Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 17
Like Tree9Likes

Thread: Τραγικό το παιχνίδι

  1. #1
    Rookie
    Join Date
    Jan 2014
    Location
    Athens, Greece, Greece
    Posts
    96

    Τραγικό το παιχνίδι

    Τραγικό το παιχνίδι,το έχουν κάνει σαν τα μούτρα τους.Τρολλάρει απίστευτα με ομάδες που είσαι φαβορί.Σου λένε μπόνους κατοχής απ'τις προπονήσεις,απ'το αν είσαι μέσα εσύ κ ο άλλος δεν είναι,για τον κάθε οπαδό που σε υποστηρίζει και όλα αυτά είναι κουραφέξαλα!!!Απλά το αφήνω να παίζει μόνο του το τρολλ γιατί αν δεν είμαι μέσα κερδίζω ενώ αν είμαι μέσα τρολλάρει 😂😂😂.....μιλάμε τραγικό παιχνίδι που δεν έχει καμία επαφή με την πραγματικότητα

  2. #2
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    Και εσύ μάλλον δεν έχεις πολύ επαφή με το παιχνίδι.
    Δυστυχώς οι περισσότεροι παίζουν κάτι άλλο.
    Φυσικό είναι στο τέλος να συγχίζονται και να απογοητεύονται.
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

  3. #3
    Rookie
    Join Date
    Jan 2014
    Location
    Athens, Greece, Greece
    Posts
    96
    Quote Originally Posted by nikolgiorgos View Post
    Και εσύ μάλλον δεν έχεις πολύ επαφή με το παιχνίδι.
    Δυστυχώς οι περισσότεροι παίζουν κάτι άλλο.
    Φυσικό είναι στο τέλος να συγχίζονται και να απογοητεύονται.
    5 χρόνια το παίζω το παιχνίδι , είναι για τα σκουπίδια και δεν αλλάζω τίποτα απ' όσα είπα.Το παιχνιδάκι δεν έχει καμία επαφή με την πραγματικότητα.Εδώ και 3 σεζόν δεν στρίβει με την καμία,αλλά η περσινή κ η φετινή είναι για γέλια,μόνιμα στο τρολλ από ομάδες παρατημένες.....αν δεν είμαι μέσα το κουφό της υπόθεσης είναι ότι κερδίζω ή φέρνω χ,αν είμαι μέσα χάνω από παρτάλια με όλα στο φουλ...όσοι είναι έξω απ'το χορό πολλά τραγούδια ξέρουν

  4. #4
    Rookie
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    111
    Quote Originally Posted by achilleas75 View Post
    5 χρόνια το παίζω το παιχνίδι , είναι για τα σκουπίδια και δεν αλλάζω τίποτα απ' όσα είπα.Το παιχνιδάκι δεν έχει καμία επαφή με την πραγματικότητα.Εδώ και 3 σεζόν δεν στρίβει με την καμία,αλλά η περσινή κ η φετινή είναι για γέλια,μόνιμα στο τρολλ από ομάδες παρατημένες.....αν δεν είμαι μέσα το κουφό της υπόθεσης είναι ότι κερδίζω ή φέρνω χ,αν είμαι μέσα χάνω από παρτάλια με όλα στο φουλ...όσοι είναι έξω απ'το χορό πολλά τραγούδια ξέρουν
    Δεν ξέρω τι να σου πώ.Εγώ απο τότε που κατεβάζω ποιότητα κάθε σεζόν κερδίζω triple crown+super cup.Ειτε είμαι μέσα είτε όχι τα γκολ πάνε σύννεφο.

  5. #5
    Rookie nickosps's Avatar
    Join Date
    Dec 2015
    Posts
    79
    Quote Originally Posted by harkonto View Post
    Δεν ξέρω τι να σου πώ.Εγώ απο τότε που κατεβάζω ποιότητα κάθε σεζόν κερδίζω triple crown+super cup.Ειτε είμαι μέσα είτε όχι τα γκολ πάνε σύννεφο.
    Προφανώς υπάρχουν και οι ρομαντικοί που προσπαθούν με απλούς τρόπους να παίξουν το παιχνίδι. Δεν είναι όλα save/quit/load. Προσωπικά δεν έχω κατεβάσει ποτέ ποιότητα και παίρνω 1 πρωτάθλημα και/ή κύπελλο κάθε 4-5 σεζόν, αλλά ούτε έχω και τραγικά τρολοαποτελέσματα...
    milpol likes this.

