Results 1 to 8 of 8
Like Tree1Likes
  • 1 Post By milpol

Thread: πως προπονουμε παικτες να μαθουν νεα θεση

  1. #1
    Rookie
    Join Date
    May 2018
    Posts
    67

    πως προπονουμε παικτες να μαθουν νεα θεση

    ποιος ειναι ο ποιο καλος τροπος να μαθεις νεα θεση σε παικτη σου?τι προπονηση να χρησιμοποιησω? ο παικτης μου ειναι mr εχει 136% και ειδικη ικαντητα στα φαουλ. δοκιμασα 6 ιδιες προπονησεις με βαθμο δυσκολιας πολυ δυσκολο και ανεβαιανει πολυ δυσκολα

  2. #2
    Moderator milpol's Avatar
    Join Date
    Jul 2016
    Location
    Greece
    Posts
    2,023
    Καταρχήν ο παίκτης σου έχει υπερβολικά υψηλή ποιότητα για να μάθει νέα θέση . ΑΝ έχεις σκοπό να βάλεις εξτρά θέσεις να το κάνεις μολις τον αγοράζεις και τον έχεις σε μικρή σχετικά ποιότητα διαφορετικά θα σου πάρει πολλά (πάρα πολλά) πράσινα να το τελειώσεις . μην ξεχνάς οτι και η ηλικια παίζει μεγάλο ρολο . ενα σκρινσοτ με τις ικανοτητες και την ηλικία του παίκτη σου θα βοηθούσε πολύ
    For official in-game help please refer to Top Eleven Support here.
    I upload top eleven content on my YouTube Channel.

  3. #3
    Rookie
    Join Date
    May 2018
    Posts
    67
    Quote Originally Posted by milpol View Post
    καταρχήν ο παίκτης σου έχει υπερβολικά υψηλή ποιότητα για να μάθει νέα θέση . αν έχεις σκοπό να βάλεις εξτρά θέσεις να το κάνεις μολις τον αγοράζεις και τον έχεις σε μικρή σχετικά ποιότητα διαφορετικά θα σου πάρει πολλά (πάρα πολλά) πράσινα να το τελειώσεις . μην ξεχνάς οτι και η ηλικια παίζει μεγάλο ρολο . ενα σκρινσοτ με τις ικανοτητες και την ηλικία του παίκτη σου θα βοηθούσε πολύ
    [attach=config]132157[το καταλαβα αργα οτι ηταν αυτο το λαθος μ οποτε δν νομιζω να του μαθω νεα θεση
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails πως προπονουμε παικτες να μαθουν νεα θεση-86994891_2917398371633332_1291635380465958912_o.jpg  

  4. #4
    Rookie
    Join Date
    May 2018
    Posts
    67
    σε παρακολουθω και στο καναλι σου, μηπως μπορεις να με βοηθησεις πως να βρισκω fast trainers? ειμαι 81 λεβελ ειμαι στο τοπ επιπεδο καποιες χρονιες μενουμε ολοι στην ιδια κατηγορια γτ δεν εχει ποιο πανω κ δεν εχω βρει πουθενα πως να καταλαβαινουμε τους fast trainers στα μεγαα λαβελ

  5. #5
    Moderator milpol's Avatar
    Join Date
    Jul 2016
    Location
    Greece
    Posts
    2,023
    Quote Originally Posted by kalamatas86 View Post
    [attach=config]132157[το καταλαβα αργα οτι ηταν αυτο το λαθος μ οποτε δν νομιζω να του μαθω νεα θεση
    εδώ επετρεψέ μου να σου πώ ότι χάλασες έναν ωραίο παικτη χαχα

    η μόνη σου ελπίδα ειναι να δουλεψει η ασκηση πιεσης .




    Στο λέβελ σου-συγχαρητήρια που έφτασες μέχρι εκει - δεν μπορείς να βρεις γρήγορους παίκτες με την αξία όπως στα μικρά λεβελ . για αυτο λοιπόν , παίρνεις εναν 18χρονο και τον βαζεις να παρει νεα θεση - ικανοτητα με ασκηση -22,75% συνολικά . Αν παίρνει συέχεια 2 και είναι κάτω απο 70% είναι γρήγορος . αν είναι πάνω από 70 και παιρνει 8 πόντους σε 5 σετ είναι γρήγορος .



    δεν εχω φτάσει ποτέ εκεί πάνω και δεν ξερω πολλά πράγματα σχετι΄κά με τους γρήγορους με ακρίβεια
    kalamatas86 likes this.
    For official in-game help please refer to Top Eleven Support here.
    I upload top eleven content on my YouTube Channel.

  6. #6
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    Ένας παίκτης κερδίζει γρήγορα πόντους όταν τον προπονείς στις πιο χαμηλές ικανότητες του.
    Εδώ όμως βλέπω ο δικός σου είναι σχεδόν παντού ανεβασμένος.
    Τέλος πάντων, νέος είναι.
    Αν ανέβεις σεζόν και πέσουν κάποιες ικανότητες όπως Τάκλιγκ, Θάρρος, Κεφαλιές, προπόνησε τον με τέτοιες ασκησεις.
    Πάντως έχει υψηλά στο σουτ , το τελείωμα και την γενική ποιότητα, οπότε αν έχει και κάποιο ταλέντο, μην νομίζεις ότι η εξτρά ειδικότητα θα προσφέρει τόσο πολύ.
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

  7. #7
    Rookie
    Join Date
    May 2018
    Posts
    67
    την εξτρα ειδικοτητα την ειχε ηδη οταν τον πηρα δν την εβαα εγω..δεν βαζω σε παικτες ειδικες ικανοτητες μονο θεσεις τους μαθαινω. Τον πηρα με γενικα υψηλα στατιστικα οποτε εγω τον προπονησα μονο σε αυτα π χρειαζετε

  8. #8
    Newbie
    Join Date
    Dec 2015
    Posts
    26
    νομιζω ότι ο συγκεκριμενος παικτης ειναι ιδανικος να μαθει νεα θεση προκειμενου όμως να ασπρισουν και άλλες ικανοτητες και να γινει πιο γρηγορος σε αναπτυξη σε περισσότερες ικανοτητες. θα διαλεγα όμως κατι που να ασπρίσει τα αμυντικα του, πχ mc ή dr.