Results 1 to 6 of 6
Like Tree2Likes
  • 2 Post By nikolgiorgos

Thread: Πρόβλημα δημιουργίας ομάδας

  1. #1
    Rookie PanosGR's Avatar
    Join Date
    Apr 2019
    Posts
    54

    Πρόβλημα δημιουργίας ομάδας

    Έφτιαξα καινουριο λογαριασμο facebook. Με αυτον τον λογαριασμο λοιπον προσπαθώ να συνδεθώ στο top eleven για να φτιαξω καινουρια ομαδα. Ομως μου βγαζει την ενδειξη "σφάλμα" και από κατω το εξης μηνυμα:

    "Μη διαθέσιμη εφαρμογή: Η εφαρμογή που προσπαθείτε να χρησιμοποιήσετε δεν είναι πια διαθέσιμη ή έχει περιοριστεί η πρόσβαση σε αυτή."

    Καμια βοηθεια παρακαλω?

  2. #2
    Max
    Guest
    Quote Originally Posted by PanosGR View Post
    Έφτιαξα καινουριο λογαριασμο facebook. Με αυτον τον λογαριασμο λοιπον προσπαθώ να συνδεθώ στο top eleven για να φτιαξω καινουρια ομαδα. Ομως μου βγαζει την ενδειξη "σφάλμα" και από κατω το εξης μηνυμα:

    "Μη διαθέσιμη εφαρμογή: Η εφαρμογή που προσπαθείτε να χρησιμοποιήσετε δεν είναι πια διαθέσιμη ή έχει περιοριστεί η πρόσβαση σε αυτή."

    Καμια βοηθεια παρακαλω?

    Λοιπόν υποθέτω ότι θα μπορούσε να οφείλεται σε κακή σύνδεση ή να δοκιμάσετε να επανεγκαταστήσετε μια από τις εφαρμογές ή απλώς να χρησιμοποιήσετε το κουμπί αναπαραγωγής ως κουμπί επισκέπτη στο κάτω μέρος της οθόνης.

    Ελπίζω αυτό να βοηθήσει.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  3. #3
    Rookie PanosGR's Avatar
    Join Date
    Apr 2019
    Posts
    54
    Φιλε μου την ίδια ενδειξη μου βγαζει και οταν προσπαθω να το κανω απο υπολογιστη

  4. #4
    Max
    Guest
    Quote Originally Posted by PanosGR View Post
    Φιλε μου την ίδια ενδειξη μου βγαζει και οταν προσπαθω να το κανω απο υπολογιστη
    Αναρωτιέμαι αν το παιχνίδι είναι περιορισμένο στην περιοχή σας, αυτό είναι παράξενο παράξενο, καθώς αυτό δεν μου έχει συμβεί ποτέ πριν, δεν είμαι σίγουρος τι θα μπορούσε να είναι λάθος εκεί, ίσως ένας από τους συντονιστές να σας βοηθήσει.

    Μπορεί το λογισμικό του τηλεφώνου σας, όπως το iOS, να μην είναι ενημερωμένο και συνεπώς η εφαρμογή ενδέχεται να μην μπορεί να εκτελεστεί στο τηλέφωνό σας;

    Αυτό δεν πρέπει να συμβαίνει


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  5. #5
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    κατ'αρχήν θα κάνεις τα εξής βήματα
    - θα κάνεις φίλους τους 2 facebook λογαριασμούς
    - από τον παλιό, θα προσκαλέσεις τον νέο να παίξει T11.
    - με τον νέο, θα δεις την πρόσκληση και θα αρχίσεις να παίζεις.

    Τι δεν πρέπει να κάνεις.
    - να έχεις εγκατεστημένο στο κινητό σου το facebook με τον παλιό σου λογαριασμό, όταν πας να παίξεις με τον νέο λογαριασμό.
    Σβήστο fb, θα μπαίνεις από το chrome, σαν web page.
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

  6. #6
    Max
    Guest
    Quote Originally Posted by nikolgiorgos View Post
    κατ'αρχήν θα κάνεις τα εξής βήματα
    - θα κάνεις φίλους τους 2 facebook λογαριασμούς
    - από τον παλιό, θα προσκαλέσεις τον νέο να παίξει T11.
    - με τον νέο, θα δεις την πρόσκληση και θα αρχίσεις να παίζεις.

    Τι δεν πρέπει να κάνεις.
    - να έχεις εγκατεστημένο στο κινητό σου το facebook με τον παλιό σου λογαριασμό, όταν πας να παίξεις με τον νέο λογαριασμό.
    Σβήστο fb, θα μπαίνεις από το chrome, σαν web page.
    Ω ναι, ξέχασα για αυτό το χαρακτηριστικό, θα το χρησιμοποιήσω σε περίπτωση που αυτό μου συμβαίνει ποτέ.



    Sent from my iPad using Tapatalk