιος αλλος θελει) θα με βρείτε εδω :
    https://m.facebook.com/tigrhs.tigrou...&source=result
    For official in-game help please refer to Top Eleven Support here.
    I upload top eleven content on my YouTube Channel.

  4. #24
    Addicted
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    518
    Σεζόν 117-screenshot_3.jpg
    απλα γελαω με τα τρολ αποτελεσματα.
    ιδια ομαδα την προηγουμενη σεζον 2ος στο πρωταθλημα 3ος τσουλου.

  5. #25
    Rookie
    Join Date
    Mar 2019
    Posts
    59
    Το ft τι είναι free ttransfers?

    Στάλθηκε από το SM-G390F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  6. #26
    Moderator milpol's Avatar
    Join Date
    Jul 2016
    Location
    Greece
    Posts
    2,023
    Fast trainers (18-19-20-21) χρόνων που αναπτύσσονται γρήγορα
    dimakspls1992 likes this.
    For official in-game help please refer to Top Eleven Support here.
    I upload top eleven content on my YouTube Channel.

  7. #27
    Rookie
    Join Date
    Mar 2019
    Posts
    59
    Στα λεβελ π είναι ακόμη δε μπορεί να έχει τέτοια εντεκάδα δεν έχει τα λεφτά αν δεν κάνω λάθος

    Στάλθηκε από το SM-G390F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  8. #28
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    Quote Originally Posted by dimakspls1992 View Post
    Στα λεβελ π είναι ακόμη δε μπορεί να έχει τέτοια εντεκάδα δεν έχει τα λεφτά αν δεν κάνω λάθος

    Στάλθηκε από το SM-G390F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    αν έχει μείνει κανά χρόνο στο ίδιο επίπεδο
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

  9. #29
    Rookie
    Join Date
    Feb 2019
    Posts
    63
    Γιατί ρε παιδιά σας φαίνεται τόσο απίστευτο; Δείτε λίγο τους μισθούς που έχουν οι μικροί (από 3k έως 7k). Φανταστείτε την τιμή τους όταν τους πήρα στο δεύτερο lvl (αλλά με ποιότητα 1ου) 800k με 1.5m max ο καθένας.)
    Ο gk μου έχει 1.4k μισθό και ο goja με 3.43m αξία έχει 5k μισθό.
    Σκεφτείτε το λίγο. Παίρνεις στο δεύτερο lvl έναν στο 44% με factor 200 - 240 (ο goja αν θυμάμαι καλά είχε 270 ή και παραπάνω οπότε έχωσα πράσινα μου νομίζοντας ότι είναι ft). Όποτε προπονεις τον καθένα κάθε μέρα, του δίνεις όλα σου τα free videakia και αν άξιζει του δίνεις και κάνα rest. Λόγω ft αλλά και χαμηλής ποιότητας ανεβαίνει το διήμερο δεν ξέρω, ίσως και κοντά στο 2% ισως παραπάνω δεν υπολογισα ακομη, πιο αργά μετα. Σε 15 ημέρες ο νέος μπορεί να πάρει και 20% αν είναι super γρήγορος μπορεί και παραπάνω. Σίγουρα κοστίζει 1m παραπάνω ή και περισσότερο. Αν δεις ότι ανεβαίνει τρελά η τιμή του, δυσανάλογα με την ποιότητα που παίρνει το πιθανότερο είναι να είναι από τους super ft, οπότε τον τουμπανιαζεις. (Βλέπεις τον πινακα του nik για τις ανώτατες αξίες για το κάθε lvl και αν τις πλησιάζει είναι ft).

    Αν όχι (ή χρειάζεσαι λεφτά) δεν πειράζει σου έχει βγάλει 500 χιλιάρικα ή και παραπάνω υπεραξία τον πουλας και είσαι cool. Εν τω μεταξύ δεν πληρώνεις και μισθους γιατί τον έχεις πάρει τσάμπα.
    Σε κάθε περίπτωση ότι και να πουλήσεις στα bot το παίρνουν σχεδόν ακριβώς στην τιμή που έχει οπότε είσαι καλλυμενος.

    Εγώ προσωπικά παίρνω πάντα μηνιαία κάρτα για Τ οπότε παίρνω τα 3Τ τη μέρα και είμαι εντάξει. Πήρα τον παίκτη που μου πληρωσαν οι χορηγοί 19 χρονων st 4m αξία τον χρησιμοποίησα και στο τέλος τον πούλησα.

    Βάλτε και τους 2 της ακαδημίας (ο 0Τ πουλήθηκε αμέσως 0.5m ο άλλος δεν ήταν τπτ το ιδιαίτερο προπονήθηκε 10 ή 15 μέρες και πουλήθηκε 1.8 m στο τέλος της χρονιάς) βάλτε και τα prize money οπότε να τα τα λεφτά. Εντάξει να μην λέω και ψέματα. Έβαλα και δύο φορές (400 και 800k) λεφτά για να πάρω κάποιον που ηθελα (μάλιστα τη μια φορά μου τον πήρανε lol).

    Πάντως όλο αυτό είναι απλά ένα project δεν ξέρω αν είναι viable ούτε αν είναι σωστό πραγματικά. Έχει και το τίμημα του βέβαια. Δεν σήκωσα παίκτη πάνω από 105% γιατί όλα τα ατομικά videakia πηγαίνουν στους μικρούς. Έτσι ακόμη και την τελευταία ημέρα δεν είχα ποτέ εντεκάδα πάνω από 100% αλλά όλα καλά έφτανε για δύο κούπες (cl + sp) και γενικά καλή πορεία.
    Η πρώτη χρονιά ηταν, φέτος αναμένω να είναι καλύτερα.

    Γενικά πάντως η ποιότητα κατανέμεται περισσότερο αλλά δεν είναι τρελα φαντάζομαι τα νούμερα μου (οι παλαιότεροι ας μας πούνε 89.3% ποιότητα στις αρχές του τρίτου lvl 32.3 η συνολική ποιότητα με 41m αξία ομαδας)

    Ελπίζω να μη σας κουρασα. Κάντε με ban😜

    Peace
    Last edited by Z.Ep.; 03-31-2019 at 10:04 PM.
    milpol likes this.

  10. #30
    Rookie
    Join Date
    Feb 2019
    Posts
    63
    Ρε σεις μήπως δεν μιλάτε για μένα;
    Last edited by Z.Ep.; 03-31-2019 at 09:29 PM.

Page 3 of 14 FirstFirst 1234513 ... LastLast