  6. #6
    Famous Ποσιδονας's Avatar
    Join Date
    Oct 2015
    Posts
    1,938
    καλά τα λες αλλά αυτό πες το στον @achilleas75
    Aυτός έχει το θέμα, όχι ο harkonto.
    Εντάξει, μετά από 2-3-4 χρόνια ξέρεις πια πως λειτουργεί το παιχνίδι.
    Από κει και πέρα, διαλέγεις πως να παίξεις ή σταματάς.

  7. #7
    Rookie nickosps's Avatar
    Join Date
    Dec 2015
    Posts
    79
    Quote Originally Posted by Ποσιδονας View Post
    καλά τα λες αλλά αυτό πες το στον @achilleas75
    Aυτός έχει το θέμα, όχι ο harkonto.
    Εντάξει, μετά από 2-3-4 χρόνια ξέρεις πια πως λειτουργεί το παιχνίδι.
    Από κει και πέρα, διαλέγεις πως να παίξεις ή σταματάς.
    Φίλε μου με παρεξήγησες, απλά έβαλα quote την απάντηση του harkonto για να γίνεται κουβέντα! Έτσι κι αλλιώς κάποια στιγμή θα το δει και ο achilleas75.
    Όλοι την ίδια τρέλα έχουμε!
    Ποσιδονας likes this.

  8. #8
    Famous Ποσιδονας's Avatar
    Join Date
    Oct 2015
    Posts
    1,938
    δεν υπάρχει πρόβλημα φίλε, όλα καλά.
    Απλά να, έβλεπα και ένα ποστ ενός άλλου παιδιού, του @kasimis που έγραφε ότι τον βάζουν ενάντια σε ομάδες από πιο πάνω επίπεδα κλπ
    και μου κάνει εντύπωση πως παίκτες που παίζουν τόσα χρόνια το παιχνίδι γράφουν ότι δεν είναι δίκαιο ή ότι δεν είναι ρεαλιστικό κλπ
    Να τα γράψει κάποιος που παίζει μισόή ένα χρόνο αυτά, να του εξηγήσουμε τι παίζει.
    Μην συγχίζεστε και μην ξοδεύετε λεφτά τζάμπα.

  9. #9
    Addicted
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    518
    το topeleven ειναι ενα arcade manager παιχνιδι.για το χαβαλε.
    εχει αρκετα κακα κ θα μπορουσε να γινει πολυ καλυτερο σε ολα αλλα δν τους νοιαζει.
    παιξτε FM στο pc ή κανα fifa,pro.αν κ εκει δν λειπουν τα τρολ.

  10. #10
    Rookie
    Join Date
    Jan 2014
    Location
    Athens, Greece, Greece
    Posts
    96
    Quote Originally Posted by Ποσιδονας View Post
    δεν υπάρχει πρόβλημα φίλε, όλα καλά.
    Απλά να, έβλεπα και ένα ποστ ενός άλλου παιδιού, του @kasimis που έγραφε ότι τον βάζουν ενάντια σε ομάδες από πιο πάνω επίπεδα κλπ
    και μου κάνει εντύπωση πως παίκτες που παίζουν τόσα χρόνια το παιχνίδι γράφουν ότι δεν είναι δίκαιο ή ότι δεν είναι ρεαλιστικό κλπ
    Να τα γράψει κάποιος που παίζει μισόή ένα χρόνο αυτά, να του εξηγήσουμε τι παίζει.
    Μην συγχίζεστε και μην ξοδεύετε λεφτά τζάμπα.
    Τρολλομέρες το παιχνίδι είχε πάντα,τρολλομήνες ποτέ.Είναι η τρίτη σεζόν που το παιχνίδι έχει κρασάρει.Ομοσπονδίες,κερδί ζω 3-0 στο ημίχρονο, μένει με 10(κόκκινη με τη μία), ως δια μαγείας μου παίρνει κατοχή μπάλας, κάνει το 3-1, μένει με 9 παίκτες και αυξάνει κατά πολύ η κατοχή υπέρ του(λες κ έμεινα εγώ με 9 χαχαχα) στο 88' κ 89 3-3....τι άλλο θέλετε να πω?Για να πάρει την αλλαγή το μηχάνημα πρέπει να κάνω τάμα 50-50 είναι να την κάνει ή όχι.Τώρα βάλανε κ το ηθικό λες κ παίζει κάνα ρόλο....έβαλα για πλάκα έναν 4* που έχω κ πήρε 10 με χάλια ηθικό, χωρίς να είμαι μέσα.....χαχαχαχα μιλάμε όλα αντίθετα,δεν υπάρχει!!!

Page 1 of 2 12 LastLast